написано 13.11.2014г. петък в 12:14

Честита да ни е СВЕТОВНАТА награда за НАЙ-ДОБЪР ДИЗАЙН НА БУТИЛКА за кристалната бутилка за студен пазар!!! Браво, колеги!! :-) Всички сме супер горди с това постижение!!!

написано 05.11.2014г. четвъртък в 11:02
към обект/отдел Sofia

Благодаря за подкрепата на бившия колега. Това което съм написала е напълно обективно и истина. Смяна на модела на работа не доведе до съкращение на колеги, а шуробаджанащината. Подведаха Томас и той скочи, ама съм сигурна че съжалява. И какво закриха директните продажби, а сега се чува, че ще ги възстановят, защото имало и умни хора / НЕ ИЗГОНЕНИ ОТ КК/ които знаят как стоят нещата с реализацията на вода.

Радвам се, че съкратените са започнали в конкурентни фирми. Много е лошо и обидно когато години даваш всичко от себе си за работата и в един момент идват велики специалисти и ти ставаш не нужен.  Само, че в баш конкурентната вода отидоха хора които напуснаха сами, хора които занят какво значи  да работиш за човек като Стоименов.  А както разбрах има и хора работили за него още от създаването на Девин.

Запомнете, всички сме на пазара и сме минали през едни и същи обучения и каквото знае Гошо го знае и Пешо така да се каже.

А Бисир да не си крие името, защото с тези писаници може и да го повишат. На такива хора аз казвам Гъ...близци.

А.... крие го защото през работно време виси в сайта. ДА !

написано 03.11.2014г. вторник в 12:02

със сигурност като сте толкова активен във форума работата не е добре.

може би някой друг върши вашата работа?

това само потвърждава че нещата във фирмата затъват.

приключвам с това мое мнение

написано 03.11.2014г. вторник в 11:51

Естествено, че няма да пиша с името си, освен това съм написал "по-стари", а не "стари" служители, колеги...

2012 е доста назад във времето, по-добре да си гледаме работата на пазара сега, а кой прав, кой крив - ще видим при клиентите.

Хайде, със здраве!

написано 03.11.2014г. вторник в 11:40

ЗДРАВЕЙТЕ,

ДО СКОРО БЯХ СЛУЖИТЕЛ ВЪВ ФИРМАТА И СЛУЖИТЕЛ БИСЕР НЕ Е ИМАЛО.

ВЕРА Е АБСОЛЮТНО ПРАВА В ТОВА КОЕТО ПИШЕ.ОСТАНАХА САМО ДВАМА ТРИМА ОТ ПО-СТАРИТЕ КОЛЕГИ-ВСИЧКИ КОИТО РАБОТЕХМЕ ПОВЕЧЕ ОТ СЕДЕМ-ОСЕМ ГОДИНИ НИ СЪКРАТИХА И ВСИЧКО ТРЪГНА НАДОЛУ.

ВЕСЕЛА Я ОСВОБОДИХА,А НЕ СИ Е ТРЪГНАЛА ПО СВОЕ ЖЕЛАНИЕ.

ЛЕК ДЕН!

написано 31.10.2014г. събота в 05:00

Ето и фактите:

Става дума за хора, които отдавна не са в компанията - някъде от преди 2 години, когато се възприе международния начин на управление.

Въпросните бивши колеги бяха на високи позиции - Изпълнителен директор, Търговски директор и т.н., като Весела напусна сама. Промяната при другите колеги беше свързана с идването на новия мениджмънт през 2012 и в последствие осъвременяване на търговския модел на работа с хенд-хелд устройства, маршрутизация, класифициране на обектите, мърчандайзинг стандарти и други добри практики. Някои от тези колеги в момента са част от конкурентни компании, в което няма нищо лошо. Ние си вървим напред, работим по пазара. А желаещи да работят в "Девин" има много.

Благодарим на настоящите и на бившите колеги - всеки е дал и дава от себе си "Девин" да е това, което е в момента и всички заслужават признание.

написано 29.10.2014г. четвъртък в 14:28
към обект/отдел София

Така.... Първо защо си криеш името.

И второ съкратени  - Весела, Гендов, Теменужка, Добрин ... да продължавам ли?

Не лъжете хората по форумите да се хващат на въдицата ви и да работят за вас.

Фирмата в последните години е некоректна. Ако имаш още лъжи за опровергаване пиши смело.

написано 28.10.2014г. сряда в 14:13

Извинявай, ама аз съм от по-старите в екипа и в търговски екип София със сигурност няма уволнени/ съкратени с 10 годишен стаж във фирмата. :-)

И мерси за предложението, аз съм добре и нямам намерение да се възползвам.

написано 28.10.2014г. сряда в 14:04
към обект/отдел София

Бисер,  радвам се , че така добре си гледате работата.  Бъдете благодарни на хората които ви създадоха марка за да лежите и да се продава водичката ви! След 10 години работа за тях получих разочарованието.

Но съвсем скоро, ще минеш в армията на употребените и съкратените.

Успех и на теб.  Като ти изритат, пиши ще ти намерим нещо.