изи кредит /img/frontend/nomap.png"

изи кредит

Имах контакт с тая Георгиева. Отначало ми стана приятно, че ми предлага работа в неудобен момент, но се държи висомерно пренебрегва стаж и опит. Нямат офис май консултантите. Искаха да ми тикат разно брошури и сткери в ръцете, но отказах. И кат почна да ми звани от различни телефони..,

Ми черната работа. Търсиш клоенти, после друг обира парите

Здравейте,някой може ли да ми каже към днешна дата,как стоят нещата за позиция кредитен консултант?

За да се задържиш във фирмата във Габрово трябва да умееш следното: да си лицемер, да умееш да създаваш интриги, да се подмазваш, да можеш да пишеш лъжливи доноси, да не притежаваш съвест, а ако намериш роднински връзки или каквито и да било други е най-доброто решение...Не разчитайте на дългосрочно обвързване, работата е неблагодарна и за кратко, професионалните качества не са важни ако си имате гръб...И не пропускайте да проверите дали нямате два, три кредита на ваше име ако сте познавали жената на бившия Регионален мениджър.

Здравейте,а какво е положението в Габрово.Много искам да се науча и да работя на длъжност кредитен консултант.Кандидатствах за работа там.Ако имате някакви наблюдения за фирмата в Габрово ще се радвам да ги споделите.

Здравейте Като лоялен клиент на изи изпитвам страх да тегля отново кредит защото тук във Варна се носят страшни слухове за ИЗИ кредитСтрашни злоупотреби от високо ниво Грубо отношение на мениджери към клиенти и по точно имам предвид Варна център Там има една г-жа Георгиева преди време намести сина си да работи и после го изгониха за злоупотреби а тя се държи като махленска клюкарка с нейният вулгарен език Как да повярвам ,че нещата вървят добре и да прибегна до кредит Много може да се коментира за този офис Обърнете внимание защото си губите клиените по този начин аз съм един от тях

Има един потребител -Шарми, която се е научила да топи пред фирмата и да си измисля долнопробни лъжи, за да прави мръсотии. Тази жена не работи за тях, но топи служителите им пред тях с болни измислици.

Държа да отбележа,че  тази компания не умее да задържи качествените си и коректни служители,в резултат на което фактически преобладава огромно текучество на служители,по времето на което работят с неуки и слабо клалифицирани служители!В момента на дружеството липсва корпоративна сигурност.Сами си направете самооценка,що за фирма са!?

Бил съм  клиент, а сега работя за тях .доволенсъм от условията , но за да е всичко Ок трябва и екипа и менджъра да са точни .На всякаде има проблеми ,въпроса е да можеш да се оправяш .от 3 м бачкам 1 280 лв 2, 68 третия 300 лв като не си давам зор а работя по 2 часа горе доло като това е допълнително да мога да си покривам сметките

Работих една година като Кредитен консултант, но не съм доволен, защото когато клиентите не си плащат, отиват на излив, а след като се излеят от системата, тогава глобяват кредитните консултанти.Три месеца работих без заплата без нито лев и напуснах.

Здр.ето,че и аз също ще пиша отрицателен коментар засъжаление ето за какво става въпрос.Преди няколко месеца моята майка се наложи да тегли пари от тях за пореден път и ме помоли да отида със нея тъйкато аз карам кола и мога да я закарам до там и да я върна.Никой не е казвал,че ще бъда гарант а че съм лице за контакт което е различно и си дадох тел.за връзка майка си взе парите и се потписа затова и си тръгнахме.от няколко дни само ми звънят и ме притесняват по тел.и дори ме заплашиха,че ще си вземат парите по един или друг начин даже и че ще ме съдят затова,че отказвам да плащам за нещо което не е мое.Днес звънях на тел.за клиенти за да питам защо като на интернет страницата им пише,че не трябват поръчители защо ми заявяват,че съм подписала и записна заповед направо кошмар как може да са такива мошенници тези хора.Така,че съветвам ви да внимавате със тези лъжци.