E.On Bulgaria / Е.ОН България /img/frontend/nomap.png"

E.On Bulgaria / Е.ОН България

Колеги, вярно ли е, че Иван Атанасов стоял вечер до късно в офиса, и като останел сам се събличал гол и се разхождал по етажите?

Каква заплата получават отчетниците на ел.енергия

интересува ме служителите на т.н. "енергиен контрол" получават ли бонуси върху констатираните нарушения

Вярно ли е, че централата ще се мести в Горна!?

Заплащането е средна работа и от години няма движение в положителна посока - извинението е, че сме в криза и пари за увеличение - Няма!

Здравейте, интересувам се от условията в EON: заплата, допълнителни придобивки. Кандидаствал съм там и бих искал да знам повече. Моля ако някой знае да пише. Поздрави, АР

Отново наближава време разделно и ако новите собственици очакват резултати, то на първо място трябва да отделят Мрежи от останалата плява. Реформата е задължителна за ЕАД-то, има още място за аутсоурсинг, а недоносчето билинг, провалът на А.К., трябва да се разоре изцяло, аман от високо интелигентни попълвачи на екселски таблици.

Е господа ето че прогнозата за бърза печалба се сбъдна. На някой им беше ясно още през 2004 година какво ще се случи с електроразпределителните предприятия.Разпродадоха се сгради и се наеха такива под наем.Съкратиха с пъти работници и напълниха канцеларии с икономисти които да помогнат за разпродаването на активите.Сега да видим новите собственици на които не им остана нищо за продаване каква политика ще водят.

Работила съм в много фирми преди да попадна в Е.он. Много бивши и настоящи колеги не са доволни ,но това са хора ,които са работили в системата повече от 15-20 години и не знаят какво е навън -извън Е.он.
За мен Е.он е най-добрият работодател ,за който съм работила и ходя с желание на работа . Лично аз съжалявам ,че  напускат България и продават фирмата си тук.
Пожелавам им успех в бизнеса ,а на мен и настоящите ми колеги търпение и късмет с новият работодател!

Скъпи колеги, какво се чува при вас ? Получихме информация от тук от там , че ни отчакват нови съкращения 40 -50% Също така , че след нова година ще ни продават отново! Знаете ли нещо по въпроса?

Скъпа, явно позицията ти е била супер натоварена и отговорна, лесно ли се обикаля Витошка и времето не минава бързо, то кафета, чат в нета, като се вземе впредвид функционалността на представителния софийски офис. Никой не знае какво точно се случва там, а ти си поредната временна секретарка.