написано 01.10.2014г. четвъртък в 10:11

Мога да потвърдя, че хората без опит стартират на такива заплати, но тия с езиците са според мен на много по-различно запащане. Просто се вижда разликата. Като място, отношение и всичко останало наистина Инграм е без конкуренция. Напуснах, защото ми се налага да замина, но ако се върна някога в БГ-то - това е мятото!

написано 25.09.2014г. петък в 10:37

Здравейте на всички,

аз работя във фирмата вече 9ми месец и мненията ми са смесени. истината е че това е добро място за първа работа, за съжаление работа има много а пари не чак толкова много, заплатата за начална позиция с английски само е около 920 +60 лева ваучери, а за с втори език около 1050 + 60 лв ваучери. увеличение на заплатата има на всеки януари и юни, но при положение че сте навършили 1 година и то с около 5 - 10 % което не е задоволотелно според мен, иначе офиса е хубав и нов, всичко е чисто и подредено, възможност за развитие разбира се че има но трябва да сте във фирмата поне 18 месеца за да има смисъл да се качите на следващото стъпало.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 15:39

Мисля, че е като при всяка компания - заплатата е колкото си спазариш ти.

написано 17.09.2014г. четвъртък в 10:08

2 бона нетно за инграм не е ли множко? няма ли някой вътрешно инфо?

написано 16.09.2014г. сряда в 19:15
отношение шубе го/я е и не казва!

На база какви са заплатите за същите длъжности при сходни по размер и структура компании от И.Т. бранша в БГ. Каквито и да е заплати под тези числа се водят ниски. Дори Data Analysts в момента започват да се търсят повече от преди и заплатите там растат със всяка година.

Поискай си по-ниска заплата, така увеличаваш шанса да те изберат теб, но след някоя и друга година ще се окаже, че получаваш по-малко от колегите си.

написано 16.09.2014г. сряда в 14:00

Business analyst - 2000

Sales support - 1800

Data analyst - 2500

-------------

На базата на какво се основават тези заплати, струват ми се малко височки дори за човек с 1,2 години опит?

написано 15.09.2014г. вторник в 11:52
отношение шубе го/я е и не казва!

За да си достойно платен:

Tech support expert - 2300

Web specialist - 1600

Business analyst - 2000

Sales support - 1800

Data analyst - 2500

За втпри западен език освен английски + още 600 лв отгоре на език, ако се изисква за длъжността.

написано 13.09.2014г. неделя в 14:11

Добре де, разбрахме, че за ентри левела е 1000 лв нетно, ами за другите позиции? Някаквите там analyst-и изискват  previous business experience, колко лев трябва да им искаме там?

написано 12.09.2014г. събота в 21:37

Подобно на предните коментари , няма отговор дали си одобрен или не след интервюто.

Заключение : офертите от дадената фирма не трябва да се като сериозни предложения.