Фобос Авто ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,Асен Халачев&markers=Плевен,Асен Халачев

Фобос Авто ООД

Хора, ако искате да разберете всичко за Фобосите, прочетете тая статия, право в целта е -
Как да съсипем една успешна фирма в блога на Тимур и неговите командоси - ето линк https://timurcommandos.blogspot.bg/2010/04/blog-post_28.html

Като гледам и коментарите под нея, явно и други са се сетили за Фобос като са я чели :))))))

Мислех да пропусна коментара си за фирмата и да оставя другите стотици мнения да са красноречиви, но дори месец и половина след като напуснах, успяха да ме провокират да го направя.
Най-хубавото нещо от престоя в тези фирми е момента, в който си тръгнеш за последен път.
Заплащането е на добро ниво за българските стандарти, имат осигурен обяд...и с това положителното свършва.
Условията, отношението от управителите са на доста ниско ниво. Стигна се зимата да работим в продължение на 2 седмици при 3-4 градусови температури. Никой от колегите не се оплака, за разлика от това управителите, които са все недоволни. Почти от всички колеги чух фразата...днес шефа го няма, успях да свърша чудесна работа.
За няма и 7 месеца се извъртя 1/3 от персонала. Това води до пълен хаос, прехвърляне на отговорности, доста голямо натоварване и тн. И в крайна сметка каквото и да се случва, отново виждаш сърдитата физиономия на Ивайло Вендов и разбираш, че и по зле може да стане.

За завършек ще разкажа еидн виц.
Един човек в продължение на дълги години си купувал 2 номера по малки обувки, все от един и същи магазин. След известно време продавачът се осмелил да го попита защо го прави. Човекът му отговорил...не харесвам работата си, с жена ми не се разбираме, живеем при тъщата, детето не слуша, изкарва слаби оценки, нищо не върви, но най-голямото ми удоволствие е да се прибера вкъщи и да си събуя обувките...

Та така, ако мислите, че живота ви не върви, минете за няколко месеца през Газконтрол Плевен или Фобосите и ще видите колко чуден може да бъде живота след това.

Вярно, че през "фирмата" ти са минали хиляди служители за по месец, два! И едва ли им помниш имената, даже физиономийте не им помниш, няма време за това! Но да ти припомня кои са бившите служители дали своя коментар за "фирмата". Румен- много добро и работливо момче, работеше в склада! И Влади- не мога да повярвам, че не го помниш! Или се преструваш! Носеше "сервиза" на ръце! ( Преди да му писне и на него) и това в 2012-2013 г. когато въпросната госпожица към, която се обръщаш все още не е и предполагала, че ще се срещне с кошмара "Фобос" !
Защо пиша тук ли!?
Един познат ме помоли да му дам мнение за "фирмата" видял обява! Реших преди да го откажа да проверя в нета чух нови сервизи, че отваряте! Викам си: Може и нещата да са се променили?!
И след като изчетох всички мнения ( все едно аз съм ги писал) на 100% верни!

Един от многото.

Дарена, излагаш се, разбирам да не те познаваме, но ние всички работихме с теб и те познаваме добре. Докато работеше във Фобос, дори не поздравяваше и не говореше с нас.
Няма да обяснявам, че във Фобос не са работили и напуснали служители с цитирините имена от постовете ти, това на всички ни е ясно и с всеки пост падаш все по-ниско, дори и да сме имали съмнения в началото.
Шефа е прекалено горд за да ни кара да пишем каквото и да било.
Тук отдавна забравихме за теб, не си интересна.

Вендов е пълен смешник. Такива като него сами си съсипват фирмите. Отношението към служителите е меко казано гадно.

Иначе по въпроса за заплатите – 2014 в производство бяха 400-550, в администрация 500-600, а в сервиза 300 лв. Това са заплатите във Фобос. Не се заблуждавайте. И да слагат по-високи то е за да привлекат някой за интервю, понеже толкова са се издънили, че вече никой не им връзва. За осигуровки забравете.

Първоначално са големите обещания за пари и израстване и големите претенции. То и по няколко хилки да даваха, пак не си заслужават лайната дето трябва да ги ядеш. Айде поздрави на всичките бивши колеги ;0

@ Боби

Може би нямаше да сте толкова доволен клиент, ако знаехте как ви бутат турски части в китовете, а ви ги продават за италиански на по-високата цена. Ама предполагам, че Ивайло не ви го е споменал като ви е давал съпорт.

Аз напуснах по чл. 327, ал. 1 т. 2 от КТ за забавяне на заплатите. Практика е във Фобос хора, които си пускат предизвестие за напускане, да се уволняват дисциплинарно, все едно не напускат те, а са изгонени от компанията за провинения, така не им плащат накрая заплата и обезщетения.

Искам да кажа че Ивайло кара служителите си да пишат и да защищават фирмата тук като им казва какво да пишат. Самите коментари, които пише Ивайло са пълни с измислици за да плюе по служителите и да ги изкара нелоялни към фирмата.

Искам да кажа, че във Фобос си глобяват. МЕН ЛИЧНО СА МЕ ГЛОБЯВАЛИ! И не само мене. И виждам, че Ивайло много пише тук да се защитава и да плюе по някакви служители, обаче на черното не може да се каже бяло!!!

Хахаха, Дарена не сe ли умори?
Пак са те хванали лудите!!! Явно тежко го караш тоя ПМС.