Термоинженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Термоинженеринг ООД

1 точка от 8 мнения

Фирмата е пълен та*ак!Измамници са...без договор се работи, не се ползва платен отпуск.Няма организация и всичко е с главата надолу, заплатите са подигравка,въобще не сим правете труда да стъпвате там.Условията за животните в зоопарка са по-добри от там.Отношението към персонала е ужасно.Работи се на –15 градуса в помещението.Обещаните заплати остават на думи, работи се за 500 лева максимум.Джоби се като в районно...отношението към персонала е меко казано грозно.

Фирмата е под всякаква критика..... Бях им клиент преди да отида на интервю и съответно на убочение за работа след това..... Сега вече няма да им бъда нито клиент нито ще работя за тях. Накратко с няколко думи и без много прелюдии, условията в помещенията са ужасни, мръсотия, прах, ремонтираше се директно около дрехите които ставаха на нищо, съответно караха девойките да чистят дрехите с мокри кърпички от мръсотията и прахта и само ако е нещо бяло или вече много мръсно се переше. При въпрос към девойките които са от по 2-3-4 години там, защо подяволите още седят, те отговориха, че допреди няколко месеца не е било така (и им вярвам защото повечето от тях изглеждаха интелигентни момичета които си знаят възможностите и не биха седяли в тая мизерия). Мръсотията едно на ръка, компютрите на които работят са страхотни боклуци, забиват, чупят се нонстоп и няма кои да им ги оправи, а все пак от това им зависи работата, за офис консумативи да не говорим една химикалка няма кои да ти даде, да не говорим за друго. Страшно арогантно отношение от страна на управителката, държеше се с всички меко казано ужасно и унизително!

Става въпрос за фирмата, която има цех в гр. Божурище ли?

Много големи измамници само са за инспекцията по труда

И аз съм на това мнение написаното по-долу е истина. Хора не се лъжете , тази фирма е под-всякаква критика , ако се полъжете само ще се убедите

Изключително лошо отношение от страна на работодателите. Половината от хората работят без договори, текучеството е голямо. Задържат се максимум по 3-4 месеца. Глобява се за щяло и нещяло. Обещават се едни пари, а се заплащат 4 пъти по-малко. Няма нормални условия за работа даже. Всеки върши работа колкото за няколко души, накрая му се мрънка и го хокат защо не е успял да свърши всичко. Да не говорим,че през почивките те пускат под строй, нямаш право да излизаш от рамките на двора, където е сградата, после се заключва помещението след почивката и никой не може да излезе. Проверяват те на всяко излизане да не си откраднал нещо-чанти, якета...като че ли си престъпник. Работи се в складово помещение, където си плаче за ХЕИ, няма офис консумативи, изобщо никакви условия за нормална работа. За капак не стига,че си скъсваш задниа от работа, а се държат с теб като с говедо. Обучението не се заплаща. изобщо, плащат колкото те си решат и ако решат. Има хора без договори там по 3 месеца... Не съветвам никой да ходи там! Здравето е по-важно от някакви си 200 лв, които ще т подметнат накрая.

Аз съм редовна клиентка на този уникален магазин. Почти всички дрехи са ми от там. Роклите са вълшебни, красиви, ефирни. Обувките са качествени и също толкова красиви. Обслужването е на много-добро ниво. Консултантите им са много учтиви и винаги биха помогнали с избора на дрехи. Благодаря на VMzona, че ме правят елегантна жена.

При интервю с представител на фирмата ми бе предоставена следната информация: работи се от 9 до 17:30, от понеделник до петък, работната заплата е под средната, но осигуровките са на минималната заплата; не може да се ползва ПОЛАГАЕМИЯТ се платен отпуск за годината, в случай на необходимост от отпуска човек трябва да си пуска неплатен. Интервюто продължи с информация, че ако ти се обадят си одобрен за рабтата. Обадиха се. В края на първия работен ден казаха, че не съм одобрена за работата. За този ден работа за положения труд не ми беше заплатено.
Не препоръчвам фирмата, тъй като отношението не е коректно, а и най-вече е незаконосъобразно!