Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Съгласен съм с предния коментар - няколко пъти кандидатствам за позиции и не получавам обратна връзка. Когато писах мейл до hr екипа, получих отговор тип "извиняваме се, имаме много кандидатури. Моля, изпратете CVто си", от което следва, че дори не са погледнали кандидатурата ми, щом искат CVто ми наново.

Много има да учат тези хора! Най-вече по отношение на интервютата.
С трички маймуни - не!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Ако мислите да кандидатствате за работа във фирмата по-добре се откажете. Дават задание, след което обявяват позицията за неактуална. 1 работен ден безвъзвратно загубено време от живота ми.

Спестете си времето и нервите.

Не си губете безценно време, за да кандидастрвате в тази фирмичка и особено за лични срещи с "мениджмънта"! "Интервюто", от което си тръгнах по средата по собствена инициатива, беше просто един глуповат, безцелен раговор с едно въздебело "нещо"-мениджър. Въпросното "нещо" е явно изпълено с такива грандиозни комплекси за собствената си нищожна стойност, че обърна интервюто в плупашки опити заяждане на тема докторатът ми от чужбина и рабтният ми опит от няколко страни. По-тъпанарско проведено интервю няма! Оделно, в офиса щъкат зле облечени служители и лелки на по 55+, които те измерват със злобен поглед. Фирмичката определено не изглежда като място, за което си задлужава дори да се пробваш!

Не си губете ценно време за лични интервюта с т.н. мениджмънт! Ще ви се наложи да губите ценнo време в глуповат и безцелен разговор с едно въз дебело нещо от мъжки пол с огромни комплекси за лична малоценност, избивани под формата на заяждане с Вас. Из офиса щъкат зле облечени служители и лелки на по 50+, които ще Ви оглеждат със злобен поглед. Определено не е място, на което си заслужава да започваш работа!

Не си губете времето с тази фирма. Отношението към новите служители е повече от пренебрежително. Процесът по подбор е подигравка с времето и усилията ви.

Чета тук и ми прави впечатление следното - след всеки негативен коментар задължинелно се включва с изявление някой от "мениджмънта"-предполагам един и същи човек.За съжаление човешката природа е устроена така че докаго не се опари не вярва много много на писаниците , Но ....аз бях в "Козата (антилопата)" вътре в казана и ви казвам чорбата е страшна.
Иначе ако не си цените времето,ако нямата амбиции да се развивате,ако обичате да си поспивате сутрин - това е вашата фирма.Шефа няма нищо против да плаща известно време заплати на незаинтересовани от работата хора,които да си пафкат спокойно цигарки на двора.Но не за дълго...

От скоро съм служител в компанията и бих искала да напиша своето мнение.
Като всяка компания и тази има своите позитиви и негативи. На едни хора им харесват условията, а на други не. Бих посъветвала всеки да отиде да види за какво става въпрос и сам да си прецени дали компанията е за него или не. На мен лично ми допада всичко. Компанията има много добра локация,заплатата ме удовлетворява напълно, колегите са приятелски настроени и много човечни. Като негатив, бих посочила хаоса, относно работният процес.

Фирмата е с много изисквания и никакви възможности за развитие.Основните кадри са безскруполни,лицемерни и безкрайно некадърни.Да се поправя - основният кадър е един - едрогабаритен меринджей.Позициите са силно проветриви.В резултат на слабия мениджмънт фирмата се мята и се дави,въпрос на време да погине.