АЙ ТИ БИЛД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЙ ТИ БИЛД ЕООД

След прочетеното до тук и след това, което видях- решение на Варненския окръжен съд (по-достоверно от това едва ли би могло да има):     http://www.vrs.bg/upload/2012/vlezli_v_zakonna_sila/jan/nak/20120101/02704511_10961511.htm
Освен това след като разглеждам постната им обявя за асистент търговски отдел: никъде не се споменава нито за история на фирмата, нито дума за нейната дейност, намират се и правописни грешки... Нито съм бил клиент, нито служител на фирмата, но и не бих се наел да имам каквито и да било взаимоотношения с тях. И така бих посъветвал всички решили да се захващат с подобни субекти.

В момента гледам обявата за стоковед и не мога да се начудя.
Наистина ли работното време е всяка нощ от 22,00 - 07,00 ч. 7 нощи в седмицата?
На всичкото отгоре искат и мотивационно писмо.
Грешка ли има в обявата или наистина такива са условията на труд за длъжността отговорник склад?

Работих във Фирмата като оперативен счетоводител за малко повече от месец и ми бе достатъчно! По същество:
1. Във фирмата последна заплата няма, а да не говорим за плащане на неизползвания платен годишен отпуск.
2.Осигуровките не са платени 6 месеца назад
3.Управителят г-н Тонев се държи изключително вулгарно и невъзпитано към персонала си. Крещи, крещи и крещи. Това е неговото разбиране за комуникация.
4.Интерфрукт България, Ай ти Билд, БГ Фреш къмпани и куп други фирми са все на г-н Тонев, който между другото живее във офиса във град Варна!
5.Когато в склада изчезна стока и се оказа, че записите от камерите, които са пръснати из целия склад, се съхранявали само 24часа назад, в крайна сметка липсата се удържа от заплатите на служителите.
6.Всеки месец г-н Тонев измисля начин да удържи суми от заплатите на персонала по различни поводи.
7. Когато в склада в София имат нужда от оборотни парични средства за работния процес, това става по личната сметка на една от служителките с основание "заем". И така са се натрупали хиляди лева. Един светъл ден г-н Тонев се закани на служителката:"Тя да не ме ядосва, че ще я накарам да ми върне всичките пари"
8.Когато дойде денят за заплатите, започват оправданията. Когато един ден вече, се чуе:"Днес ще ви платя", започвате да чувате:"Ей сега", "По-късно ще мина през офиса", "Изчакайте ме малко" и така парите си ги взимате след унизително чакане до 20:30 часа
9.Обедни почивки няма
10.Остава се стабилно след работа с по час два всеки ден
11.Всеизвестна истина е, че в офиса имаше една жена, а сега на нейно място е едно младо момиче с доста привилегии (за да не ми изтрият поста няма да уточнявам връзката й със г-н Тонев). Когато останалият персонал чака с дни за заплати и е разиграван а днес а утре, тя винаги е взела парите си предварително и лично от "г-на". Докато на другия персонал се повишава вулгарно тон, с "нея" се кикотят. Когато на останалите служители "г-на" не вдига телефона или го тряска по средата на разговора, с "нея" си "лафят" за нещата от живота. И прочие...горките жени!
12. Във фирмата цари пълен хаос, невероятно напрежение, стрес и унижение.
Най-жалкото е, че служителите се примиряват със всичко! Е за това е България на този хал. Аз обаче ще обиколя всички институции, за които се сетя и ще алармирам за всички финансови и трудови нарушения във фирмата, за които съм наясно и даже и да не успея да си взема заплата ще направя всичко по силите си на г-н Тонев да му излезе солено подигравката с персонала!

Искам само да изкажа подкрепа за предното мнение.Аз също проверих нещата след като бях поканен на интервю.Не разбирам защо тези хора не си променят политиката към персонала, а си играят да сменят имена на фирми.Нима от второто биха печелили повече?

Сладур :)
Предния път бях сигурен 99,99%, сега сверих телефоните и съм на 100 %.
Като ще лъжете, лъжете умно!

абсолютно невярно.фирмата съществува и няма нищо общо с това което е написано.

За справка - виж Интерфрукт.
Явно са видяли че няма балъци да кандидатстват за позициите които пускат всеки два пъти на  месеца за тази компрометирана отвсякъде фирма /Интерфрукт/ и затова са сменили името. Позициите и адреса са идентични.
Фирмата е изцяло фиктивна, при справка в търговския регистър не излиза фирма с такова име.