Сити Казино Хемус /img/frontend/nomap.png"

Сити Казино Хемус

работил съм там няколко години.Най-скапаната фирма.Само те товарът с извънредни,осигуряват те на минимална,заяждат се с тебе и те махат за глупости,че си се подпрял,че си си говорил 1 мин с колега,не държат на стари кадри ми гледат да те махнат да назначат нови хора да си ги правят каквото си искат.Няма колега да се е задържал много там и ако питате който и да е ще ви каже-бягайте!!! обещават уж пари а после си измислят някви други неща няма отпуски ,глобяват за простотии,мениджмънта е под всякаква критика.Ако няма хора в казиното си го изкарват на тебе.Имах колега букмейкър който работеше 15 дена по 16 часа всеки ден и му искаха неща които независят от него. Те са най преебани.Никакво отношение към крупиетата а управителите и тия над тях са невменяеми.Като ме махнаха,без да имам провинение,е така от прищявка,ме накараха да си подпиша молбата,без предизвестие без нищо.От утре.Което е незаконно.И неможеш да кажеш нищо.защото по договор си на минимална.Събрания в почивните ти дни,нови изисквания,глоби,малоумни таргети всеки месец нови...БЯГАЙТЕ от там

Гонят за най-малкото...Никаква сигурност-днес те има утре те няма.Шефовете са тирани и робовладелци (голяма част и наркомани) да не говорим че крадат понякога от извънредните ви смени !!Следи се и се записва всичко с микрофони и камери, една грешна дума и може да ви се наложи да напуснете без известие дори и в стаята за почивки има камери и микрофон.Нямате право да излизате от казиното дори в почивката си(дори да ползвате и телефона си)все пак са си 12 часа често и по 20 дни в месеца..Трудно се ходи и до тоалетната (ако ти разрешат) стоиш прав като пън, дори и да няма хора, не можеш да се облегнеш за някакъв разговор и дума да не става..Заплатата е добра, но може по-голямата част от нея да отиде за глоби и лекарства...Голяма част от колегите са интриганти и боклуци(шефовете се нагаждачи и не мислят за персонала и развитието на казиното затова и не съм виждал някой да се задържи повече от няколко месеца)..Да не говорим за отношението на клиентите,псуват обиждат изобщо пълна свободия...Охраната от няколко месеца не става за нищо освен за манекени и портиери,не може да се разчита на нея... Ако сте съгласни на всичко това за 800-1000 лева (не особено сигурни) това е работата за вас, аз приключих там и сега взимам с 100 лева по-малко, но никой не ми крещи и не ми казва как да си държа ръцете и да мълча като риба 200 + часа месечно..Поздрави :)

Искам да попитам някой, ако е по-запознат, какво включва работата на тракер-статистик. Интересуват ме всякакви подробности.

Каква е заплатата на "Оператор панорамно видео наблюдение" спешно е, ако някой знае да пише! Благодаря!

