SE Bordnetze Bulgaria https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Карнобат,Индустриална зона 18&markers=Карнобат,Индустриална зона 18

SE Bordnetze Bulgaria

Искам да поизтупам прахта от темата.Днес 16.01. ходих за позиция която била вече заета. Кристияна и друг служител ми предложиха да направя тестовете за"космонавти" Освен че се работи за минималната, искам да знам атмосферата каква е, спазват ли се 40 часова работна седмица

Бих желал да подам жалба срещу г-жа Генева от Човешки ресурси на БОРДНЕТЦЕ в Карнобат, а също така срещу г-жа НЕИЗВЕСТНА от Човешки ресурси в Мездра!

Нямам e-mail на директорите и в Мездра, и в Карнобат за да опиша подробно случаят!

На 15.06.2017 г-жа Генева от Човешки ресурси на БОРДНЕТЦЕ в Карнобат ми обеща среща с г-н ВУРАЛ СЕИЗ! Тая среща трябваше да е от 10.30 часът в Мездра! Отнасяше се за кандидатстване за позция ИНЖЕНЕР ПЛАНИРАНЕ НА ПРОДУКТЪТ! Моята жалба е относно това, че г-жа Генева много ме подведе и излъга за това, че г-н СЕИЗ - ще присъства на срещата! Ако знаех, че господинът няма да дойде на срещата - въобще нямаше да дойда и аз! Ще попитате защо? Ами в ИНТЕРНЕТ - пространдтвото е пълно с много отрицателни мнения за всички работещи в Администрацията на заводите и Карнобат, и в Мездра! Оказва се, че там като ръководители работят откровенни простаци, идиоти шашкъни, които ненавиждат обикновенните работници! Това го пише в Интернет! Аз пък го видях с очите си! Питам директорите на Борднетце - фирмена политика ли е да се подбират лица с нисък коефициент на интелигентност, липса на езиков речник, нагли и прости, не умеещи да работят в екип и с липса на всякаква компетенция като експерти!Тази г-жа ГЕНЕВА в обстановка на някаква секретност и до сега ме държи в неведение и много упорито не желае да ми каже името на тая от Човешки ресурси в Мездра! Въпреки неколкократните ми запитвания! Чудя се откъде идва тоя страх! Същата тая ГЕНЕВА ми съобщи като лице за свързване - някаква си г-жа ГЕТОВА! Да ама се оказа после, че тая била портиерката! Аз пък си мислех, че тая ГЕТОВА е именно жената от Човешки ресурси в Мездра!ГЕНЕВА трябва да е много превъртяла щом посочва като лица за връзка портиерки! Освен, че лъже, ГЕНЕВА много нагло отказва и до сега да ми съобщи истинското име на г-жа НЕИЗВЕСТНА, за която ще стане на въпрос - по нататък!
И така на портала ме посрещнаха и ПОРТИЕРКАТа/ГЕТОВА/ и г-жа НЕИЗВЕСТНА! Вътре в стаята за провеждане на интервюто - бяха -г-жа НЕИЗВЕСТНА и нейна колежка, която нищо не продума през цялото интервю и през цялото време се хилеше, като някоя луда - току що изписана от лудницата в Карлуково!За разлика от колежката си - г-жа НЕИЗВЕСТНА - още от самото начало изглеждаше много мрачна и намръщена! Не съм виновен аз обаче - ако госпожата си има семейни проблеми или не е правила секс с мъжа си от много време насам! И г-жа НЕИЗВЕСТНА/с късо подтсригана руса коса/ и нейната колежка/с черна коса/ - ама въобще не се представиха в началото на интервюто - като какви се явяват на тая среща - в смисъл на длъжности! Също така въобще не се представиха - в смисъл - как се казват - име и фамилия! Само г-жа НЕИЗВЕСТНА - посочи, че е от Враца! Тия дори отказаха да се ръкуват с мен - за добре дошъл! Откъде идва това желание за секретност - разбрах - после! Г-жа НЕИЗВЕСТНА започна много нагло, намръщена и със зъл тон да ме пита за много неща, които аз би трябвало да умея - или не! Направи ми впечатление много високомерният тон на водене на разговорът, абсолютната липса на езиков речник за ръководител на такава позиция, както и много ниското ниво на интелигентност на г-жа НЕИЗВЕСТНА! Това е записано на камерите! С много просташки тон г-жа НЕИЗВЕСТНА се опита да ме уплаши за тая позиция! Изстреля много бързо една камара въпроси, така, че човек дори и да не може да ги чуе - камо ли да ги разбере! На мен не ми мигна окото - отговорих и, че всико мога - ама на тая това май не и хареса! Преди мен имаше едно младо момче, което много бързо излезе депресирано и притеснено! Чудя се - удоволствие ли и прави на г-жа НЕИЗВЕСТНА - да тормози хората около себе си! По едно време в разговорът се включи и г-жа ГЕНЕВА! Аз и казах, че съм дошъл да си поговоря на английски с г-н СЕИЗ! Тя предложи - да си поговоря с нея! Аз пък отговорих, че тя много грубо ме е излъгала за това, че г-н СЕИЗ ще присъства и много категорично и отказах! Г-жа НЕИЗВЕСТНА пък започна да бръщолеви, че г-н СЕИЗ бил по други дела! Да ама тия - тая - да си ги говори на арменският поп! Не на мене! Аз в тоя момент разбрах едно - че нямам работа в завод - вкойто работят лъжци, идиоти, кретени, шашкъни, простаци, лица с ниско ниво на интелигентност, лица на които липсва елементарна култура за водене на разговори! Помолих да не ми губят повече времето, пожелах им да си намерят най-подходящият кандидат и си подадох ръката да се ръкуваме за довиждане! Лудо хилещата се госпожа с черната коса се ръкува с мен - и дори ми каза, че нали знам, че нищо нямало да стане! Аз само се усмихнах иронично! Бях прочел много лоши неща за БОРДНЕТЦЕ и за това как хората се радват, че са се махнали от там! Г-жа НЕИЗВЕСТНА - отказа да се ръкува с мен за довиждане! Та питам тия, които са я назначили за ръководител - след спечелен - ВЪТРЕШЕН КОНКУРС! Защо назначавате УМСТВЕНО ОГРАНИЧЕНИ ХОРА БРЕ, КОИТО НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ СА И ГРОЗНИ КАТО ЖЕНИ! ДОТУК ДОБРЕ!

