Лекси ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Марица 19&markers=Пловдив,бул. Марица 19

Лекси ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Заплата за Управител на магазин,1000лв.........удивих се просто!За тези който ценят уменията си,изобщо да не си губят времето.

Имам питане,защо кафенето на "Лекси" на "Пещерско шосе" не работи на пълен работен ден,а избирателно по няколко часа на ден? Хората като си пазарят от магазина искат да изпият по едно кафе на спокойствие,но за съжаление не винаги е възможно. От дълго време на вратата на кафенето има табела,че се търси персонал ,но това и така не се случва. Фалшива обява,която е подвеждаща и не отговаря на истината. Има една мома наречена Бояна,която отваря кафето когато и е удобно. Кой толерира подобно не професионално поведение и защо? Потърпевши от това поведение са клиентите на магазина,квартала и града. Налага се незабавно да се променят нещата в полза на клиентите.

ЧНГ - успешна и доходоносна.
Редовен Ваш клиент съм. Искам да се оплача от вашата управителка Стефка от Лекси (Гранд) за невъзпитано отношение спрямо клиентите. Тулелира некадърните и мързеливите, а служителите които си вършат работата се заяжда с тях. В нейната смяна цари безпорядък и безхаберие. Всеки прави каквото си иска! Случвало ми се е на няколко пъти да се налага да я викат клиентите стоят и я чакат доста време докато благоволи да дойде.
Надявам се да вземете отношение, ако искате работата в магазина да върви!
Предварително Ви благодаря!

Кашкавалите по принцип повечето фирми си ги взимат като брак, но може и изключения да стават. Дреболия е това, важното за кандидатите да знаят е как им казват някаква начална заплата която "ще расте според личните резултати" а после всеки месец удръжки за щяло и нещяло, по договор са 450 лева останалото в пликче по усмотрение на чорбаджийката. Най-лошото е ако сте попаднали в главния магазин на МАрица, всички се преварват да се слагат на грозната и дъщеря и да пригласят на всяка нейна глупост. Грам достойнство нямат и мъже и жени на всякакви възрасти. Всяко счупено бурканче си го плащате да знаете.

Пазарувам в Лекси от самото създаване на магазина. За съжаление много занижиха качеството. Фолират отново и отново залежали продукти, като кашкавал от витрината с нарязания, сменят датата, а той е с изтекъл срок на годност. Маслините без костилка ги омесват с такива с костилка, които са по - евтини. Осветителните крушки ги дупчат в металната основа за да изгарят при слагането или малко след това. Лошото е, че така подбиват имиджа на фирми производители. В Баумакс, Практикер и Бриколаж, например, няма такова нещо, там крушките са наред. Преди да купите отворете кутийката поне и вижте как има дупка на метала и не я взимайте.

Ориза от винтрината го поръсват с магданоз за да изглежда пресен.

Хич не ми харесва този магазин постоядно пускат обяви но никои не ходи има бодали който ходят роботят за малко пари

Това е най-измекярската фирма. Три седмици ходих там и нито ми пуснаха договор нито нищо. 2017 година е не 1997. Колегите са предимно разни отчаяни от селата и вместо да ти помогнат да навлезеш в нещата и да ги улесниш в тяхната работа, почват да ти пречат и да ти бучат защо не знаеш нещо, което никой не ти е обяснявал. Изобщо не си губете времето и здравето с лекси.

Като клиент съм доволна точно от 2 момичета на каса, останалите са меко казано "дърво" . Няма "добър ден" , няма "благодаря" , няма "довиждане" , няма нищо ! Сякаш са застанали там по задължение... Все си им крив за нещо... И от една страна ги разбирам. И аз бях попитала за работа там и след като ми казаха условията и се поразрових малко в нета се отказах, дори не отидах да пробвам... Обърнете малко вниманието на служителите си на каса, от другите нямам оплакване, учтиви са и като попиташ за нещо ти обясняват къде се намира, но на каса са трагедия. Но пък искам да изкажа огромни благодарности на двете от касиерките ( умишлено няма да споменавам имена, но всеки който посещава Лекси на Капитан Райчо съм сигурна, че знае за кои момичета говоря ). Евала, момичета! Така се работи!

не се хващайте там такава подиграфка няма никаде с работника пълни идиоти са всички шефове там.