Идента ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Идента ЕООД

1 точка от 1 мнение

Изключително некоректно/несериозно отношение от страна на управителя на фирмата относно заплащането и трудовите отношения като цяло.
Работих към тази фирма за месец и половина и напуснах. Като причините бяха:
- Забавяне на трудовия договор с половин месец. Като след подписването му, ми бе отказано да се подпише със задна дата (така губя половин месец стаж).
- Осигуровките на минимална работна заплата, докато реалната работна заплата е друга.
- Първоначалната договорена заплата, която не бе особено добра, така и не я получих. Понеже управителя реши, понеже ми било първи месец да я съкрати със 100 лева. Като от следващия месец нямало да има проблеми.
- На следващия месец ми бе предложено, да ми се отчитат минутите, през които не работя за да ми се водят неплатени.
Чувайки този абсурд, си подадох молбата за напускане на следващият ден.
Бях единствен служител във фирмата. Освен мен идваше приятелката на управителя когато не е на лекции да му помага, като дори не съм сигурен дали беше на трудов договор.
Социалните придобивки са: тоалетна хартия в тоалетната, липса на кафе и кафе машина. Вода от чешмата.
Не ви препоръчвам да работите към тази фирма.