и+и 91 оод /img/frontend/nomap.png"

Експлататори,наглеци,стиснати,не дават пари за нищо,много зор,напрежение в излишек,всичко е спешно,много началници и шефове които не комуникират по-между си,всеки си гони неговите неща и не се съобразяват един с друг от което потърпевши са работниците които вършат основната и мръсна работа.Отказват отпуски ако работиш на машина на която няма кой да те замести и ако не отидеш самоотлъчки поне към мен бяха такива заплахите.Колегите са добре има разбирателство но има и темеруди като на всякаде.От към заплащане са коректни плащат навреме но заплатите са ниски.Много работа,малко хора,малко пари,ЯКО ЗОР... Иначе на мен горе -долу ми харесва работата,обаче като почнат да ме натягат,да ме притискат със срокове направо изпушвам.Като навсякъде,първите 6 месеца е добре и после почва тормоза,за това някой прекрасен ден фирмата рязко ще остане без абкантист понеже е време за смяна на работното място а аз вече се ослушвам и оглеждам.

Експлоататори...

Моля, ако някой знае как са условията за рабтоа, запла ще и отношение към персонала, да сподели мнения
Благодаря предварително