Разбота в City Casino Group
Заплащане:
то наистина е много добро за средната заплата в София. Не падаш под 1000 лв на месец, а за някои позиции заплащането е близо 2 бона, което за млад човек е предостатъчно.
Работно време:
Крупиета: работи се 2 на 2, дневни/нощни (7.30-19.30/19.30-7.30),по 12-часови смени. Но това рядко се случва.Ако казиното има недостик на персонал, се работи 3 на 3,като ти плащат извънредните смени.И така както ти е разчупен графика, в един момент личният ти живот става казино,защото за нищо друго не ти стига време и сили.
Относно работното време–не се спазва. Задължават те да идваш 15 минути по-рано, а ако свършиш 15 мин. не те пускат да си ходиш, но това и рядко става. Чака се очета, уж трябва да си предадеш смяната и така минава още един час, който никой не ти го плаща. А някой длъжности стоят и по два часа в повече. Така продължителността на смените е от 13 до 15 часа.
Задължават те да идваш на събрания, нищо че са в извън работно време, иначе глоба. Не се плаща и си губиш времето в повечето случаи. Можеш да стоиш и до 3 часа след нощна смяна.
Букмейкъри: те имат най-ужасно работно време. Започват в 9 ч. и трябва да стоят на пункта до последния мач на живо, като това понякога стига и след полунощ. Заплащането е добро,стига да ти се работи по 15 часа на ден.
Хостеси,бармани и междинни крупиета: работят по 12 часа, 2 на 2, от 12:00 на обяд, до полунощ. Като някъде има и от 13 чдо 1 ч.през нощна. Заплащането е същото като на крупиетата,само барманите нямат бонуси. Бакшиш се взима от двете смени на крупиетата.
Бакшиш:
така известният голям бакшиш е само мираж. Обикновено той варира между 15 и 40 лв на човек, в зависимост от смяната. Дели се на целия персонал в казиното, без охраната и букмейкърa. Дори и ти да се стараеш за много бакшиш, има колеги, които не си мърдат пръста и после взимат от твоите пари. В някои казина ти го следят и ти правят проблем, ако не е достатъчно спрямо техните виждания. Рядко си тръгваш с много бакшиш, евентуално след голяма бонус игра, която всеки месец се тегли в различно казино и не е много гарантиран.
Глоби:
наистина има много и разнообразни. Варират:
- 20 лв. : за неотсервиран автомат, пепелник с 3 фаса, неподредена игрална машина, закъснееш с 5 мин., нямаш обувки с лек ток, подпреш се или си говориш много с колегите,нищо че няма жив човек в казиното, пипнеш си телефонанямаш бадж,имаш пръстени,чорапогащникът ти се е скъсал,сложил си си ръцете на кръста и прочее. А в някои казина управителката задължава момичетата да са гримирани с вечерен грим,а момчетата – гладко обръснати – иначе глоба.
- 50 лв. за необслужен клиент на време;
- ако има минус или плюс в отчета го плащат крупиетата от смяната в троен размер, разсрочено.
(понякога можеш да стигнеш с по 300 лв глоба на месец, но заради бонусирането ти, не го усещаш)
Естествно на работата:
Крупиета(междинни крупиета):работата е същата като сервитьорството само където изплащаш печалби и взимаш залози.
Хостесата: много прилича на работата като крупие, но не си толкова финансово обвързана с казиното и оборота му;
Барманството е ясно;
Букмейкърите – също;
Клиенти:
разнородни. Като се започне от циганката,която е дошла да заложи 5 си изпросени лева,мине се през хазартнозаболели хора,до много богати мъже,дошли да си пропилеят излишните пари.
Често правят проблеми. Оплакват се,мрънкат и винаги казват,че са недоволни. Дори понякога могат и да те обидят,ако загубят повече пари,но има и много приятни клиенти, които те уважават и осъзнават натовареността на крупиетата.
Персонал:
Текучеството на хора е голямо, както сами можете да предположите от постоянно активните им обяви в jobs.bg. Крупиета (предимно момичета), хостеси (само момичета) и целия друг персонал: назначават те адски лесно, нямат високи изисквания, преценяват те по външност, леко те експлоатират, постоянно ти обесняват колко много пари изкарваш.
Дават ти униформа и можеш да идваш с нея на работа, ако не се вижда.

Отношение към работниците:
Почти никакво. Третират те като роб. Колегите ти, в това число и управляващите, са събрани от кол и въже – обикновено млади момичета и момчета, малограмотни, предимно със стаж в сферата на обслужващия персонал. Започне ли ти смяната – забравяш за външния свят, без телефон, приятели и срещи с колеги извън казиното, иначе те уволняват. Днес ти казват, ти си първенец на месеца, утре вече са те освободили, без дори да ти кажат защо;
Угоден си им ако не се оплакваш, не мрънкаш и си мълчиш за всичко. Някои управители обичат да им се подмазват, често ставаш замесен в интриги и те обвиняват за какво ли не.
Постоянно се правят промени в правилата и се забранява почти всичко.
Почивки:
полага ти се 1 час на смяна или 4 по 15 мин. когато ти кажат. Нямаш право да излизаш от казиното, затова можеш да си поръчваш храна от всяка една фирма с доставки, или да си вземеш, ако казиното има кухня към него. Пуши се в стаята за почивки, но е кучи студ зимата.
Законова лоялност:
осигоряват на минималната работна заплата, на 8-часов работен ден. Ако се задържиш повече от 8 месеца, законовополагащата ти се 20-дневна отпуска, няма да я получиш скоро нито ще ти я платят. Мотаят те – казват ти другият месец, след това забравят. Може да имаш стаж две години във фирмата и да нямаш нито един ден отпуска. Ако те оволнят – забрави да ти я платят.
Поле за развитие:
не са много ясни причините, по които те повишават, но го има. Обикновено е по преценка на управителя. Ти може да си на 2 месеца и да те повишат, може и да си на година и все още да не си видял друга позиция.
Мениджмънт:
Постоянно се сменя. В някои казина възрастновата граница ненадвишава 28 и ви става ясно за какъв мениджмънт говорим. Управлението в казината се сменя много често без ясни причини.
Сигурност:
никаква. Да, имаш безсрочен трудов договор, но може да ти го прекратят по всяко едно време. Уволняват те без причина, но и ти можеш по всяко едно време да си тръгнеш, без да имаш проблеми. Дори и предизвестие може да не караш.

