Янак Сървис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Квартал ДРУЖБА 2, бл. 321, вх. Б, ет. 8, ап. 60&markers=София,Район р-н Искър, Квартал ДРУЖБА 2, бл. 321, вх. Б, ет. 8, ап. 60

Янак Сървис ЕООД

Аз какво да кажа, работил съм достатъчно дълго в Янак софт - не съм имал проблеми. Сега работя в чужбина - също в IT сектора. В Янак софт научих много неща. Не че всичко е било перфектно, но пък като си помисля, към днешна дата си спомням повечето все добри неща - млад колектив, готини хора, коледни партита...за съжаление обаче в България заплатите по принцип са по-ниски отколкото на запад. Това е факт...

По повод коментара на въпросния анонимен бивш служител -Собственика е изградил бизнеса си с много труд и постоянство. Днес осигурява работа на над 30 души и понеже във фирмата е толкова зле - хората работят тук от години - някои повече от 10 години. За некадърници място няма.

Най-мизерната фирма - Янак Софт ЕООД. Хора, не се лъжете да работите там! Управителя - Ясен Янакиев, е пълен селянин. Името на фирмата тук е променено, предполагам от него, защото сакън да не лъсне нещо лошо за него в интернет. Но колкото и да не му е приятно, Гугъл открива всичко :)
Накратко:
осигуряване - върху минималния праг за длъжността. Защото на "шефа" му е по-изгодно да плаща данък печалба, отколкото да плаща осигуровки (и това ни го заявява директно)
болнични - първите 3 дена се изплащат върху това, на което сте осигурявани. Съответно от НОИ също изплащат на база това. Но... ако случайно няма кой да ви замества в офиса, "шефа" нарежда: "Не ме интересува болен ли си, утре жив или умрял да си тук"
отпуска - пак не се изплаща върху реалната заплата
отношение - подгответе се за истерични викове
И така, на всеки, който се излъже да си пробва късмета в тази жалка фирмичка, му пожелавам ЗДРАВИ НЕРВИ!

Служител съм от 3 години в Янак Софт ЕООД офис-Банско, работодателите винаги са били 100% коректни към мен, колегите са надеждни и приятни хора.

кандидаствах за работа ама не ме одобриха, въпрекиче имам компютарна квалификация знам английски. явно токова разбират в тая фирма

Същата фирма ли е дето бяха в сградата на Поло маркет срещу Жанет. И сега май са се преместили в Несебър? Продават и касови апарати ако не се лъжа?

Работех на морето в един ресторант и собственика беше взел Янака. Бачка се лесно- цъкаш си на тъчскриина. Много по добре е в сравнение с други програми. Лощото е че сервитьорите не можехме да сторнираме и се налагаше всеки път да викаме управителя.

Янак Софт няма за сега офис в Бургас, офиса е в Несебър- новия град.

Има ли офис на Янак в Бургас? Търсят ли се хора за Бургас?

Обучават те да работиш с програмата, дават ти материали, не е нещо кой знае колко сложно.