написано 11.09.2014г. петък в 13:59
към обект/отдел търговски

Работя в компанивта от няколко месеца и съм доволна от всяка една гледна точка. Работя по 6 часа на ден, но често си тръгвам по-рано. Презентациите са много приятни и времето ти минава бързо. От гледна точка на заплащането са много коректни и никога не съм получавала по-късно заплатата си. Да, плащат ти каквото си изработиш и смятам, че това е най-хубавото. Ако искате работа, където да не правите нищо и да ви плащат това не е вашето място. Ако искате, обаче, да работите и да печелите пари от работа, която е доста по-различна, динамична и интересна от останалите... това е. Колкото повече се стараете, толкова по-добро заплащане може да очаквате. Най-високата ми заплата до сега е 1358 лева. за по 3-4 часа на ден :)))

написано 11.09.2014г. петък в 13:05
   "Ако търсите сериозна и перспективна работа, това не е вашата фирма,..."

Автор на това ме развесели.

Ако си:

-без висше образование или си с процес на следване

-имаш акъл в главата

-искаш гъвкаво работно време

-възможност да искарваш над 1000лв

-изразяваш се  грамотно

-чистоплътен

-позитивен

-живееш в района на Ст. Град

то ТАЗИ РАБОТА Е ТОЧНО ЗА ТЕБ.

Но ако си въобразяваш, че ще ти плащат без да се трудиш това не е твоето място.

Казвам го съвсем отговорно, работих 9 месеца там и съм само с приятни спомени от ръководството и разбира се от колегите.

А.

написано 14.08.2014г. петък в 10:49
към обект/отдел call center
в град Варна

Работа там вече 2 седмици стана и съм много доволна от обстановката. Шефовете са много добри и през цялото време стоят зад гърба на операторите и ги подкрепят. Самата работа понякога е измаряща заради хората, с които говориш по телефона защото има много негативни мнения, но като цяло тези които не са предубедени ти вдигат настроението страшно много. Има хора, които си работят там от месеци и не мислят да се махат точно поради факта че работния ти ден е 6 часа, но ти реално говориш по 3 часа най-много.Заплатата е от 350 лв нагоре в зависимост от постигнатите резултатии. Някои служители си изкарват и по 500-600лв, а може и повече и задължително ти изплащат всичко до стотинка.  Има майки, студенти и хора, които работят и на друго място и шефовете се съобразяват с тях и пишат графика им спрямо нуждите. Можеш да си сменяш смените и почиваш когато ти трябва. Събираме се играем танци, играем на игри с бонуси, пеем, смеем се и като цяло се сближаваме. Намерих много добри хора там и някои от тях ми станаха и приятели. Самата работа лично мен е научи на неща, които ще използвам и в бъдеще. Всеки има право на мнение и аз изразявам своето. Не е за всеки, но всеки може да се справи ако има желание и мотивация, а от там ти дават шанс.

написано 08.07.2014г. сряда в 19:47

Искам да Ви попитам дали има твърда заплата в тази фирма?

написано 02.07.2014г. четвъртък в 09:04

Здравейте :) А нещо за условията на работа в call центъра?

написано 19.06.2014г. петък в 22:28

Попълвахте ли анкета за кандидатстване: номер на лична карта, семейно положение, деца?

написано 05.05.2014г. вторник в 23:00

хора вие не четете и гледате новините май а тази фирма е мошенническа осъзнайте се ако допуснат админите ето ви и линк и стига сте писали само  http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=9552

написано 02.02.2014г. в 18:56
към обект/отдел Търговски отдел
в град Варна

Работя в Кол центъра от както е открит офиса у Варна и съм доста доволна! Месечно взимаш от 500 до 1000лв. , зависи естествено от човека. Шефовете са печени, мотивират те да дадеш най-доброто от себе си, както и дават бонуси под формата на пари или ваучери.

написано 23.10.2013г. четвъртък в 15:32
към обект/отдел продавач-консултант

Редно е и аз да напиша мнението си относно фирма Чайкафф или Алфа Екотрейд ООД.

Ако търсите сериозна и перспективна работа, това не е вашата фирма, плащат много малко, няма твърда заплата, по 5 лв на презентация или на клиент,осигуряват на 230 лв 4 часа, работиш по 6 часа смените, един почивен, трудно се продава скъп продукт, 1900 лв куфарче с козметика, натискат те да продаваш и управляващите натискат и клиентите,като дойдат правиш им процедурата около 1 час и половина,трябват да купят веднага в деня,или кеш, ти печелиш 100 лв или на изплащане, дават ти 50 лв, ако е така, на клиента казваш сега струва 1900 лв, от утре 3000 лв. Ако нямаш продажби първите 2,3 седмици, те освобождават. Във фирмата има голямо текучество, особено продавачите,на рецепцията е 500 лв заплата, пак на смени, но втората свършва в 21 ч. И там се извървяват предимно млади момичета. Така, че стойте далеч от тази фирма. Плащат ти заработеното, което е нищожно и чао.