написано 20.09.2013г. събота в 16:55

Фирмата е склад на едро за железария и строителни материали. Клиент съм им от 13 години. Мога да кажа, че досега персоналът само се увеличава, не намалява. Мъжете се приемат само за общи работници - работа има много, може да забравите за 8 часов работен ден - работи се и в събота минимум до 14.00. Има само един почевен ден! Но не знам някой да е напуснал! Заплащането е много добро, бъдете сигурни! Старите работници знам, че взимат около 1000 и нагоре. Жени приемат само за работа на компютър за изписване на стока на клиенти като мен. Там където работят те е уютно и има климатици. Те си тръгват в нормално време - разбирай около 17.00 часа, нещо което не може да се каже за мъжете. Ако има да се разтоварва ТИР със стока може да стоят и до 21.00..... Перспектива за развитие естествено няма - това не е ноу-хау фирма! Няма много накъде да се развиваш! Шефа е Филип Баев и под него всички са подчинени! Под него са 4-5-а от първите му, най-стари работници, те сега имат отговорни и контролни функции, на касата е леля му, така че който смята много да се "развива" - да забрави, няма накъде. Там работиш здраво и получаваш много добра заплата! Който не е свикнал да работи - да не кандидатства там!

написано 20.06.2012г. четвъртък в 15:20
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Пловдив

Много странно, пак имат обява и пак никакви изисквания с високо заплащане.

написано 22.05.2012г. сряда в 20:29

Защо през три месеца търсят нов оперативен счетоводител - да не би да не плащат заплати?

написано 23.04.2012г. вторник в 21:52
в град Пловдив

Вижте мнението по точковата ситема по- долу

написано 21.03.2012г. четвъртък в 13:35

Ами какво да ви кажа , куцо кьораво и съкато се явява на интервю за работа.Голяма безработица горе долу около 300-400 човека може и повече да са .Така е като не са написали никакви изисквания ами само заплата.

написано 20.03.2012г. сряда в 09:20
в град Пловдив

Предлагат работа за оператор на компютър - вчера, днес и утре следобяд. Моля, ако някой вече се е явил да сподели как е протекло интервюто, има ли много желаещи, на каква възраст са? Подозрителна е стартовата заплата, която предлагат - 750 лв.??? При това, няма никакви изисквания???

написано 12.03.2012г. вторник в 15:11
в град Пловдив

Ако някой има информация за фирмата, или по-точно условията на работа като работно време, заплащане специално за мястото за "служители в офис за изписване на стока на компютър", моля да пише.

Благодаря предварително!

написано 11.10.2011г. сряда в 17:31
в град Пловдив

Много работа - 10- 12 часа на ден.Заплащане редовно и добро - това се отнася за общите работници, всички други взимат средно и работят по 9 часа, има осигурена храна,обедна почивка 15 мин,персоналът е доста неграмотен и прост,потенциал за развитие няма.Карат те да миеш тоалетните, където ходят всички клиенти и служители по график един път в месеца,работодателят не желая да наеме чистачка!!!Осигуровките са на прага.

написано 04.05.2011г. четвъртък в 16:17
в град Пловдив

Фирма ФТБ ЕООД по много странен начин набира кадри????????

Публикува обява за едно работно място в различни варианти без име и каквито и да са координати за връзка??????

И защо ли го прави?????

Показани мнения 1 - 10 от общо 10