Ай еф Джи лизинг /img/frontend/nomap.png"

Ай еф Джи лизинг

Никой не казва как е заплащането във фирмата?

Дори не желая да коментирам последното изявление. Хора, които се крият зад измислени имена не смятам, че си заслужават вниманието. А тези, които им вярват, могат да заповядат в офиса, където работя на трудов договор след проведения стаж и да им потвърдя думите си. Не смятам да си губя времето, четейки злобни коментари, само защото на някой не му устройва нещо. Пак ще кажа, че до този момент аз проблеми нямам, напротив, получавам добро отношение, коректност и нови знания от колегите си. Намерете си работа, която ви устройва и се концентрирайте върху смислени неща. Успех!

Л.о. : Елена и Симона ми го написаха

Мнението на Димитър Цековски и Иво Спасов са писани вероятно от Симона или Елена, които са роднини на собствениците, не ми се влиза в подробности какви точно са отношенята им. Нито един от двамата няма да се впусне да пише подобни коментари, а още повече и да изпише и двете си имена. Аз съм говорил с тях и знам, че не следят мненията за тази фирма в гугъл и не защитават толкова яростно фирмата от нападки на опарени служители. Така че, двете п.. Симона и Елена да забравят тези евтини трикове и да се опитат да извлекат поне един ценен урок от коментарите тук. Професионалисти в тази фирма няма - нито основателите разбират нещо от финанси, нито дъщеря им, адвокатката разбира май нещо, но тя работи на частна практика и няма време да се занимава, а маркетинг директорът не разбира нищо от маркетинг, за което говори и факта, че почти никой не е чувал нищо за фирмата.

Юни месец 2014 бях на стаж във фирмата с длъжност - „кредитен консултант“ и мога да кажа следното. Отношението на всички беше коректно , никой никога не ми е отказал помощ или съдействие , успях да науча много нови неща. След като задължителния период на стажа изтече ми предложиха да остана на работа на същата длъжност, отказах тъй като исках да си завърша образованието. Сега с удоволствие бих се върнал да работя за тях.

Изключително добро отношение. Наистина получаваш необходимите знания. Обръщат ти внимание, онучават те, обясняват ти, показват ти нови неща. Не просто да разнасяш кафета (както правят в повечето фирми). Екипът е страхотен - млади и интелигентни хора.

Категорично Не препоръчвам тази фирма.
Аз не коментирам финансовото състояние на фирмата, а това, че тази система с двете седмици пробен период е абсолютно незаконна. Освен това като държите няколко човека наведнъж на "пробен период" и ги карате да въвеждат данни и описания на продукти в сайт за продажба на продукти (това, е работа, която всеки може да върши), отмятате голяма част от текущата си работа - безплатно. Дори и да назначавате един от тях, това не променя факта, че нямате законни трудово-правни отношения с хората, които работят - и с избрания за съотвения период и с неизбраните, които са въвели доста от работата, която ви е належаща. Не мога да разбера като ви е толкова добро финансовото състояние, колкото твърдите, какъв е проблемът да подписвате по един граждански договор с хората, които са на пробен период?! А и интересно как имате реален интерес към кандидатите и имате намерение да назначите някой от тях, като дори не ви интересуват реалните компетенции на хората, които кандидатстват. Донесох една папка с документи - дипломи, сертификати и  други документи, свързани изцяло с квалификацията ми в съответната област и когато ги подадох на "Маркетинг мениджърката" да ги погледне, тя дори не отвори папката, а смао каза - О, нямам нужда от тези неща сега, ти си мини пробният период, пък после ще видим...Е, как очаквате качествени кадри да работят за вас?

Не знам какви глупости пишете, но много грешите. В момента работя във фирмата и мога да кажа, че засега нямам никакви проблеми, напротив всичко си е както ми обещаха. Бях на пробен период с още двама кандидати и накрая ми предложиха работа, защото се справях най-добре. Ако някой има претенции, че не е оценен е друг въпрос, макар че силно се съмнявам предвид показаните знания по време на пробния период. Това по 5 пъти да ти връщат нещата за корекции си е без коментар ...и после другия нямал с какво да се похвали. Работя с интелигентни хора, които имат необходимото образование и подготовка според мен. От опита им може да се научи много, стига човек да има необходимото желание. И не на последно място, преди да се изкаже "умствено задълбочен" коментар, е необходимо да сте работили поне малко повече от седмица и половина във фирмата.Ама то така се получава – гроздето е кисело като е високо. Така че нека си намерят „голяма”, нефалираща фирма – ние тук ще си работим в малката фирма, която учудващо има офиси и в Русия и в Англия. И нека всеки, щом е толкова смел, да изкаже мнението си под собсвеното си име, а не да се крие под разни прякори, защото така е най-лесно. И най-вече се замислете какво да подобрите вие у вас самите, а не в това дали фирмата ще фалира или не, то и без това с 1 млн. капитал трудно ще стане.

Абе напрегната е като цяло работата там. Аз бях там за няколко месеца и по-грубо отношение не бях срещала от тяхната адвокатка. Все нещо не й беше угодно и все нещо не беше свършено както иска. Бях в счетоводния отдвл и счетоводителката беше много мила но май не само с мен, с боса нещо все обсъждаха на саме, усмивки, шушу мушу...

Аз също ходих на интервю там и мога да кажа, че се отнесоха доста добре. Обясниха ми всичко, и това, че има предварителен период , и възнаграждението и всички условия. Не мога да кажа, че са се отнесли зле, напротив. Моя приятелка работи там преди година и затова реших да отида. Изкара там около 10 месеца и нямаше проблем - даже я пратиха на два семинара и курс по руски език. Даде ми добри отзиви и затова реших и аз да пробвам.

Те са почти фалирали, въпрос на време е това да се оповести официално. Нямат клиенти и не предлагат кредити в момента, заради новите изисквания.
Имат някакви малки мотелчета в Приморско, но и там цените на стаите са минимални.