Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД /img/frontend/nomap.png"

Ceiba / Сейба аптеки и дрогерии АД

В тази аптека работят само селяци. Повръща ми се от тях!

Интервюто ,на което бях поканена,се проведе от две секретарки,които нямат и представа как би трябвало да се води интервю за работа. Тази фирма не е ли чувала за човешки ресурси,та слагат всякакви да им провеждат интервютата? Изключително странно поведение, въпроси които не би трябвало да ги интересуват. Едната имаше проблем с нервите,много непрофесионално. Загуба на време

Ужасно отношение. Падна от щанда продукт, и то не по моята вина.Имаше една малка пукнатина по шишето. Настояваха да го платя . Отказах да платя цената. Да си редят стоката така, че да не пада.

Преди час закупих от посочената аптека, в която цареше хаос  Хепатофелин 60 капс. за 23.80, но в къщи установих, че са ми дали от 30 капс. на цена 16.38

Много ми се иска,настоящият служител от Пловдив,който е дал такава висока оценка на сегашното ръководство,да си каже името.

мн се радвам че напуснах сейбата.сега работя за 2.5 пъти повече пари при същото работно време и по-малко натоварване.заплатите са по-мизерни от на чистачка;надменните обещания,смешните бонуси,които въпреки повишения оборот падаха главоломно ме изнервиха чрезмного.иначе екипа беше мн добре сработен и весел. попаднах на мн колоритни типажи.но при тази неблагодарна професия заплатите са направо срамни.мен ме беше срам да кажа колко пари взимам, по дяволите, за какво съм учил и се разправям с всякакви откачалки.

3 год. и половина работих в системата на Сейба-аптеки и дрогерии.Беше и хубаво,но понякога беше и трудно.Моите колеги,какво да кажа за тях-НАЙ-ДОБРИТЕ.Тези аптеки имаха,имат и ще имат своите трудни периоди,но слава богу е жива неизличимата вяра,че те ще пребъдат.

Бъдете здрави,ентусиазирани и много щастливи!

Успех колеги!

Аз съм дългогодишен служител на фирмата и с чиста съвест мога да кажа, че след 2008 год. и след смяната на ръководството работната атмосфера е много добра. Хората дали негативното си мнение в този форум сигурно не са били от най-добрите и най-квалифицирани служители в бранша!

Доволна съм,че най-накрая не съм част от тази измислена фирма.Напълнихме гушите на онея по високите върхове,пък нас ни смачкаха като мишоци.накратко: изключително ниско заплащане,некоректност,лъжци,хора с големи обещания,бонуси,тинтири - минтири....толкова години труд - нито бонус видях,нито почивка по празниците,а заплатата ми не мръдна цели 5 години....пълни мизерници,нчмам какво да кажа .....

Жалко-преди 5години бих казала"Обичам работата си в ceiba"-за разлика от сега!Ниски заплати които не се актуализират със години,все повече отговорности и работа през празниците която не се заплаща според КТ.Отлична школа-служителите на ceiba са ценени навсякъде другаде но не и в самата фирма!Имах късмета да работя със страхотни колеги във приятна и доброжелателна среда и ме е яд че поради безхаберието на ръководството- аптеки и дрогерии ceiba вече са на изчезване.Всъщност има ли ги още!?!