написано 20.06.2014г. събота в 15:06
в град Варна

Какви са заплатите във Варна? Като тези в София ли са?

написано 02.06.2014г. вторник в 09:45

От днес вече офист във Варна работи.

написано 22.05.2014г. петък в 14:42
в град Варна

Здравейте! В момента кандидатствам за работа в IBM Варна (customer support specialist with French) и се интересувам от мнения за длъжността и фирмата. Ще съм много благодарна на всеки, който се отзове.

написано 20.05.2014г. сряда в 09:22
към обект/отдел София

Какви са мненията ви за клон София ,в момента се отваря нов отдел и мисля да се пробвам .Моля за мнения

написано 03.05.2014г. неделя в 20:17
в град Варна

Аз също се интересувам кога ще отвори Кол центъра във Варна. Аз съм в процедура по интервюта за там. Ако някой може да сподели повече и за самите интервюта ще ми е от полза. А също и за заплащането конкретно във Варна.

написано 01.05.2014г. петък в 17:57
в град Варна

Искам да попитам някой дали има информация за това кога ще отвори кол центъра във Варна. Също така дали вече е събран целия нужен екип? Благодаря на всички, които ще пишат! Честит 1-ви май:)

написано 21.03.2014г. събота в 17:32

това е вътрешен център на Айбием. Хора се наемат постоянно, просто на различни етапи, не е че някой си тръгва. Май секазва finance center for Excellence

написано 18.03.2014г. сряда в 10:42

В момента работя за канадския проект и искам да ви кажа, че работата е напрегната, работи се на смени, но заплащането е коректно.

Постоянно се търсят хора, защото това е нов проект и им трябват много агенти. Отваря се скоро клон във Варна по същия проект.

На мен ми харесва да работата, взе да ми харесва да си говоря с клиентите, упражнявам си езика, виждам се с колеги. Трябва и да сте мотивирани да ходите на работа, голяма част от живота ви ще се завърти около IBM, предупреждавам.

написано 14.03.2014г. събота в 13:04
към обект/отдел Finance
в град Варна

Здравейте...днес видях че ибм пак са пуснали обява за financial analyst. Някой може ли даде повече инфо, защото преди месец и нещо пак имаше подобна.

Заслужавали ли си или просто ще си загубя времето с тях, защото не съм от София? И защо има такова текучество??? Ако някой ми каже и нещо за заплащането ще съм благодарен.

Показани мнения 1 - 10 от общо 176 12345 По-стари » >|