написано 09.07.2013г. сряда в 12:33
към обект/отдел без изисквания
в град Бургас

Здравейте. Благодаря за възможността да споделя намерението си, за работа в сферата ви. С добър руски, аматьорски английски, 20 години в медии, работа в екип, адаптивност. Без претенции за заплащане. По-близо до машините и морето. Благодаря.

написано 07.06.2013г. събота в 18:13
към обект/отдел с туристи
в град Бургас

Добър ден. Казвам се Станислава . Родом съм от Бургас. През последните няколко години живея в Израел ,но към края на месец юни възнамерявам да се върна в България и да продължа да живея в родния си град Бургас. Много бих желала да се кандидатирам за работа на летище Бургас,  в сферата или в отдел с еврейски туристи, в качеството на екскурзовод или като посрещач и съответно отговорник за тяхното настаняване в съответни хотели и мотели в града ни. Преимущество - владея свободно иврит, български и руски език.  Общителна личност съм.

Благодаря . Чакам подходящи оферти за работа.

моя емейл за връзка  - sami_77@mail.ru

написано 16.04.2013г. сряда в 11:10

Миленчо, как знаеш дали е добре или не, след като не си бил там???

написано 08.04.2013г. вторник в 18:18
в град Бургас

Добре е да работиш на летище Бургас . Само не знам как да се влиза на него !!!

написано 03.05.2012г. петък в 15:03

моля някой да каже какво представлява теста  по английски за чек ин?

написано 19.03.2012г. вторник в 00:29

Мой познат и бивш колега  който беше там сезонен работник не се върна повече. Беше едно лято  ренгенов оператор, но наистина   голямата разлика между заплащането на сезонните и постоянните служители го накара да се откаже.   В момента налива бензин на бензиностанция и 750 лв, си ги получава без проблем цяла година ( пак при същия график - дневна нощна два почива), а на летището никога не е стигал  толкова.  Разбираеми са опитите тук на разни "настоящи служители" да се обясняват като ученички за едно или друго - какъв бил колектива, как заплащането е било над средното...

Кое му е над средното заплащене? Един бензинджия взема повече от един човек, който е с минимум английски, а повечето знаят и втори западен език. Говорих с мои познати във Варна и там било същото. Искат да знаеш езици, искат да работиш на ренген... и накрая един продавач на бензиностанция получава повече.

написано 17.03.2012г. неделя в 22:14

Настоящи служителю, бъдете доволен, че летището изобщо работи и си получавате заплатата, защото това е компромис. В съвременните нормативни документи касаещи сигурността на гражданското въздухоплаване е недопустимо да има пряка видимост между посрещачите в обществената зона, и пътниците излизащи от салон " пристигане" ( давам го като пример)!!! И това изискване в книжките и законите го пише, и ако бяхте ги чели щяхте да го знаете.

Относно това какви са проблемите и в каква сфера  - отново се учите на грешен опит . Хората са използвали основната идея на сайта: всеки да си изрази мнението.  И когато си в състояние да платиш по един същ справедлив начин на служителите си, за една и съща позиция, без значение дали е сезонна или не , тогава ще претенедираш за професионализъм от отсрещната страна, защото ти от твоя страна не делиш хората, и тогава имаш право да изискваш от тях.

написано 11.03.2012г. в 15:00
към обект/отдел летище Бургас

Здравейте на всички!

Само като погледна стила и правописа и ми е ясно кой стои зад написаното. След първата грешка не ми е необходимо да чета.

Само, че ми е странно как може да напишете думата "шьофйор" по време на кандидатстването ви на работа и да си мислите, че ще бъдете взети. Не визирам никого лично. Това е извадка от кандидатски бисери.

Много моля списващите да прочетат някоя книга, преди да седнат да пишат. Освен неграмотността, зад написаното стои и вашата некадърност. Най-лошото е, че ще го прочетат и деца, подрастващи и ще мултиплицират вашата оскъдица на знания. Дано не изглеждате борец за права и свободи, който да се следва!

Иначе сте първи, когато се налага да коментирате негативно някого или нещо. Е да, ама когато трябва да седнете и да прочетете закон или да вземете решение, което да си отстоявате, ви няма никакви. Оплакващите се от компанията и от другите си колеги - защо не проявихте доблестта да запознаете своите началници с проблемите, които са ви развълнували - със спящите, некадърните и тези, които посочвате като бъдещите "постоянни". Началникът не е Господ за да види през нощта кой спи и кой не. Ако началникът дойде на вечерна проверка вие почвате да се предупреждавате по GSM-ите, дори личните и сами, лично опорочавате резултата, нали? Там идва момента на вашата лоялност. Но нея я няма, когато трябва да я проявите, а сега е лесно да се пише под всякакви, почти анонимни имена.

Нека всеки свърши това, което трябва! Но да го свърши с професионализъм и така, че да му хареса, а не само да покрие на минимум изискванията на началника. Като погледне назад и да си каже без срам: "Това аз го направих".

Ако всеки от нас бъде професионалист, дори и в отношенията си с другите, тогава ще има право да изисква от другите същото. Ако вие не сте такъв, моля не исиквайте от другите и то по този анинимен начин!

Поздрави!

написано 02.03.2012г. събота в 09:40
в град Бургас

Как става приема на документи и датите за приемане на документи. През интернет ли се пдават само или на място. Линк към документите за попълване? Благодаря.

Връзки

Сайтове за работа