написано 08.12.2014г. вторник в 16:29
към обект/отдел GTS
в град Пловдив

Като бивш служител на IBM смятам, че мнението ми е АБСОЛЮТНО необременено :) Мога да кажа само хубави неща за тази фирма. Заплащането е добро, отношението на колегите (не само от България) е отлично, в см. ако имаш проблем буквално целият свят се спуска да ти помага, има всички социални придобивки, данъците са върху реалната заплата, работната среда е супер, чустваш че фирмата се грижи за служителите си а не просто ги експлоатира... изобщо - никакви оплаквания! След IBM ми се наложи да работя в други ИТ фирми и веднага усетих ОГРОМНАТА разлика! Ако все пак някой го мързи да работи или смята да взима много пари с малко усилие - IBM не е за него ;)

написано 14.11.2014г. събота в 14:26

Хора, дайте малко инфо относно заплатите в IBM, финансов отдел ? Кандиддатствам там с френски език, а допълнително за условията и т.н. ?

написано 10.11.2014г. вторник в 13:56

Здравейте! Кандидатствах по обява за работа към офиса им на летището. Като цяло съм запозната със стартовите заплати, но ме интересува дали има някакви допълнителни преимущества към основната заплата - ваучери за храна, транспортни разходи, допълнително здравно осигуряване и т.н.?

написано 04.11.2014г. сряда в 10:39

Уважаеми ГЕОРГИЕВ,

Тъй като няма блог за Concentrix, за това съм публикувал обявата за работна позиция в IBM. Мисля че не ви влиза в работата с каква цел публикувам обявата. Да прав сте, взима се бонус, но поне се дава възможност на хората с потенциал и знаещи езици да намерят работа. Незнам от колко време работите за компанията и на каква позиция сте, но би трябвало да знаете, че сега с Concentrix имаме доста привилегии и доста нови позиции се отварят и има голяма възможност за развитие. Пак Ви казвам ВЪЗДЪРЖАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ЗА ВАС И НЕ ПРЕЧЕТЕ С НЕГАТИВИЗМА СИ НА ХОРАТА, КОИТО ИСКАТ ДА КАНДИДАТСТВАТ ЗА РАБОТНАТА ПОЗИЦИЯ!!! Мисля също така, че ви е известно, че ако някой кандидат бъде препоръчан от служител с добра репутация в компанията, то шансовете да разгледат с приоритет автобиографията на кандидатстващия се увеличават! Все пак благодаря Ви за рекламата и за десетките, чакащи да бъдат одобрени!!!

написано 04.10.2014г. неделя в 17:20

След две интервюта ми споменаха , че има валидация на съответния език от централата в Дъблин. Ако някой знае, моля да каже в какво се състои.От какво естество са въпросите? Блягодаря :)

написано 21.09.2014г. в 21:22
към обект/отдел Procurement

Работя в IBM Prcourement center от няколко месеца и трябва да ви кажа, че започнах доста плахо заради коментарите тук, но не след дълго мнението ми се промени коренно и то за добро! Ходя с много кеф на работа, даже и да не ви се вярва. Условията и мениджмънта са супер, а за екипа да не говорим. Ако мислите, че ще ви плащат да си клатите краката жестоко се лъжете, но пък работата ако ви допада ще си я вършете с много радост. Не намирам минуси все още, така че няма какво негативно да напиша. Съжалявам, но съм искрена!

написано 13.09.2014г. неделя в 22:31
към обект/отдел Concentrix

Концентрикс или до скоро Ай Би Ем. Една международна институция, която умелоо се гаври със служителите си. Работя във фирмата, повече от 2г. Да, заплащането за рамките на БГ е прилично, не бих казал отлично, но става. Повечето Колеги са мили, но отношението на мениджъри и тийм лидери е под всякакео ниво. Назначават се хора без никакъв опит на по 20г. за ТЛ. Никаква фирмена политика, умело ръководене, обучения и т.н. За отдел ЧР дпри не искам да коментирам. Отскоро ся нови на по няколко месеца и вече голямата работа. Има една г-ца Желева, която се е взела доста на сериозно. Интервютата са под всякакъв критерии и професионализъм. От новите колеги чувам, че много зависи в какво настроение я хванеш. Като цяло аутсорсинга в БГ не е това, което се очаква да бъде. Гаврят се с хората както си искат.

Не препоръчвам на никого тази фирма за работодател.

написано 02.09.2014г. сряда в 16:40

Имаше един нормален мъж вHR-ра там амане знам какво стана с него?

написано 29.08.2014г. събота в 13:53

Здравейте! Кандидатствах за позиция Sourcing buyer в офиса до летището в София. Някой може ли да ми разкаже нещо за тази позиция, колегите, работната среда, мениджърите, социалните привилегии и тн?

Благодаря предварително!

Показани мнения 1 - 10 от общо 191 12345 По-стари » >|