ВИП Пропъртис /img/frontend/nomap.png"

ВИП Пропъртис

Знаете ли каква е заплатата на офис администратора?

Смешният Иво още ли е там и раздава правосъдие? хахахахаха

Шефа вика ,но агенцията е най-голямата и имате възможност да изкарате по много много пари . Една от малкото агенции с ключове за апартаменти . Получава над 30-40 ключа на месец .

Човек ,който иска да се потопи в психодиспансерна обастановка определено това е мястото.Нагли до безобразие,постоянно се крещи,каквото и да направиш или да не направиш,пак си виновен ,Ивайло Иванов живее в негов абсолютно измислен свят ,и си мисли ,че всички хора са му длъжни с нещо.Само един неуважаващ себе си човек би започнал работа там , тая фирмичка си плаче за Господари на ефира !!!

Много съм доволна от работата там. Дава ти много възможности и преспектива. Приятна работна обстановка в млад колектив. Съжалявам че трябваше да напусна София.

От няколко месеца работя във фирмата и съм доста доволен.
Мениджърският състав е изцяло сменен и всички са много коректни. Получаваме доста добър процент от всяка сделка.
Чувал съм много неща за агенцията, че не била коректна и обстановката била много неблагоприятна. Това явно е било преди време, сега всичко е на ниво.

Фирмата е страхотна! Работя там от няколко месеца и съм очарован! Чувал съм за лоши неща в миналото, но сега всичко е ок. От две години има нов мениджърски екип, изкарват се добри пари, офиса е страхотен - има тераси с тенти и ратанови мебели, вода, сокове, кафе, телевизори за след работа, стерео система и дартс даже! Отношението и обучението към хората е перфектно, тези от Вас който започнат ще го разберат веднага. Който и брокер да питате, който работи в момента дам ще потвърди думите ми. В интернет е характерно да се пише само лошо от озлобени същества, рядко доволните хора го правят, защото просто няма от какво да се оплакват.

Общо взето вие дето пишете, че фирмата си е много ок сте някои от тия дето се борят срещу лошата реклама на фирмата в нета, защото Ивчо от тая лоша реклама не може да си намери хора да му отидат даже и на интервю... жалки сте.

Общо взето прочетох мнения и коментари на хора, които не им се работи, не желаят сами да си изкарват парите, разчитат на лесно изкарани пари без много, много работа и натоварване, хора без мотивация и хъс, хора които не са искали по този начин да си изкарват парите, хора които все още не осъзнават какво е пазарна икономика. Лесни пари няма, хората които работят, така както Иво им казва, хората които слушат и изпълняват, хората които мислят по-бързо и по-агресивно от останалите успяват да се реализират в агенцията, да изкарват по 2000-3000лв. и освен това се издигат на ръководни позиции. Всеки заслужил и допринесъл за фирмата е бил възнаграден и повишен на горе, слабите са се отказали и пишат коментари!

Здравейте. Работих няколко месеца във въпросната фирма и желая и аз да се изкажа относно нея. Когато започнах в началото на годината, бях на косъм да си тръгна веднага, защото и аз като Вас прочетох коментарите тук. Благодарен съм на един младеж, който ми обясни да не вярвам на всичко написано и че то не отговаря точно на истината. Това, което четете е било така, но преди няколко години. За въпросният шеф Ивайло, за когото се пише много, мога да кажа, че са прави вероятно, но доколкото бях свидетел, той вече рядко седи в офиса и не се занимава много с брокерите. В момента мениджърският им състав е подменен и новите ръководители са точни момчета с различен подход от този, който е бил някога явно. За няколко месеца нито веднъж не видях да са освободили някой след две седмици, беше ми добре обяснено какво трябва да се прави. Никой не ме накара да обикалям напразно и да лъжа хората, а нямаше и лошо отношение към персонала. Ако човек му се работи здраво може да изкарва пари, добрите брокери изкарваха по 2-3 хиляди на месец, слабите по 600 - 1000 лв. Работата е много и динамична обаче, не е за всеки. Напуснах по съвсем различни обстоятелства, нямащи нищо общо с написаните от другите преди години. Българинът е склонен да вярва на някакви писания, а не да работи здраво. Замисляте ли се, че в интернет в повечето случаи пишат недоволните и провалили се хора, а това може да се види за всяка сфера. Доволните не се занимават с глупости. Надявам се и други хора да напишат нещо добро за фирмата, ако също като мен са видели такова.