Искам да попитам каква точно е работата на Хостесите :) иии някой ако може да ми обясни нещата как стоят по казината . Защото една моя приятелка каза че е много доволна от работата и заплащането също така , но тук виждам всякакви мнения

Здравейте!
  Аз съм във веригата CCG от 3 години. Не работя точно в Хемус, но пък условията като цяло са еднакви.
Работните смени СА 12 часови.
Заплащането е средно между 700 и 1000лв. (заплата + бонусиране), има месеци, в които се изкарват и по доста повече пари, стигала съм до над 2000лв. Вярно е, че има и смени с много смешни бакшиши, но като цяло рядкост е месечно да си под 200лв.
Има наистина не малко условия, но и заплащането не е никак лошо. Ако си коректен служител, имаш възможност за развитие на позиции като помощник-управител или управител.
Не мога да говоря за отношение на персонал или управител - навсякъде е различно, но по време на обучението има време да си създадеш впечатление дали този колектив ти допада.
Работата е много подходяща за студенти, тъй като се работи или 2 на 2 ,или 4 на 4, а дори и преди нощни смени може да се ходи на лекции.
Като цяло нещото, което задържа персонала, е възможността за добър бакшиш - ако си комуникативна личност с подход към различните клиенти, можеш да си изкарваш доста добри пари.
Също така, ако си мислиш, че ще си клатиш краката и ще работиш "5 за 4" - това не е място за теб!

изобщо при цветомир не се работи кадето и да било сити,гранд,милениум или каквото ще.набират само студенти които миличките незнаят какви са заплатите гледат от персонала си да изкарват пари като веземеш заплата над 200 лева и миличките чак ти я дават нарака защото немогат да плащат данацида ги ожали човек чак но даваите ходете пробваите се на 350 лева твърда заплата която никога не е твърда глоби минуси :П ьаиде късмет

Междудругото наистина много се виси прав, но пък аз лично взимах няма такива бакшиши. Работила съм в три казина и по-силна игра от в Хемус не съм виждала, тръгвала съм си няколко смени с по 200 лева бакшиши, а клиентите са много възпитани не са като в другите казина някакви отрепки. Много дразнят тези глоби вярно е, ама ако можех да се върна сега нямаше да се замислям!
В резюме:
Като навсякъде има дразнители, ама поне знаеш за какво и определено взимаш пари!!!

Здравейте! Аз съм една от многото бивши служители (крупие) на тази фирма. В момента фирмата набира персонал поради факта, че малко хора останаха да им работят на "перфектните" условия и мисля, че ще съм полезна с информацията.
Първо заплатата е смешна за часовете, които работиш и си истински щастливец ако нямаш някоя/няколко измислени глоби от по най-малко 50лв за щяло и нещяло (като например: видяли са те да си размениш две приказки с чистачката докато почиваш; казал си нещо на колегата до теб; закъснял си с 1 мин за работа; забравил си печката включена в съблекалнята, в която е нечовешки студ през зимата; ......и още много.......) Нещо като най-строгия затвор :)
Отношението на шефовете е отвратително към служителите. За да отидеш да си починеш 10 мин (защото си стоял прав 4 часа на едно място и не издържаш вече) трябва най-често да се скараш със заместник управителя, за да те пусне. Почивките, ако мога така да ги нарека са две, максимум три по 5-10мин за цялата смяна.
Много често забравят да ти платят извънредните смени, които си изработил, правят те на маймуна и ти обявяват, че ги лъжеш.
На интервюто ти казват, че се работи два на два по 12 часа, но като почнеш се оказва, че смените са по 14-15 часа.
Бакшишите са смешно малки. В едно квартално кафе се изкарва повече бакшиш.
Общо взето това е една малка част от условията на работа в City Casino Hemus.
Успех!