Индивидуал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Индивидуал ЕООД

Мисля,че първият ми пост по темата беше доста изчерпателен. Само още няколко думи. На всякаде се правят гершки, важното е да се отстраняват на време. До колкото знам няма клиет, който да е останал разочарован през годините в, който аз съм работил за ИНДИВИДУАЛ ЕООД а те са доста... Отношението на работодателите винаги е било коректно и който тжурди обратното зане, че не е прав,,,

Не нужно да ми слагаш името в кавички приятелю,защото ако беше работил в тази фирма и познаваше хората в нея,щеше да ме познаваш и да знаеш какъв съм.А относно качествата на прехвалената Кръстинка-не ми говори,просто е няма смисъл,а относно заплатата,помисли ако е така както казваш,защо си натискаше парцалите толкова години тък/както какзваш е нещо неотразимо в дизайна и не би било пречка да си намери друга работа/,а старите и работодатели не искат и да чуят за нея-показателно е че две фирми са недоволни от нея,така че поздрави от хората във фабриката и да си жив и здрав.

"Жоро" - слагам името в кавички, защото 100% е измислено име. Та Жоро, какви грешки? Проектанта в Индивидуал не ходи на размери - прави проект включващ 3D и няколко основни размера, на база дадените му размери. От там нататък който си взима размерите и си прави сметките той греши. Ако си в тази сфера трябва да знаеш каква е ролята на проектанта и каква на конструктора. Нали? Аз снам че конструкторската документация примерно за кухня се обработва минимум ден - чертежи, спесификации и т.н. Обачеконструктора(собственика) на Индивидуал за един час гледайки 3D проекта и смятайки с елката вади размери без да има конструктурски чертеж. Май нещо грешките идват от другаде :) А дали е некадърен човек с доста години стаж в далеч по големи фирми и който е с нужното образование? Знам че въпросната "некадърна" Кристина е била прилъгана в Индивидуал за по голяма заплата от предишната и работа а в последсвтвие се стига до двойно по ниска. И въобще, Жоро, ако си специалист и въобще си някакъв в тази сфера ще знаеш, че хора с това образование и опит завършват я в София, я във Варна и почват там да работят. И са малко специалистите с подобна квалификация в Пловдив. И е факт, че не ги ценят.

Писаниците по-горе нямат нищо общо с действителноста хора-Ангел си е пич и чест му прави,че държа Кристина толкова време.Страшно много грешки и лошо отношение с клиенти/това са фактите/,а защо я търпя и аз не мога да си отговоря.Номера породени от селки манталитет илипса на компетентност са в изобилие в споменатата,така че хора,като не познавате хората за които изказвате мнения и фирмата-просто не пишете,много простотий пишете.

Кристина Богданова е изключително талантлив дизайнер, с интересни идеи, винаги съобразени със спецификата на пространството и претенциите на клиента си. Освен това е коректен, елегантен като поведение, много внимателен и деликатен човек, редки качества, които могат единствено да привличат клиенти и да и помагат да се развива в дизайнерската сфера. Дано има шанса да ги оценят където трябва! Всичко останало е просто злонамерено отношение, което не прави чест на никого!

хахахха, леле майко.. аз нямам отношение към тази фирма (или поне до сега нямах) Вече имам и то е ХАХАХ. Може ли човек сам да пише суперлативи за себе си???? От ясно по-ясно е, че въпросният настоящ служител е собственика на фирмата , иначе не виждам кой ще седне навръх Великден да защитава така ожесточено работодател.То всички сме чували за работодателя - мечта, ама тоя "уж" служител се е олял тотално.То дори да искаш да излижеш нечий задник няма да ти се получи така. Седнах да пиша не за друго , а защото това не е първият случай в който работодател пише сам за себе си. Отвратително е!!! Жалко е.. Мили, хора, оставете другите да ви хвалят (ако има за какво ,разбира се :)
P.S Доста е грозно да плюеш бившите си служители , още повече такива,които са посветили на вас 2-3-5 (няма значение колко точно) години.А и ,ако един служител е бил некадърен това се разбира на 2 месец и тогава бива уволнен.А така какво излиза - търпиш някой няколко години и после като си тръгне бил некадърен, мързелив и прочие. И в крайна сметак излиза, че некадърният е самия работодател - как може да държиш на работа някой , за който смяташ, че не става за нищо????

Нагло е да обвиняваш човек, че е допуснал грешка за нещо, което не е негова работа. Работата на дизайнера е да проектира, а не да конструира. От него се изисква триизмерен проект и няколко габаритни размера. След него проекта би трябвало да се поеме от конструктор, който съобразява всички размери. Ролята на конструктора се извършва от Ангел Пашов, съответно той греши и за всяка грешка обаче някой друг трябва да е виновен.
Не знам кой е писал предишния коментар - но със сигурност е някой от "фамилията" .

Казаното от служител е напълно в стил некадърен кадър изгонен от работа.Дълго време съм работил във фирмата/около 4 години/ и нищо от гореспоменатото не отговаря на истината.Ангел е може би един от най-коректните и търпеливи работодатели които съм срещал Машинитш и оборудването е на супер високо ниво,както и изискванията към всеки детаил.Глупости са приказките за това кой и по какъв начин взема решенията във фирмата и това за майка му са тотални безумици.Грешката на Ангел беше,че търпя прекалено дълго служители с малко възможности и много претенций без каквото и да било професианално покритие да губят клиентите/много примери мога да дам за това как клиенти са ми казвали по време на монтажа,че дизайнерката която работеше около 3 години при нас се държи крайно неадекватно и грубо с клиентите ни/Кръстина Богданова визирам конкретно/дори в последните си дни тук направи с няколко поръчки крайно груби грешки,които ни излязоха през носа при монтажа на мебелите.Изработвали сме мебели за много хора,някои от които са доста известни и заможни,които са били гаранти за по-нататъшни такива.Никога за годините във Индивидуал не ми е закъснявала заплата с пове4е от 3 дни и тези лъжи са просто смешни.За съжаление некадърните и злобни дребни душици който Ангел търпеше с години явно не намират начин да се реазлизират/въпросната диайнерка още е безработна което показателно за нея/,а фирмата си се развива и скоро ще бъде факт 1500 кв.м нова производствена база със висок клас машини.Ако нещата са така,както казва предходния драскач,едва ли фирмата щеше да има пари за подобни инвестиций.Радвам се че отново работя за Индивидуал и не бих сменил работат си,нито шефа си.

Най- големият проблем на тази фирма, е че нейният собственик (Ангел Пашов) се ръководи от своя вечен шеф - майка му. Стилът и методът им на работа са чрез подозрения, телефонен терор( дори и в извън работно време) и директни заплахи. Клиенти, които са харесали проекта си за обзавеждане и са на прага да поръчат биват отблъсквани с грубо и неадекватно поведение. Съответно няма финансови постъпления от поръчки, няма и заплата. Всички бивши служители са излъгани с парите. За всички, които имат предложение да започнат работа там - НЕ ГО ПРАВЕТЕ. Заплата винаги закъснява минимум с 10 дена и повече. При напускане забравете за парите, които чакате. И като цяло работата с парите е нищо в сравнение с изхабените нерви. Абсолютна липса на организация. Начина на работа е непрофесионален и правилата във фирмата се променят всеки ден, по някога и по няколко пъти на ден.