Летище Бургас ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Летище Бургас ЕООД

Здравейте, някой, който е изкарал курса за рентгенов оператор, може ли да каже какво включва той и какви са изпитите? Устни или писмени и правят ли се някакви презентации, курсови работи и т.н?

Ако случайно решите да кандидаствате за работа на летище Бургас, то в никакъв случай не го правете в отдел Сигурност. Работих сезон като рентгенов оператор и това беше най-подтискащата и неприятна работна среда, в която съм бил. Единственото хубаво нещо там са колегите, като ако имате късмет и попаднете в един екип с точни хора, то сезонът ще бъде с една идея по-поносим. Разбирам, че работата на рентгенов оператор е отговорна, но всички тези проверки (както от летището, така и от държавния орган ГВА), дебнения, постоянни скандали с пътници, скандали с екипажи и персонал, обучения, които ще продължат близо месец заедно с т.нар им "оджейтита", и за които няма да получите и стотинка, правят кандидастването и работата там безсмислена. За 3 месеца работа не си съсипвайте нервите и здравето, не си заслужава.

На никого не бих препоръчал бургаското летище (и по-конкретно Фрапорт) за работодател. Изкарах сезон като ренгенов оператор - обучавахме се месец, после близо две седмици се правят т.нар им "OJT-та", което би следвало да бъде обучение на работното място, а реално представлява работа за без пари. Включително и служители с по няколко сезона, които са сертифицирани и знаят перфектно работата "стажуват" преди началото на всеки сезон, което осигурява безплатна работна ръка и обработване на полетите на Фрапорт за около 2 месеца. Още от обучението ще ви скъсат от тестове, изпити и проверки. Започвайки работа пък ви очаква една изключително стресираща работа среда, в която скандалите с пътници ще са ежедневие. И всичко това за около 3 месеца работа и заплата, която бихте вземали и ако работите в някоя автомивка или склад например.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Рентгенов оператор.
Натоварваща и конфликтна работна среда. Над месец обучение.Парите не отговарят на това ,което се обявява в интервюто ви на място.За работни 3 месеца ,не си заслужава да ходите на обучения 1 месец и половина и да минавате всички изпити.Големи изисквания ( факт ,че това е отговорна позиция) ,но малко пари за обема и сложността на работата.

Здравейте,одобрен съм за Шофьор-товарач на Летище Бургас, но се чудя дали да приема.Как е работата заплащането?

Миналото лято работих, това също ще работя. Колегите имат уважение един към друг, макар и да се караме от време на време. Заплащането е задоволително, макар и на 12часа, дневна, нощна, 2/2. Трудно е, но е забавно. Много работа, но ако се концентрираш, времето минава бързо. Нощните са тежки понякога. Я имаш време за спане, я нямаш. Това е общо взето. С добър супервайзор и добър екип, всичко е перфектно.

Искам да попитам някой, който е работил миналото лято във фрапорт да сподели мнение за работата и заплащането, понеже работих в голдеър и изобщо не бях доволен от положението.

Като клиент искам да кажа,че отношението на служителите е изключително лошо

На онзи, дето се хвали най-безсрамно пред останалите колеги как крадял по работни места, се хващам на бас, че достатъчно на брой хора (подчертавам Хора) отдавна са го разбрали що за долен помияр е и му се смеят на кухата и крива кратуна. Един изключително нагъл и прокажен помияр, че и много гузен на всичкото отгоре! Жалък тъпанар нещастен! Едно нищожество! Той много добре си знае кой е. Да, той най-добре си знае кой е...!