ЕВРОРАЛИ /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 94 мнения

И аз като един бивш служител мога да подкрепя всичко написаано по-долу. Корабчето на Еврорали потъва, но вече не е бавно! Аз съм един от последните напуснали, мога да кажа, че нивото на работа е с отрицателен знак. Управлението на фирмата е унищожително. Съвета ми към хората, които искад да кандидатстват за работа, да разберът за последните 2-3 години колко служители са напуснали. Продуктите, които се предлагат са хубави, но съвсем скоро ще се продават от други фирми, защото фирмата губи договорите си към доставчици.
Опита ми беше много горчив с тази фирма, нищо от обещаното като възнаграждение или бонуси не се случи в действителност. Желая на всички настоящи служитили късмет. ЩЕ ИМ ТРЯБВА ПРИ НАПУСКАНЕ.

Фирма Еврорали, какво да кажа!От къде да започна,когато тръгвах да приемам предложението за работа, прочетох мненията за фирмата в нета, но си казах,трябва да пробваш. Не винаги нещата са така лоши! Е трябваше да послушам вътрешното си аз, то винаги е право! В тази фирма нивото на управление е под всякаква критика, госпожата е толкова далеч от правилният начин на действие,че дори изглежда по реално България да стане световен шампион по футбол!Забатачването на фирмата е на световно ниво, личностните предпочитания на госпожата към определени служители са направо крещящи, толкова лоша структорна подредба относно търговците не се вижда дори и в страни от африканският континент! Практика е да се назаначават служители и да си тръгват също толкова бързо колкото са дошли.Не се дава никакъв шанс на хората да покжата потенциала си,да развият качествата си , да прокарат мнение и виждане! Да кажа нещо и за следенето във фирмата, ДАНС пасти да хапват! Защо си ходил до този адрес, да си вършиш нещо лично ли? Филма е голям, госпожата има параноя,че всички се опитват да я излъжат и да я завлечат с нещо. Има един светъл лъч в тази фирма и той е продуктовия мениджър, много кадърен човек с много познание в материята наречена Петролни продукти!Човека наистина заслужава моето уважение, затова ще подържам контакт с него и занапред. Всичко друго ще забравя мигновенно след напускането. И сега нека да изтъкна и добрите страни на фирмата, а те са : няма такива!!! Един съвет на започващите там работа, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ, намерете нещо друго, по добро ще е ! А забравих и нещо много важно, силни са подозренията, че там се прави маниполация на месечните възнаграждения(бонусите), не можеш да хванеш истината,защото госпожата доста умело послъгва и прикрива нещата. Ще обобщя с едно изричение, филмът Титаник е най близо до това какво се случва с фирма Еврорали! Успех на всички замесени.

Който и да си, не че ме интересува и ми пука, искам да ти кажа няколко неща: Ти си супер прост! Сериозно....Господ не само, че вижда и чува, но и наказва истинската злоба, а в твоя коментар тя струи от всяка една дума. Ти- интелегентния, заслужил цялото уважение и най- високата заплата в някаква си фирма, така ли се изразяваш, така ли разсъждаваш, толкова ли ти е бедна душата?! Това ли ти е образованието и възпитанието?! Да, на Мишева датето е аутист и какво? Как реши, че е наказание и как по- точно си го представяш? Ами твойте деца, ами децата на твойте деца....те застраховани ли са? Тъпо ограничено същество!!! Знаеш ли какво?- Не ми пука как ще бъде тълкувано, но аз ще ти пожелая едно: каквото за нея, това и за тебе...може пък да не е чак толкова зле;)

Бях на интервю......нямам думи. Много ниско ниво, търговския мениджър не знае защо е там. Никакво бъдеще и като видях написаното по-долу....по-далеч.

Колеги разбрах нещо, което ще ви обеди, че има Господ. :)На Мишева детето е бавноразвиващо и го води на психиатър.Ами то толкова клетви отнесе това злобно същество лицемерката Мишева, че накрая детето и пострада. За новите служители : ПАЗЕТЕ СЕ ОТ МИШЕВА, ако не искате да ви бъде пребърквана чантата /без вие да знаете/ ровене в лаптопа ви, подслушване, ровене в личните ви тефтери, следене къде ходите през почивните дни. И всичко това, без вие да предполагате, защото тя ви се пише най - добрата приятелка и колега. Даже може да ви сподели колко много е "помагала" на колегите си и как вас ви е "защитил/а" пред Петров. ХА ХА А тя всъщност върти интриги за да отчете дейност. Ето виждате ли без мен фирмата ще фалира.Друга фирма няма да я вземе на работа, защото е със средно образование.И тя много добре го знае.

Честит професионален празник на фирмата! Защото ако има някой, който да празнува деня на ЛЪЖАТА, то Метров напълно заслужава дори да има дори имен ден на тази дата: първи април. Защото той е излъгал и ощетил много свои служители през годините, а и много други хора, приятно празнуване мишчици и мишковци!

Уважаеми все още клиенти на тази мошеническа клика. Направете както доста други кадърни фирми:вземайте стока от Европръцни и не я плащайте, те ще ви отпуснат стоков кредит, тъѝ като са много на зор.. Това за вас ще остане чиста печалба, понеже кредиторите вече ги погнаха. Съчувстваме им, но всеки си кове сам съдбата. Както са казали хората: "Който сее ветрове, жъне бури".

КАКВА ЗЛОБА, КАКВИ ОБНОСКИ.:)))И този човек беше МЕНИДЖЪР.:))) Г-н Петров ти даде втори шанс, като те върна на работа. Но ти пак се ИЗДЪНИ. Ако така се чувстваш по-добре като пишеш злобни коментари, ДОБРЕ.........

С, не разбирам защо ви трябва още един скункс при условие, че сте заобиколена от такива, а и като се помиришете ще разберете, как той дреме във вас и напира да излезе. Но както знаем мисленето не ви се отдава така както лакирането и гримирането. Как върви потъването? Пиете ли все повече от чудодейните хапчета на метров, метрова и пришкова - мишкова - мумин тролова? Лъскайте с другата секретарска отрепка - кабилкина и лубпикирайте всичко около вас. Може да ползвате настоящото за препоръка към новите ви работодатели, щото като поръчвате по - малко от камион масла знаете какво следва, нали? Засега това е, прекалено много внимание обърнахме на скромните ви персони.