Ексус Маркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ексус Маркетс ЕООД

Прекарах в тази фирма няколкол месеца и изпитах огромна радост, когато най-сетне напуснах.

Най-злобните, противни, лицемерни и неприятни хора в тази компания.

С тези не си е работа да се занимаваш.Такива номера правят за да може да задържат по-дълго робите които са се излъгали.Почнеш ли работа при тях няма такова нещо като личен живот.

Тия ми бяхаподпалили телефона да им ставам клиент, сваляха ми звезди колко съм щял да спечеля и т.н и т.н. Като глдам те самите не са прокопсали по-добре, че не им се вързах на глупостите.

Помня преди време когато работех там, че шефовете са толкова са зле както и ръководещите, че вместо да погледнат какъв е проблема, след като видяха мненията тук, те решиха да почнат да уволняват.

Бездарни, самовлюбени и комплексирани шеф и началници,
ТОВА Е!

Изключително лошо отношение към персонала, което граничи с малтретиране. Робството е отменено още през 19 век, но не е в тази гнусна фирма.

Пълни мизерници не се занимавайте с тях.

Пълни нещастници не си губете времето. Започнах работа при ятх на интервюто от 9 кладенеца вода ти носят докато подпишеш Гражданския довогор и после те правят луд. Ще ви обучават ще ви крещят ще правите сделки те пак ще ви крещят и нон стоп ще повтарят, че за нищо не ставате.

Хитреците са си сменили името на 24 трейд в момента но майнуните са едни и същи Битон и Сасон.

Всъщност, положението дори е по-лошо отколкото е описано в по-долното мнение - има една изключително несправедлива практика на няколко човека от екипа да се близки с някой друг от ръководството!
В резултат на това, тези няколко богоизбрани почти всеки месец вземат бонуси, и им увеличават ставката на заплатата, а всички останали са ощетявани на техен гръб, и никога не виждат нито бонус, нито увеличаване на заплатата! Шефовете Сасон и Битон не ги интересува за служителите искат просто да прибират парите на хората.