Интеруут България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1&markers=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1

Интеруут България

Фирмата беше добре, преди да я купят от gtt американците. След това си стана индийски офис на американците. Мениджърите са повечето подлоги на директорите и не смеят нищо да им кажат. Наемат се хора, който ip не знаят какво е е други индивиди, които се подиграват на шефовете, а те даже нямат смелост да ги разкарат. Ако носиш кафе на шефа и хониш да пиеш с тях ще те повишат. Повечето хора чакат да им съкпатят отдела и да вземат 2-3 заплати. Не се знае и кога работата ще бъде прехвърлена към Индия и теб ще те разкарат.

Много си неграмотен.Ориентирай се към уроци по български език.А с мрежи няма смисъл да се занимаваш, не е много вървежно последните години.

Здравейте, тъй като съм с опит като Technical Support Enginner в компания за броадкаст(телевизионно излъчване) и искам да се преоринтирам в мрежите, заслужава ли си да се почне на длъжност Service Desk Enginner и какви заплати дават според нивата. До колкото знам това L1.

Най-добре иди да провериш сам.

Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо повече за Финансовия отдел? Как стоят там нещата - отношения, колектив, заплащане? Като цяло какво представлява фирмата отвътре и дали има смисъл да кандидатствам?

Написах го иронично.Много ясно ,че за нищо не стигат тия пари.Който започва без опит да не иска по-малко от 2000 НЕТО.

Ти от кое село идваш бе приятел.
- "За какво са му на млад човек повече"

Ми ако този млад човек е на 14 години да, не му трябват повече.
Я живей в София плащай ипотека и да те видим как ще как ще се справиш с 1200-1300

Един обикновен работник в склад взима 1200-1300!!!

НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ..

Без проблем дават 1200-1300 лева(ама чисто,НЕТО).То на млад човек защо са му повече, важното е ,че ти дават възможност да се развиваш. :))

Здравейте, може ли някой бивш или настоящ служител на фирмата да даде информация за позицията Аccounting Administrator? Какво е интервюто за тази позиция и заплащане?

Благодаря!

До колежката с позитивното мнение. Дълбоко се съмнявам, че коментарите са само от Фърст Левел Съпорта. Мисля, има поне едно две негативни от мениджъри на отдели. Гаранция