ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

Здр!Пиша ви да ви кажа,4е тази фирма е ужасна шефовете са некоректни,колежката злобна и надута,а работното време е нечовешко т.е от 8 до 22ч.без обедна почивка,а заплатата е недостатъчна за работата която вършите!Абсолютно вси4ко правиш-докато приемаш стоката обслужваш клиентите и описваш стоката!

Uvajajemi gospoda,vazmotitelno e vNOI da etolkova mrasno.Toaletnite na 1 etaj postoianno ne rabotiat.Prez staklata na tablata ne se vijda,higienata e pod vsiakakvo nivo.Vzemete ni po 1 lev ot pensiite za da zakupute preparati
Blagodaria

Може ли актуално мнение за фирмата?

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Dobro

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Аз съм настоящ клиент (но никога повече бъдещ) на Германос и останалите представители на Глобул. Ще споделя мнението си за персонала в тези магазини, пък нека някой служител да го потвърди или отрече. Имам чувството, че некадърниците, които работят там, се обучават да лъжат и мамят клиентите си. Явно работят на процент или нещо такова. Повече от 10 години съм клиент на Глобул, но благодарение на Германос и подобните им, само да ми изтече договора, повече няма да съм техен клиент. Майка ми е по - възрастна и всеки път като отиде да сключват договор й говорят сладки приказки в магазина, набутват й всякакви глупости, които уж са безплатни, но в последствие се оказва, че има разни такси, които обаче не ти казват. Знате, отиваш там, говорят ви каквото са ги ОБУЧИЛИ, и подписваш договора. Даже нямаш време и да го четеш, после разбираш, че си преебан. Явно това е общоприета практика за тези магазини, което е много грозно. Неслучайно, много мои познати се махнаха от Глобул!

Прочетох няколко коментара и реших да ви обясня какво точно се случва в Germanos. Нека стане ясно, че фирмата толерира и принуждава служителите да "набутват" и лъжат клиентите си. В края на всеки месец заплатата на служителя се определя от сключените договори от него. Ако служителят не е достигнал таргета си не получава пари, бива руган, бива заплашван или бива принуждаван да подаде молба за напускане. Най големите лъжци биват потупвани по рамото, получават бонуси и биват издигани, стига измамите им да не достигнат по-високо ниво от това на магазина. Ставал съм свидетел на колега, който дава 4 сим карти за по 2 години договор и по 20 лв такса на момче, което е видимо с психични отклонения. След "невероятната" продажба колегата се хили и прави сметка не какво е направил а колко пари ще вземе. Мога да дам само няколко съвета:
1. Четете какво подписвате (всички копия)
2. Служителят не се интересува от вас а само от това което ще спечели
3. Колкото повече ви се усмихват толкова повече ви забиват нож в гърба
4. Можете да подпишете договорите си по телефона и да ви се достави телефона който желаете.
5. Няма как да се задържите в един магазин повече от три месеца, независимо дали ви харесва или не.
За хората които мислят да работят в офисите мога само да кажа. Пригответе се да ви крадят и колеги и управители и регионални, пригответе се да ви обиждат, заплашват и викат на индивидуални разговори. Германос е в черният списък на 5-6 банки (отпускане на кредити).

Работя и с трите оператора и по-некомпетентни от служителите на Германос не съм срещала. Но освен некомпетентни са и абсолютно нагли. През 2012 година по тяхна вина в продължение на 1 година месечно плащах по 8 лв. повече от избрания от мен тарифен план, вписан в договора и подписан двустранно от мен и от служител на Германос. Пуснах няколко жалби към Глобул (отговориха ми чак на третата и то не писмено), че не те са вкарали грешни данни в системата. То и аз не съм, а оторизиран от тях да сключва договорите човек. Махнах с ръка, но сега нещата се повтарят и съм решена да не ги оставя пак без последствие. През април 2013 година поднових договора за част от сим картите, но при всяко посещение за заплащане на сметки в Германос ми казваха, че по някаква неясна причина договорите стоят неподновени и на старите тарифи, трябва да се подновят, което направихме отново в началото на юни. А сега, когато се опитах да спра 2 сим карти служител в Германос провери в системата им и ми обясни, че да, договорът е до юни 2014 г. и мога да пусна едномесечно предизвестие, но за мое добро то трябва да е в рамките на календарния месец, тоест не през май, а да изчакам да стане юни, защото от Глобул ще ми начислят наказание за предсрочно прекратяване. Звъннах и на оператор в Глобул и се оказа, че пък в тяхната система договорите ми са за 2 години, не за 1, и изтичат през април 2015, а не през юни 2014, да проверя в магазина, в който съм ги сключила защо е така, те отново не могат да ми помогнат. Грабнах си договорите от миналата година и пак в Германос. И пак в тяхната система седи, че са до юни 2014, настоявам пак да проверят - да, пак са до юни. И пак... И питам, защо тогава в Глобул са до април 2015? Наистина не съм малоумна и чета всичко под което се подписвам, но когато някой те заблуждава защото или е некомпетентен или го прави умишлено, че 1-вия договор не се е активирал и трябва да се сключи повторно, няма как да знаеш че всъщност 1-вия е активен, а с подписването на 2-рия си удължаваш с още 1 година задължението да си техен абонат. Управителят на магазина пое ангажимент (отново абсолютна некомпетентност) до 27 май да коригира договора, може би се надява, че като не се яви на работа на 27 май и се крие от мен нешата ще се разминат както преди. Със сигурност това им е практика, забелязали ли сте как всеки месец служителите на Германос са все нови лица, няма ги тези, които са ви упътвали и съветвали за нещо, въртят ги по магазините, защото някой особено побеснял клиент може да се опита да се саморазправи с тях. От всичко това губи Глобул, защото може "всички да са маскари" но овцете дето се оставят да ги мамят по няколко пъти са на свършване.