Гудуил Консултинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126&markers=София,ж.к. Дружба, бул "проф. Цветан Лазаров" 126

Гудуил Консултинг ООД

Точното описание за фирмата с две думи - ПЪЛЕН ЦИРК. Ако по някаква случайност скоро не фалират, не си губете времето да ходите на интервю дори.

Сплотен и мотивиран колектив, коректни отношения с клиенти и колеги, спокойна и развиваща се постоянно работна среда. Това и още много мога да кажа за ГудУил Консултинг, но е сигурно, че препоръчвам с две ръце:))

Тези още ли са живи? Сигурно само някакви пълни калтаци и невежи селски меринджеи още подписват договори с тях :)
Шегата настрана, консултантският бизнес има нужда и от подобна плява за да може да бъде оценена качествената консултантска услуга, която разбира се се предлага извън Гудуил

И новият управител и старият са ДБС/ДБМ.

Открито и без притеснения мога да споделя, че Гудуил Консултинг ЕООД е фирма, в която има ред, в която труда на всеки един служител се отчита и възнаграждава справедливо, и която от март 2017 се управлява по един съвсемразличен начин, характерен за годините 2014-2016г.
Факт е, че бивши колеги /вероятно автори на много от неприличните коментари тук/ направиха безобразия, които костваха на дръзналите да останат лоялни служители много усилия. Факт, че това създаде трус в отношенията с клиентите и факт, че техните щети вече не само, че са заличени, но и отдавна забравени. Дружеството работи напълно нормално.
Практики за лъгане, заблуждаване и несъстоятелни обещания към клиентите отдавна не се прилагат. Те бяха специалитет на предишните търговци и ръководство, които сега се подвизават под друго име, въпреки, че понякога се представят и от името на Гудуил Консултинг ЕООД, в стремежа си да изпробват някакви търговски стратегии. Много жалко за тях. Горките не знаят, че все още имаме лоялни клиенти и приятели в цялата страна, които ни информират за това им поведение, което оставяме на тяхната съвест и морал. Е, все пак и закони има в тази страна, но това е друга тема.

Основната ми цел на този пост, е да споделя и моето мнение, относно работата в тази фирма, в която съм вече 4-та година.
По този начин бих искала да дам възможност на четящите да могат да си изградят собствено мнение, на база истина и обективност, а не на клевети и неприлични писания.
Мисля, че е видно нивото на хората, които са се изказвали с негативното си творчество, както е виден и периода на публицистиката им.

С пожелание за успех към всички трудолюбиви и честни консултанти и техните клиенти.

Сключих с тази фирма договор през 2015 год за 3 годишен период. Подадоха ми 2 проекта, които не са одобрени, а ми казваха, че имат връзки и всичките им проекти минават. Август месец 2016 година за последно се свързаха с мен, а от тогава ни вопъл ни стон. Опитвах се да се свържа с тях, но постоянно ме прехвърляха и така загубих много възможности. Платих им над 7000 лева, а не получавам нищо, в Габровския район ме предупредиха да не се захващам с тях, но обещанието, че проектите им минават ме съблазни. В тези времена 7000 лева са много пари дори и за бизнеса, така че съветвам тези, които имат намерения да работят с тях да не го правят. Да не говорим, че преди да платя ми пускаха съобщения със несеризно съдържание. Искам си парите обратно!!!!

От 13 януари съм служител. Колегите са позитивни хора, атмосферата е добра. Има вече нов управител. Опитваме се да запазим екипа и да създадем нови контакти с клиенти. Нужно е търпение и положително мислене, както и конкретни действия за стабилизиране на компанията.