написано 04.04.2013г. петък в 00:27

Страшно некоректна фипма ако уважавате себе си  стойте на страна.

написано 25.02.2011г. събота в 20:44
в град Бяла

Отношенията с колегите са трудни но ако си вършиш работата съвестно шефовете се отнасят добре с теб. Заплащането е адекватно на свършената работа. Вземат те на работа дори и да нямаш подходяща квалификация

написано 21.02.2011г. вторник в 11:52
към обект/отдел София

Няма да се впускам в подробности-предната публикация е  на 100% вярна...колеги няма-всеки е сам за себе си-давам 2 заради неколцина свестни хора,но не и колеги,понеже колегиалност,там просто  НЯМА...онези,които  работят там малко по малко се зомбират .Нервите не си струват-всеки се убеждава след няколко месеца,а ако останете да работите трябва да сте по-тихи и от тревата и да сте готови да приемате всякакви обиди и критики-колеги са били обиждани   НЕДОПУСТИМО.Ако сте мазохисти и харесвате да Ви обиждат и да късате нерви ,без  възможност за развитие-ТОВА Е МЯСТОТО

написано 15.02.2011г. сряда в 12:57

Искам да предупредя хората да не се подлъгват да работят в тази фирма и в която и да е фирма, която се представлява от лицето Цветан Цветанов. Условията за работа са ужасни, както и отношението. Колеги няма, защото просто не се задържа никой.

Показани мнения 1 - 5 от общо 5

Връзки