написано 18.05.2013г. неделя в 01:18
към обект/отдел София

Доста време се чудех,дали да коментирам,защото работех там отдавна,и вода изтече от тогава,но реших ,че имам право да споделя мнение, като подкряпям думите на Татяна и Владимир.

Наемат те за едно,а в последствие се оказва ,че си общ персонал-и няма нищо общо това ,което вършиш ,с това за което си нает ..Отношението е без коментар-по мое време работехме жени-повечето ,от които наплашени и в очаквне Владетеля шеф да нахлуе в лошо настроение и да ни стъжни работата с обиди и понакога псувни, няма точна и коректно потвърдена координация между шеф и подчинен-казва ти се едно,но никога не се потвърждава със СМС или по електронната поща ,така в първия момент се отмятат и се твърди противоположното,спорът е безсмислен,защото"прост човек и силен вятър нямат спиране"..пригответе се да ви се звъни събота и неделя,или след работно време,както и след напускане,може да се стигне до груби думи и заплахи,които са на думи ,но някои ги преживяват тежко.Заплатата е малка за това,което вършите,а психическият стрес огромен..налага се да си "човек оркестър"защото хората са кът и бягат.Има хора,абсолютно некомпетентни и без необходимото образование за позициите ,които заемат,имащи сериозни проблеми в правописа ,и то на официални документи,но имат мнение за всеки въпрос-те се разпореждат и дават заповеди,а по-късно когато фалът вече е на лице-се отмятат и гледат в празното пространство,или укорително,без лице да поемат отговорността за стореното.Няма колеги-в софийския офис не се задържат,но за сметка на това и стените имат уши.Все пак ако се решите -желая ви здрави нерви и успех

написано 04.04.2013г. петък в 00:27

Страшно некоректна фипма ако уважавате себе си  стойте на страна.

написано 25.02.2011г. събота в 20:44
в град Бяла

Отношенията с колегите са трудни но ако си вършиш работата съвестно шефовете се отнасят добре с теб. Заплащането е адекватно на свършената работа. Вземат те на работа дори и да нямаш подходяща квалификация

написано 21.02.2011г. вторник в 11:52
към обект/отдел София

Няма да се впускам в подробности-предната публикация е  на 100% вярна...колеги няма-всеки е сам за себе си-давам 2 заради неколцина свестни хора,но не и колеги,понеже колегиалност,там просто  НЯМА...онези,които  работят там малко по малко се зомбират .Нервите не си струват-всеки се убеждава след няколко месеца,а ако останете да работите трябва да сте по-тихи и от тревата и да сте готови да приемате всякакви обиди и критики-колеги са били обиждани   НЕДОПУСТИМО.Ако сте мазохисти и харесвате да Ви обиждат и да късате нерви ,без  възможност за развитие-ТОВА Е МЯСТОТО

написано 15.02.2011г. сряда в 12:57

Искам да предупредя хората да не се подлъгват да работят в тази фирма и в която и да е фирма, която се представлява от лицето Цветан Цветанов. Условията за работа са ужасни, както и отношението. Колеги няма, защото просто не се задържа никой.

Показани мнения 1 - 6 от общо 6