написано 09.10.2013г. четвъртък в 12:54
към обект/отдел driim trans eood

колеги даите някакво мнение за тази фирма

написано 21.04.2011г. петък в 13:46
към обект/отдел Международни шофьори

Давам оценка само за шофьорите, за администрацията други ще кажат. Работи се вътрешно само в европейския съюз по два или три месеца, един месец се почива. Това е по уговорка, но докато ти се обадят за следващ курс, минават два месеца. През това време како правиш? Парите ти са почти заминали, какво ще спестиш? Нищо. Подръжката на камионите е сложна работа, ако имаш проблем, всеки ден трябва да им се молиш да влезеш в сервиз че да бъде отремонтиран камиона. Гумите са последна грижа, щом могат да се търкалят, значи още не са за смяна, макар и с откъртени парчета. Когато се прибереш, трябва да ти изчистят отчета и да си вземеш остатъка от парите защото си вземал аванси. Ще чакаш до месец и половина за това, на вместо през това време да си свършиш всякаква работа и да мислиш вече пак да заминаваш. Няколко думи за диспечерите. Често пъти дават грешни адреси, дори без улица и номер, а ти ходи и се оправяй. Успех на колегите.

Показани мнения 1 - 3 от общо 3

Връзки