Капрони АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък, ГЕН.СТОЛЕТОВ, 45&markers=Казанлък, ГЕН.СТОЛЕТОВ, 45

Капрони АД

Г-н Дянков нищо което се случва по цеховете не стига до вас.Станимир Денев се е заобградил само със свои хора футбулисти каквото каже това стига до директора.Некадърници като Марин Белчев и Пейчо Костадинов глупаци които яко му се мазнят и яко го плюят зад гърба това е Капрони

Капрони АД (гр. Казанлък) е западаща фирма с финансови капитали, които изчезват по лични сметки на "ръководството" по-бързо и от скороста на светлината. Текучеството на кадърните кадри е отчайващо голямо, но за изп. Директор
( БКП,БСП активен "борец") това е нищо - ще дойдат други "работници".Да.Ще дойдат.Ама мургави. И ако решите да кандидаствате за работа в тази фирма - учете цигански, т.е. ромски. Само така ще отговорите напълно на всички изисквания за работа. Диплома за образование няма да ви трябва.

Червена шуро-баджанашка фирма. Наши и ваши на добре платени длъжности. Изкукуригал директор, заобиколен от подмазвачи и некадърници. Нови машини със стари заплати. Welcome to Caproni!

Iskam da popitam dali vzimat rabotnici ?

В Капрони всички бъркат в кацата с меда със супени лъжички, само един човек бърка с черпака ...

Добър ден! Работя в Капрони приблизително от 2 години и в момента ще напусна това предприятели поради простата причина, че като един млад човек ми писна да работя за без пари, да се изискват постояно неща от мен, а развитие и помощ от никъде!
Не че не е добре в Капрони, напротив, поне едно 70% са приятели и роднини тези хора не се натоварват или не им се търси отговорност за работният процес, останлите 30% вършат черната работа и взимат мизерната забплата и търпят последствията от даден проблем!

СЪГЛАСЕН СЪМ С ВСИЧКО В ПРЕДНИТЕ ПОСТОВЕ;ФИРМА С МНОГО РАБОТА
НО УЖАСНО МНОГО ТЪРТЕЙ И НАЧАЛНИЦИ СПОСОБНИ ДА УПРАВЛЯВАТ ГОВЕДА ОТКОЛКОТО ХОРА РЪКОВОДИТЕЛИ КАТО ДИМО ДУНЕВ ; МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ЗАПЛАТА ОТ 270 ЛЕВА Е НОРМАЛНА ЗА МЕСЕЦ 01.2015;  ГРАФИК 4 СМЕНИ ЗА 450 ЛЕВА;  ГОСПОДИН ДИРЕКТОР ЗНАЕТЕ ЛИ С КАКВИ ХОРА СТЕ ЗАОБИКОЛЕН!
ДАНО СКОРО СИ ДАДАТЕ СМЕТКА ЧЕ НЯМА ДА ИМА КОГО ДА ОПРАВЛЯВАТЕ В ЕДИН МОМЕНТ  ЗАРАДИ КАРЪДНИТЕ ВИ УПРАВНИЦИ НА ЦЕХОВЕ ОТГОВОРНИТЕ ВИ ТЕХНОЛОЗИ  И .Т.Н УБИТИТЕ ВИ УСЛОВИЯ НА  РАБОТА;
ЗАЩО НЕ ЗАКАРАТЕ ПРИМЕРНО ХОРАТА ОТ ТРЕТИЯ ЕТАЖ ЕДИН ДЕН ДА МИНАТ ПОД НАДПИСА ВИ ПРОСПЕРИТЕТ И БЛАГОДЕНСТВИЕ
ДА ВИДИМ КОЛКО ВРЕМЕ ЩЕ ИЗКАРАТ   В ЧИСТАТА ВИ РАБОТНА СРЕДА

Напълно съм съгласен с всичко написано дотук, само ще добавя за младите да не се лъжат по обещанията за високи заплати и тем подобно измислици. Ще ги ползват докато им е удобно и ще им посочат портала. Некадърни началници = слабо управление = мизерни условия на труд=ниско заплащане. Успех... и не идвайте в цех 300 при Данчо Симеонов.!!!

изключително слаба кадрова политика; фирма с голям потенциал ако не
е пълна с търтей който само чакат да минат портал в 16.30 и на 23-ти да си вземат заплатите който са ги изкарали грешници на въртящ график
4 смени с  заплащане 270 лева преведени по банков път; с началници който разказват вицове през по голямата част от деня голи приказки  никакво действие и непоемащи отговорност за действията си заплащане без да знае ччовек
разценките си;  едва ли ще стигне далеч ; успех

Изключително слаба кадрова политика. Ценни и кадърни служители се изпуснаха. Някои от тях дори бяха съкратени. А някои от тези съкратени хора работихме за фирмата по цял ден, че и по цяла нощ. 10 години засвидетелствах лоялност към тази фирма, но сега съм благодарна, че не работя вече за вас, уважаеми г-н Дянков. Вие стремглаво вървите надолу. Не фирмата, а Вие. Желая Ви попътен вятър!