Марпекс Агро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Марпекс Агро ЕООД

В началото голям мерак да обучават кадри, а после след интервюто много бързо им минава желанието. Силната им страна е, че не укриват доходи по никакъв начин, за разлика от останалите фирми, които осигуряват работниците си на минимална заплата, а им плащат повече.

В тези трудни времена се стараем да осигурим допълнителна заетост на млади специалисти! Позицията за която сте кандидатствали е нова за бранша като цяло. Най-вероятни нямате никакъв опит в тази сфера и искате високо възнаграждение. Нормално да заложите на няколко години взаймно обучение.Много се радвам, че сте намерили желаната от вас работа. Успехи!! Друг път е добре да споделите всички негативни впечатления с правилните хора за да могат да се коригират!

Кандидаствах за работа в тази фирма по обява за "Специалист маркетинг и реклама". Фирмата продава много скъпа техника, а предлага изключително НИСКО ЗАПЛАЩАНЕ на своите служители. Заплатата, която ми предложиха само с няколко процента беше над минималната работна заплата за страната. Намират се НА 10 км ОТ ГРАДА. Осигуряват транспорт със служебни коли. Обещават бонуси, които на практика не са обвързани по никакв начин с нищо от резултатите, а били по преценка на собственика. Считам, че предложението им беше неадекватно спрямо цените и поскъпването на живота. Ходих по същото време на 4-5 други интервюта и започнах работа на в пъти по-висока заплата на друго място.