В ИНТЕРНЕТ ОТКРИХ ОПЛАКВАНЕ СРЕЩУ Г-ЖА ДЕСИСЛАВА ЯНЕВА - ОТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ! НО И ДО ТОЯ МОМЕНТ НЕ СЪМ СИГУРЕН - ДАЛИ Г-ЖА НЕИЗВЕСТНА = Г-ЖА ЯНЕВА! ЩЕ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН - АКО НАЙ-НАКРАЯ РАЗБЕРА НАСРАНОТО ИМЕНЦЕ НА Г-ЖА НЕИЗВЕСТНА! МАЙ Г-ЖА НЕИЗВЕСТНА МНОГО ЩЕ ДА СЕ Е ИЗАКАЛА ВЪРХУ СВОЕТО ИМЕ - ЗА ДА ГО КРИЕ - ТАКА УСЪРДНО!
Г-ЖА НЕИЗВЕСТНА - РЪКОВОДИТЕЛ НА ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ В МЕЗДРА - ПРЕДИЗВИКА МНОГО СИЛНО ОТВРАЩЕНИЕ В МЕН! КАТО ПРИ СРЕЩА С ИЗРОД! ЧУДЯ СЕ КЪДЕ СА БИЛИ КРИТЕРИИТЕ НА ТИЯ КОИТО СА НАПРАВИЛИ ТАКА, ЧЕ ТАЯ УТРЕПКА - ДА СПЕЧЕЛИ ВЪТРЕШЕН КОНКУРС! В ЗАВОДЪТ В МЕЗДРА ВИДЯХ НАМРЪЩЕНИ И РАЗТРЕВОЖЕНИ ХОРА! ДОРИ И ПРЕЗ ПОЧИВКАТА!

МОЯТ ПРИЯТЕЛСКИ СЪВЕТ КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО ИСКАТ ДА ОТИДАТ НА РАБОТА В БОРДНЕТЦЕ Е! НЕ ХОДЕТЕ - АМА ВЪОБЩЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ! ЩЕ СИ СЪСИПЕТЕ НЕРВНАТА СИСТЕМА И ЩЕ БЪДЕТЕ ДОКАРАНИ ДО ПРЕДИНФАРТНО СЪСТОЯНИЕ! А НА ТИЯ КОИТО ВСЕ ОЩЕ РАБОТЯТ ТАМ ЩЕ КАЖА - БЯГАЙТЕ БЪРЗО И НАДАЛЕЧЕ ОТ ТОВА - МНОГО ПРОКЪЛНАТО МЯСТО - ЗАРЕДЕНО С МНОГО ОТРИЦАТЕЛНА ЕНЕРГИЯ! НЕ СИ СТРУВА ЗА НИКАКВИ ПАРИ - ДА СИ ПРОВАЛЯТЕ ЖИВОТА!

