написано 15.01.2015г. петък в 20:06
към обект/отдел Treasury

Някой има ли наблюдения върху позицията Treasury specialist. Как е отношението в отдела, работата, възнаграждението ?

Благодаря предварително

написано 23.12.2014г. сряда в 14:35

Интересувам се от позицията:  Regional Travel Associate.

Някой може ли да ми каже повече за нея - какво общо има Инграм с туристическия бизнес??

Отговорности, има ли отделен отдел за travel deals.., за какви пари говорим?

И като цяло за фирмата - коректни ли са като работодатели и каква е атмосферата на работа?

Благодаря

написано 25.11.2014г. сряда в 12:09

Здравейте, някой може ли да ми даде номера на Инграм за офиса им на Цариградско шосе 115 - блок Д моля? Благодаря предварително!

написано 15.10.2014г. четвъртък в 14:05

странни обяви, на всичките пише : opportunity for a career start bla bla bla, a половината изискват опит, някои изискват и опит с ERP и т.н. Как така хем старт в кариерата, хем опит трябва да имаш, това значи ли че абсолютно всички позиции са entry level и почват на 1000 лв. ? Някой има ли там който е почнал на поне 1300-1400 и не е с 4 езика?

написано 01.10.2014г. четвъртък в 10:11

Мога да потвърдя, че хората без опит стартират на такива заплати, но тия с езиците са според мен на много по-различно запащане. Просто се вижда разликата. Като място, отношение и всичко останало наистина Инграм е без конкуренция. Напуснах, защото ми се налага да замина, но ако се върна някога в БГ-то - това е мятото!

написано 25.09.2014г. петък в 10:37

Здравейте на всички,

аз работя във фирмата вече 9ми месец и мненията ми са смесени. истината е че това е добро място за първа работа, за съжаление работа има много а пари не чак толкова много, заплатата за начална позиция с английски само е около 920 +60 лева ваучери, а за с втори език около 1050 + 60 лв ваучери. увеличение на заплатата има на всеки януари и юни, но при положение че сте навършили 1 година и то с около 5 - 10 % което не е задоволотелно според мен, иначе офиса е хубав и нов, всичко е чисто и подредено, възможност за развитие разбира се че има но трябва да сте във фирмата поне 18 месеца за да има смисъл да се качите на следващото стъпало.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 15:39

Мисля, че е като при всяка компания - заплатата е колкото си спазариш ти.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 10:08

2 бона нетно за инграм не е ли множко? няма ли някой вътрешно инфо?

написано 16.09.2014г. сряда в 19:15
отношение шубе го/я е и не казва!

На база какви са заплатите за същите длъжности при сходни по размер и структура компании от И.Т. бранша в БГ. Каквито и да е заплати под тези числа се водят ниски. Дори Data Analysts в момента започват да се търсят повече от преди и заплатите там растат със всяка година.

Поискай си по-ниска заплата, така увеличаваш шанса да те изберат теб, но след някоя и друга година ще се окаже, че получаваш по-малко от колегите си.