написано 30.04.2011г. неделя в 23:19
в град Русе

Като цяло съм доволен от условията на работа.Във фирмата всичко не е перфектно , но в коя фирма всичко е супер?Едно от нещата които ми направи добро впечатление е ,че като ти потрябва инструмент почти винаги можеш да намериш в инструменталната.А ако няма не след дълго се закупува и се доставя.Относно заплатата : всеки е подписвал молбата си собственоръчно и ако има претенций знае към кого да се обърне.А бе не е зле.Вярвам ,че всичко отива и за нас работниците на по добре.Знаете поговорката:"Като се спъне шефа падам аз."Дано не се спъват!!!!!!!

написано 14.03.2011г. вторник в 12:16
в град Русе

не те зачитат за нищо само искат заплащане под всякаква критика работни условия нулеви колегиалност нулева  голям човекопоток постоянно се търсят работници там

Показани мнения 1 - 3 от общо 3