Може ли някой да каже приблизителна заплата за основните длъжности, както в производството , така и в администрацията. Работно време?
Благодаря!

Здравейте.
От февруари 2015г. казвам с гордост, че не работя в тази фирма.
"Рибата се вмирисва от към главата" - мениджър Развитие и управление на човешките ресурси (РУЧР) - Десислава Янева лъже и маже убедително и се прави на 6 волтова, че не знае какво става долу. Отидох при нея да я питам защо за каквата и длъжност да кандидатствам никой не се обажда дори за интервю. В отговор на това ми каза: "Ако кандидатстваш за позиция в моята област с радост ще те взема, но тъй като си в производството и си на смени няма как да стане. Не мисля, че г-н Стефан Богунов би разписал одобрението за промяна да отдел дори. За сега си стой на позицията, която заемаш, а аз ще вида какво мога да направя."
Диан Петров, който е завършил в Габрово и ако знаете, че е приписвал на изпити. ;) Дори държавният изпит го е взел с ОГРОМНА помощ. ;) От сега да знаете, че ако чуете или разберете, че той ще е началник отдела, в който ще работите си изберете дали да му носите торби с нещо, да му отглеждате някое друго животно, дали да му оправяте апартамента в Бургас за слава (да не си помислите, че ще ви даде пари? :D),... Ако не сте от онези, които се мазните или сте подай гъзец - ако не можете да се научите, то тогава ще ви е доста трудно да работите с такъв индивид като Диан Петров. ;)

Бях на интервю в Карнобат за административна позиция. Интервюто се водеше от възрастна доста кафеникава жена, която се държеше доста любезно, но си личеше, че за нея това е просто поредното имитиране на работа. Макар че изпратих предварително мотивационно писмо и CV, тя реши да ме пита какво съм работила, къде съм учила, имам ли въобще някакъв административен опит. Общо взето си убиваше времето. Накрая каза, че дори и да има отрицателен отговор пак ще ме уведомя, защото е коректна, но разбира се не го направи. Мои познати ми бяха казали въобще да не се занимавам, защото техните обяви се въртят постоянно и аз вече знам защо.

ЗДРАВЕЙТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ЗАПОЧВАМ РАБОТА В ТАЗИ СТРАХОТНА ФИРМА НЯМАМ ТАРПЕНИЕ МНОГО ХОРО СА МИ КАЗВА ЛИ ЧЕ Е  СТРАХОТНО И ХУБАВИ ЗАПЛАТИ ДОБРО РАБТНО ВРЕМЕ МНОГО СА ДОВОЛНИ НАДЯВАМ СЕ ДА СЕ СПРАВЯ С РАБОТАТА

използват те рационално и после ставаш неудобен                                         има други

Здр защо ли пиша ?Причини много и една от тях е последното безобразие...Гаврата с всички работещи в фирмата,говоря за наистина работещите...След всеобщата криза заплащането главоломно тръгна на долу за разлика от увеличаващите поръчки...Съкращения без причина допълнително натовариха тези който бяха пропуснати,но въпреки всичко хората работят...Ние сме робски народ и  можем много да носим,можем да работим на 10 часа,можем да работим и събота и неделя..Много от вас ще кажат -радвай се че имаш работа-но как да обясним на семействата си че кървавите 300 лв няма да стигнат за сметките ни та какво пък остава за хляб...Не всичко е пари ,но всичко опира до тях...Предстоят празници -Деня на труда-ние ще го отпразнуваме както подобава с 10 часова смяна на работното си място....Благодаря ти господи за насъщния който надявам се ще получа след положения труд...Не се оплаквам но има стара приказка-дай на простия власт и гледай какво става-тук това важи с пълна сила...Е здрава гърбина работещи

защо ще местите фирмата какво ще правят хората,какъв е проблема ви,това преместване е сума пари ,като можете да си ги спестите,натискат ви сигурно:(

Гошо, забравили като опъваше кабели по покривите на Карнобат? Нямаш образование, голтак си от всякъде, защо тормозиш хората. Твойта работа е "Пазси боже, сляпо да прогледа". Аман от такива лекета като тебе. Натискай си парцалите, защото ако те изритат от тя завод, без образвование и опит няма къде да отидеиш.