Спорт Интернешънъл ООД /img/frontend/nomap.png"

Спорт Интернешънъл ООД

RnB_fenckata, имам да ти кажа няколко неща, само.
Първо си обогати речника, защото само с думичката "яко" не знам как обслужваш клиенти.
Много се съмнявам, че имаш капацитета да станеш Управител някой ден, но ти го пожелавам от все сърце. Не за друго, а защото искам да ти скъсат задника от бачкане и да ти се разхождат по главата, да те правят на маймуна, да ти извиват ръцете и да ти плащат същите мижави пари, както сега. О, да и да не забравя - за да караш извънредни, повече от всички останали, от екипа ти. Защото да си Управител, драга е точно това. За да не ти напуснат хората, които си обучавал и на който вярваш, си склонен да направиш компромиси със себе си. Ама нищо, ще го научиш по трудния начин ;)
Второ - "Аванс" не е "яка привилегия", а практика в поне 90% от фирмите. Kазвам ти го от позицията на човек работещ вече 20 години.
Това, което ти наричаш злоба, си е чистат проба реалност и това може да го потвърди всеки БИВШ, натъртвам на БИВШ, служител. Така, че давай кротко с определенията.
Трето - За якото бачкане и младите си права. Тук няма как да си кривя душата, но именно младите, които не работят, не си дават зор и напускат след месец, са тия на които ама грам не им пука за тъпата фирма и няма да седнат да си хабят времето да пишат по форумите, че не си заслужава.... Единици бяха тези, на които можеше да се разчита, млади, кадърни и работливи. Ама и тях ги изгониха. То не се издържа. А за по-възрастните, с по 3-4-5 години стаж във фирмата, които също си тръгнаха. за тях какво ще кажеш? Или и тях ги мързеше и за това напуснаха? Всички кадърни Управители си биха шута, всички. И глупаците от офиса не си мръднаха пръста нито да ги задържат, нито да разберат къде е проблема. Толкова с теоритата за "хората от офиса са на разположение". Ами не не са :) И ти знаеш, че е така.
И последно, но не по важност. Я кажи какво стана с колегата, когото направиха управител, защото "яко" бачкал? Май го уволниха наскоро... А, че бачкаше яко, спор няма. Но какво от това :)
Ако си тази, за която те мисля, RnB_fenckata, много лицемерно изкаване драга. Пред мен си говорила такива неща, в началото на кариерата си, че чак се чудя дали не са почнали да промиват мозъци в GBD. Но и няма как да ме учуди поведението ти. Явно спадаш към групата на "лизачите". Дано скоро го осъзнаеш.
Успех с Управителстването :)

Здравейте на всички тук!
Искам да ви кажа,че работя вече година във фирмата.
Заплащането е добро и винаги навреме и са супер точни.
Скоро успях да взема кредит от банка защото ме осигуряват на пълната заплата.
Имам и право на аванс което си е яка привилегия с оглед повечето фирми.
Чета ви мнения и ми е жал - колко злоба може да има в хората.
Като всяка работа се иска яко бачкане, а това че някои млади хора не са свикнали да работят си е техен проблем.
Мой колега скоро го повишиха в управител, защото яко се труди момчето и дава всичко от себе си. Надявам се и аз един ден да поема някой от магазините защото работата ме кефи и клиентите са супер позитивни. Хората от офиса винаги са на наше разположение за всякакви въпроси.

Обръщам се към дамата, преди мен.
С най-голямо удоволствие ще ви предоставя e-mail адреса на фирмата, както и ще Ви споделя една "тайна".
"Спорт Интернешънъл" е под една и съща шапка с също толкова позорно известната фирма "Глобал Брандс Дистрибюшън". Те са едно и също, просто с различни имена.
Не знам на каква ситуация сте била свидетел и съм втрещена, но не и учудена, че сте присъствали на нещо такова.
Аз съм бивш служител (управител на един от многото им магазини) и мога доста да разказвам за безобразното поведение на Мениджърите, но не мисля, че има смисъл. Тези хора няма да се променят никога.
Та, имейл адреса на който можете да драснете няколко реда е:
[email protected] или [email protected] или [email protected]
Успех и моля Ви, сложете ги на мястото им :)

Здравейте, бих искала e-mail адресът на тази фирма. Имам много какво да им кажа. Ще съм благодарна, ако някой ми го даде, за да спрат някакви, дошли от село в Родопите, с население 3 кози, 2 крави и 2 къщи с хорица, да си мислят, че са хванали Бога за шлифера и да имат такова отношение към персонала, сякаш са в Аушвиц. Такива не трябва да са управители. И няма да бъдат! Ще сигнализирам всички институции. ВСИЧКИ!

