написано 18.01.2013г. събота в 12:22
към обект/отдел шофьор

Здравейте,тази фирма непрекъстато търси  хора за работа,не мога да разбера,при пуснати толкова кандидати за работа все още търят/имам предвид за сайта на Jobs/аз съм кандидатствал няколко пъти за различни позиции и всеки път виждам колко хора са кандидатствали за работа в тази фирма около/500/човека на ден за определена позиция,и все още търсет кандидати,пректически не е възможно да се прегледат толкова SV-та,на ден.

написано 10.08.2012г. събота в 12:16
към обект/отдел Търговски представител

Несериозна фирма. След като кандидатствах по обявената позиция, с мен се свърза г-н Димитър Лазаров. Интелигентен и сладкодумен, половин час ми прави интервю по телефона и ми обяснява колко съм подходящ за позицията. Разговора ни приключи с уговорката, че ме пуска на изпитателен период, и че "колежката" ще ми изпрати материали по пощата, за да се подготвя за сделките, които поиска от мен да направя.

Аз такива материали не получих. Обадих се на телефона, който е в сайта, за да разбера какво става. Оказа се че номера е с няколко линии и ми вдигна някакъв служител с кофти настроение и ми затвори още преди да съм се представил. За мен беше доста учудващо всичко това. При втория ми опит да се свържа с някой по нормален представител на фирмата ми вдигна сладкодумеца митко. 15 минути ми се извинява и ми повтаря едни и същи неща, но нищо конкретно по същество. Продиктува ми негов личен номер, и ми каза че там ще поддържаме връзка. Телефона се оказа невалиден, с което бъркотията стана пълна.

Много съжалявам, че си изгубих времето с тия хора. ,,Страхотни професионалисти''

Показани мнения 1 - 3 от общо 3