написано 26.02.2013г. сряда в 16:04
към обект/отдел Балмакс

Въздух под налягане. Господин Балев - изключително некоректен човек. Работих за него в Балмакс за околко година. Постоянно бавеше заплатите, телефоните не спираха да звънят от разни фирми, които не можеха да си съберат плащанията от него. Голямо текучество на персонал. Много лъжи и обещания. Има един тесен кръг около него, хора които са се задържали за повече време по ред причини, но като цяло не става. Последна заплата - забравете, осигуровки - на минимален праг, социална политика - липсва, бонуси - никакви.

Не си губете времето дори да ходите н аинтервю.

написано 09.11.2011г. четвъртък в 00:47
към обект/отдел ресторант Капанина св.Влас
в град Несебър
Абсолютно некоректни собственик и управител. Типични измамници в бранша! Постоянно забавят договорените плащания и след като някои работник напусне му казват: Ще ти платиме, ама друг път! Раборих летният сезон за тях и видях много колеги завлечени като мен от тях.
Надявам се фирми като тази скоро да започнат да изчезват, защото нищо добро не чака бранша с такива като тях.
Имат още два ресторанта ''Карера'' в София и ''Ла Гондола" в Банско.

написано 25.08.2011г. петък в 17:21
към обект/отдел готвач

Абсолютно некоректно отношение както към настоящи така и към бивши работници.Неплащане на заплати,лошо отношение и подвеждане относно трудови правоотношения.От доста време вече съм бивш служител и все още не мога да си получа заработените от мен пари.СЪВЕТ : ИЗБЯГВАЙТЕ ВСЯКАКВИ ОТНОШЕНИЯ С ТАЗИ ФИРМА !!!

Показани мнения 1 - 4 от общо 4