Фирмата е от доста години на пазара и стабилна.
Заплащането също, за тази позиция е добре. Работното време е гъвкаво и удобно, марките с които се работи са супер. Все пак сме консултанти. Лекари и учители взимат по малко, че са със специализирано образование.
Аз съм доволен от условията.
Както навсякъде, ще има доволни и недоволни.

Работя вече от година във фирмата, както повечето от служителите и аз съм студент и в момента работата ми доставя някаква сигурност. Лично аз имам късмет в магазина в който работя, колегите ми са уникални, близки сме с тях и работата минава по-леко. Фирмата има и лоши и добри страни (както всяка една). Заплащането лично към мен е средно, взимам около 650лв, въпреки че върша много повече неща от тези които влизат в работата на един продавач-консултант.Надявам се фирмата да чете тези коментари и да вземе предвид всяко мнение на бившите и настоящите си служители. Бонусната система е на 50% ефективна. Трябва да се обърне внимание на мотивацията на персонала. Обучаването се извършва от управителите, но някои служители също могат да го извършат ако са от много време във фирмата и знаят какво правят, както мен. Както споменах по-горе мотивацията е на лошо ниво, имам желание за развитие за повишаване, обучение и приемане на повече отговорности, но фирмата явно избира за управители хора които работят от много повече време. Желанието ми за реализация все още не се е удовлетворило, въпреки че давам всичко от себе си и се забелязва от по-високите в йерархията. Искам да кажа, дайте всичко от себе си в усъвършенстването си и работата си, имайте търпение и ако нищо не се получи просто напуснете и намерете нещо по-добро. Освен мотивацията и заплащането, голям проблем са и прекалените правила, фирмата е избрала един погрешен модел на управление, който погледнато от най-ниското ниво не йерархията, което реално върши всички тези продажби и печалби за фирмата което е един висок процент от цялата работа за фирмата, този модел само пречи. Не се поощрява сплотения екип, не може да се излиза с персонал от фирмата в почивките? ЗАЩО питам аз? Ако няма добра работна среда как се очаква да вършим ефективно работата си? Ще завърша с този въпрос, надявайки се управляващите да четат всичко това и да отговорят на него. А аз ще се постарая още повече за достигането на по-високото стъпало в йерархията, а ако не успея, ами има много предлагащи труд,на пазара на труда. :)

Може ли някой да даде отзив за работата като продавач консултант в магазините Лиу Джо и Скандал във Варна?

Благодаря!

Здравей те! Какво да кажа, много съжалявам че се забърках с тази фирма. Никога не съм била толкова унижена. Човешко отношение НИКОГА - ОТГОВОРНИК И УПРАВИТЕЛ НА МАГАЗИНА те Убиждат пред клиенти третират те като влечуго, подиграват се зад гърбът ти. А който напуска фирмата не получава заплата. БОНУСИ ТЕ-НЯМА ТАКОВА НЕЩО, ЗАПЛАТИ ТЕ СА ПО СИМПАТИЯ, извършват се дори кражба на продажби ако си консултант не те допускат на каса за да може продажба та ти да бъде маркирана на кариера. Управлението е под всякаква критика!!! Управители те излизат в почивка в 11:30 и се връщат в 13:40 в най добрия вариант. Фирмено обучение не се провежда като започнеш работа ти се показва парцала, и ти се казва ПОЧВАЙ ДА ЧИСТИШ!!! и това в 9:30ч.Стоиш прав по 12ч и половина за 470лв.правиш 191ч месечно.... ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД-И ДУМА ДА НЕ СТАВА.от 3маг.има стари служители общо 4момичета които смазват, психически новия персонал, защото те не приемат нови кадри именно за това си позволяват волности в магазините, стоят зад каса правейки се че работят а всъщност се ровят в фейсбук или са на вайбара а ние с нови те обхваща ме целия периметър на магазина.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА!!!

Колкото и да ви трябва работа не започвайте там! Адски много изисквания и правила, а нищо насреща! Адски разочарована съм след 10 месеца работа там.. незнам как съм издържала! На никой не пожелавам да работи за тази фирма!

Всичко написано от хората е ВЯРНО НА 100%. Заплащането е мизерно, повече от 500 и да искаш няма да видиш. В началото ти говорят за някакви бонуси и чудеса и как ще правиш много пари.... Е да ама не... И да си късаш задника да продаваш нищо не дават, напротив даже взимат. Не се плаща извънредния труд, както и празничните дни, които по закон трябва двойно да ти се заплатят. А за тези от офиса да не говоря....Всяка мрънка за нещо и плюе другата като разбере, че не го е направила.
ХОРААААА БЯГАЙТЕЕЕЕ ДАЛЕЕЕЕЕЕЕЧ ОТ ТУК !!!!