написано 28.10.2014г. сряда в 14:13

Извинявай, ама аз съм от по-старите в екипа и в търговски екип София със сигурност няма уволнени/ съкратени с 10 годишен стаж във фирмата. :-)

И мерси за предложението, аз съм добре и нямам намерение да се възползвам.

написано 28.10.2014г. сряда в 14:04
към обект/отдел София

Бисер,  радвам се , че така добре си гледате работата.  Бъдете благодарни на хората които ви създадоха марка за да лежите и да се продава водичката ви! След 10 години работа за тях получих разочарованието.

Но съвсем скоро, ще минеш в армията на употребените и съкратените.

Успех и на теб.  Като ти изритат, пиши ще ти намерим нещо.

написано 28.10.2014г. сряда в 13:43

Момиче,

Помагай на когото желаеш и както желаеш - всички сме свободни да правим избори в живота си. Ние си гледаме нашата работа и нашите клиенти, ти си гледай твоята - като си по-щастлива където си, много е странно, че се занимаваш да пишеш тук. Бъди си по-добре, пожелавам всичко най-хубаво на всички бивши колеги.

Хайде, със здраве!

написано 23.10.2014г. петък в 15:52
към обект/отдел София

Бисер, всичките ви кутии и глупости ги занам много добре. Жалко за хора които мислят, че "ФИРМАТА ГИ ХРОНИ", а не че работят и заслужават да получават заплата с която сами да се хранят!!! Смешно е ! Подлизурковщина !!!  Петя е готина и нищо не казвам, но там във фирмата  няма да се развиете, колкото и да стоите на колене. А, че продукта е №  1  и са все още лидер - вярно, но трябва да се замислят, че не са уникални. Все още ми звънят клиенти за заявки защото не се посещават. А и вече много обекти загубихте! А и много ще губите.  Всички употребени и изгонени в тази фирма ще помагаме на колегите от другите води! Да прав си не съм настояща, вече съм бивша и това ме радва.

написано 06.10.2014г. вторник в 13:13

Вера, не вярвам, че си настояща колега. Според мен си някой от конкуренцята, който плюе срещу марка номер 1.

Ако наистина беше част от компанията в момента, щеше да си отворила и прочела бюлетина и щеше да знаеш, че са промотирани над 15 човека за едно тримесечие в страната - човек по човек и позиция по позиция е описано. Петя си заслужи промоцията.

Ако наистина беше колега в момента, щеше да знаеш, че онази кутия за идеи стои и ни чака да си кажем там какво искаме. И щеше да се сетиш за какво точно служи етичният кодекс.

Съкращенията са част от всеки бизнес, засегнаха малко хора и бяха свързани основно с преминаването от собствена към външна дистрибуционна мрежа. И това щеше да го знаеш много добре и нямаше да има повод за мрънкане.

Според мен обаче не си настоящ колега, защото колегите държат на фирмата, която ги храни, и на собствения си имидж на пазара. Така че баста и ходи да си плюеш в собствената си фирма.

написано 03.10.2014г. събота в 14:51
към обект/отдел Девин роял София

Настоящата служителка е подмазвачка , а гледната и точка е изкривена. Та знаеш ли ти колко хора съкратиха тези ? Знаеш ли че ръста на продажбите ви е отрицателен? Знаеш ли ти какви смешни пари се получават? Знаеш ли ти колко изострина е работната обстановка? Интересно през какви очи гледаш, като си настояща!!!  И кой се развива?  Повишиха Петя, ми че тоняма кой. Всички са на по 2 - 3 месеца служители.

Радвам се, че новата Девинска вода стъпи на пазара и се развива доста добре!  Така клиентите ще са доволни!  Успех !

написано 23.09.2014г. сряда в 10:22
към обект/отдел Девин Роял

Хем ми е смешно, хем ми е тъжно, че тук се оплакват само хора, които не са се справили със задачите си или са били материално отговорни лица и са били отговорни като такива - това е била част от работата им. А знаете ли например колко промотирани и повишени има в компанията? Колко нови работни позиции са отворени? Много са и това е ясно за хората, които работят в Девин. Който си върши работата и всичко му е както трябва, си получава и заплатата на точната дата, и пълни осигуровки, и му е ясно какви бонуси ще има.. И обучения има, и свестни колеги.. Ако аз бях виновна, щях да си мълча и да си поема вината, а не да плюя по форумите..

написано 18.08.2014г. вторник в 11:33
към обект/отдел уж общ работник обаче и спедитор и мн други

То тази фирма Девин всичко в нея е измама не се знае кои  е началник не се знае нищо като общ работник последната ми заплата в хубавата фирма Девин роял получих фиш на него пишеше че имам да получавам 1 лев попитах кои е изготвял фиша и започнаха да си прехвърлят топката хубава работа и така а само памперсите на детето ми са 30 лева добре ли е ;) не се доверявайте

написано 13.08.2014г. четвъртък в 17:07
към обект/отдел административен

Чета коментарите и си давам сметка, че не дават много обективна информация.

Единият бивш колега не харесва, че се работи с хендхелд устройства "като в Кока-Кола, Линдт и т.н." - а всъщност във всички модерни компании работят по този начин. Търговците имат таблети за получаване на информация и за улесняване на работата, за да им е удобно да правят снимки и да имат мърчандайзинг стандартите и актуалните промоции под ръка.

Другият бивш колега смята, че цари шуробаджанащина - всъщност хората правят подбори, има си критерии и за външни, и за вътрешни конкурси. А иначе е прав, че идеята на новите назначения са "Девин" да върви напред и да е в крак с най-добрите практики.

Да, още има какво да се доизглажда, във всяка компания, която се развива, има какво още да става по-добре. Марките са разпознаваеми и се харесват от хората, "Девин" е номер 1 като пазарен лидер в този сегмент. Така че гледаме напред и работим здраво. Когато всеки направи каквото се очаква от него, нещата се случват.