написано 14.11.2011г. вторник в 09:56
в град Добрич

кланницата в сенокоз е под всякаква критика за ръководител има някъкъв военен който не разбира от нищо но явно за г-н Илиев е удобен селянин не плащат заплати равотят хората без трудови договори

написано 22.10.2011г. неделя в 19:11
в град Варна

Хора–не започвайте работа в тази фирма.Работил съм в доста фирми но като тази няма.При започване на работа ти обещават едни пари, после започват да ти дават други(естествено по– малко).Накрая спират да ти ги дават.Ако решиш да напуснеш –пиеш една студена вода за парите,които не си получил.Собственика Емил Илиев е пълен некадърник,който не разбира от бизнес,а от това как да прекара служителите си и фирмите с които работи.Не си купувайте и тяхната стока.Всичко,кето е минало срок на годност и е ВМЕРИСАНО отново се вкарва в саламите.Самият ЕМИЛ казва -грехота е да се хвърля.Хигиена никаква.А това ,че саламите се правят от всичко,но не и от месо това трябва да се досетите.АЗ НИКОГА НЕ БИХ ЯЛ ОТ ПРОДУКЦИЯТА НА ЧИКО,ЗАЖОТО ЗНАЯ КАК Я ПРОИЗВЕЖДА.Между другото имам да вземам пари от чико.Може би доживотно.

написано 18.04.2011г. вторник в 15:18
в град Варна

А сега как са нещата? Дават ли на време заплатите?

написано 01.03.2011г. сряда в 11:55
към обект/отдел гр.Варна с.Тополи
в град Варна

За да може фирмата да превъзмогне кризата не мисля,че Илиев има лоши управленчески качества решението да намали заплатите е най-малкото което може да направи!Но вие господин ТЪРГОВЕЦ няма как да разберете това!!!Защото за да се оцелее в този момент и да се съхрани това което е градено с години трябва да се действа по този начин за това аплодирам това!!!Дори бих предложил ДОД работодател да бъде поеман от служителите и понеже вие господин ТЪРГОВЕЦ адмирирате кражбите бих предложил липсите по верегата да се отдържат на 50%!!!!

написано 28.02.2011г. вторник в 19:37
към обект/отдел търговски
в град Каолиново

Трябва да се изплащат работните възнаграждения на време/преди 28мо число/, както ние спазваме таргети и срокове на стари задължения /не повече от 10дена/

написано 28.02.2011г. вторник в 15:07

Редовно бавене на заплатите.То бива,бива ама може ли всеки месец да го прави това.Все персонала да му влиза в положението,а в нашто кои ште влезе,тои ако няма пари аз ли да имам.

написано 27.02.2011г. в 19:11
отношение представител на управлението
в град Батак

Много лоши управленчески умения от страна на Емо. Много хора ще си тръгнат след намалението на работното възнаграждение с 20%. Предлагам на всички служители, които останат на работа да увеличат кражбите.

написано 20.02.2011г. в 21:09
към обект/отдел Варна(с.Тополи)
в град Варна

Трябва промяна в управлението на фирмата и то коренна!Г-н Илиев много неща не са както трябва;

1.Липса на адекватни решения от назначените т.н.(началници),постоянните гафове които се прикриват и с които вие не сте запознат!

2.Ниското качество на произвежданата продукция!

3.Липсата на опитни търговски представители(нима франчайзинга е на добро ниво)!

4.Нима си мислите,че като пускате служителите си за определен период в неплатен отпуск е някакво временно решение в ситуацията в която се намира фирмата(не мисля така)!Крайно време е да действате за да оцелее фирмата!

написано 22.12.2010г. четвъртък в 17:35
отношение шубе го/я е и не казва!

защо няма пари