Поради системни опити за неспазване на правилата на сайта, мненията за тази фирма подлежат на проверка преди показването им.
написано 05.07.2012г. петък в 19:46
към обект/отдел rabotnik
в град Ботевград

калфланд ми харесва

написано 04.07.2012г. четвъртък в 19:33
в град Русе

Синът ми работеше в Кауфланд - в Русе. За 4 часа работа - 150 лв. Начинаещ служител, на 21 години. Напусна поради конфликт с шефката си. Явно, трудовите задължения там са прекалено големи.

написано 03.07.2012г. сряда в 16:31
към обект/отдел Търговски отдел
в град Търговище

Здравейте! Аз подадох CV за работа във Кауфланд.Подадох CV за Охранителки за Хипермаркети.Преди около един месец бях на интервю и на пробно в Кауфланд и до ден днешен незнам дали ще бъда назначена на работа в Кауфланд.Искам да знам,ще бъда ли назначена на работа в Кауфланд или няма да бъда назначена на работа.

написано 25.06.2012г. вторник в 14:27
в град Бургас

Искам да ви споделя че тази фирма се подиграва с хората.Назна4ават хора и след това по4ват да 4истят в несвяс.стават не стават няма зна4ение.Ако има6 връски 6те преуспее6 ако не, си на дъното.В слу4ая те местят от отдел в отдел докато сам не си трагне6.Хората си оставят старата работа да отидат в по просперираща фирма,а то какво се оказва пална гавра.....

написано 20.06.2012г. четвъртък в 22:18
към обект/отдел тайна :)
в град Варна

Отдавна ми се искаше да искажа своето мнение тук,защото зная,че специално този форум се чете от всички управители,както и от повечето служители.Преди време започнах работа в Кауфланд,защото освен,че бях притисната от обстоятелствата,останах с доста добри впечетления от управителите,с които провеждахме интервюто ми.Беше ми обяснено доста добре всичко относно условията на работа,заплащането и така нататък...за съжаление с времето се уверих,че всичко е било една огромна лъжа!За допълнителните часове прекарани на работа имало"допълнително заплащане"-но само на думи :) Никой от служителите не попълва допълнителните си часове в присъствения лист за деня а този,който се осмели да попълни дори и един час допълнително(да не говорим за 3,4) бива веднага привикан,нахонак,че след като не си върши работата ще стои и по-дълго ако трябва.Ако и след това работника продължи да пише допълнителните си часове,веднага бива освободен от служебни задължения с молба по взаимно съгласие.За заплатите няма да споменавам конкретна сума(понеже все пак спазвам правилника) но ще кажа само,че след като се спрат данъците въобще не остават толкова,колкото ми превеждат лично на мен да речем.Още една голяма лъжа е мотото на Кауфланд-"Ние работим в екип!" :)))Позволете ми да опровергая тази простотия на секундата!Старите служители се грижат един за друг и се подкрепят,а новите-кучета ги яли!Значи аз мога да отида да помогна на еди кой си,но когато на мен ми трябва помощ никой да не се отзовава!!!Същото се отнася и за другите ми колеги-всеки е толкова вглъбен в работата си,че не дай си Боже ако попиташ нещо,което не ти е ясно ще те нахокат грубо и по селски!!!И не на последно място-уж връзките между колеги били забранени :) Няма да коментирам,но като цяло Кауфланд е огромна мизерия!Интересно ми е как ще ме опровергаят шефовете сега??

написано 04.06.2012г. вторник в 23:39

Не веднъж ми се случва да купя зеленчуци от там и да ги хвърля, но този път прекалиха, купувам си аз гъби прибирам се отварям ги и какво да видя мухал, директно ги хвърлих и освен всичко нямат срок на годност. НЯМА ДА СТЪПЯ ПОВЕЧЕ

написано 01.06.2012г. събота в 12:09
към обект/отдел Силистра/млечни и замразени
в град Силистра

Определено бих казал,че Кауфланд не е от най-добрите места за работа,пресата над персонала е голяма,наистина немога да си изкривя душата,грешки се правят,но те не са от безхаберие а от умора.

Изискванията са прекалено много,задълженията също,бонусите са абсолютно никакви,а персонала е много под необходимия минимум,като за оправдание се използва нисък оборот,а от официална статистика за първото и част от второто тримесечие на тази година,най-добрите по приходи филиали в българия са:София,Варна и Силистра.

Е а сега нека някой ми каже,дали с нужния брой персонал ще се допускат грешки и дали обекта няма да бъде в перфектно състояние?

написано 01.06.2012г. събота в 08:06

Не знам защо никой не казва какви са заплатите в Кауфланд?Това да не е държавна тайна?

написано 23.05.2012г. четвъртък в 09:35

Отварят нови магазини-кв Изток и на бул.България.Искам да попитам какви са заплатите-служители,касиери...

Показани мнения 31 - 40 от общо 1122 |< « По-нови 12345678 По-стари » >|