написано 02.06.2011г. петък в 12:12
към обект/отдел CKS

Заплащане -550лв +храна 70лв .

Уважение - според мен няма.

Привилегии - осигуровки на пълна заплата, поемат се медицински разноски до някаква сума, имаш още 4-5 дни отпуска за годината.

Фирмена сигурност - няма.

Ангажираност - има някои хора, които не могат да си вдигнат главата от работа, но има и други които не знаят за какво идват (болшинство).По закона на Мърфи - тези които работят взимат най-ниски заплати ...

Потенциял за развитие - както навсякъде - връзкарите и натегачите се издигат.Ако седиш и си работиш но нямаш горните " качества " единственото предимство е , че те товарят с още работа , за която не получаваш пари.

Колеги - има доста свстни колеги.Поздрави на Боби,Маги,Рая,Тишо .

За останалите мога да кажа - не отива за хора на Вашата възраст да се държите по-този начин - усмихвате се на човек в очите, а говорите зад гърба му.

А това да се пишат доноси за колеги, мислех че вече е отживелица , но явно въм се лъгал.Тук е практика.Просто нямам думи ...

Работна среда - добра.

В заключение мога да кажа.Ако имате връзки за да започнете работа, работи ви се за малко пари, има кой да ви издържа докато работите, искате да работите с колеги, които пишат доноси за вас - ЦКС е Вашето място.

За някои от ръководителите начело за Ваня Боклиева  важи в пълна сила поговорката -дай му на човека власт и му гледайте сеира.

В общи линии ЦКС е едно умалено копие на нашата държава :)

написано 04.01.2011г. сряда в 11:24
към обект/отдел районен кооперативен съюз
в град Сливен

ПРИЯТНО Е ДА СЕ РАБОТИ В СИСТЕМАТА НА ЦКС.СЪЩЕСТВУВАТ СТАРИТЕ ТРАДИЦИИ НА КОЛЕГИАЛНИ ОТНОШЕНИЯ ВЪТРЕ В КОЛЕКТИВА.

НЕ ДОСТАТЪЧНО СЕ ПРОЯВЯВА ИНТЕРЕС КЪМ ПОТРЕБИТЕЛНИТЕ КООПЕРАЦИИ ,ТЕЗИ КОИТО НЕ РАЗВИВАТ НИКАКВА СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ ,ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ ОТДАВНА СА ЗАБРАВИЛИ ПОНЯТИЕТО РАБОТА И РАБОТНО ВРЕМЕ И МЯСТО ТЪЙ КАТО ЕДИНСТВЕНОТО ИМ ЗАДЪЛЖЕНИЕ  Е ДА СЪБИРАТ ПРИХОДИТЕ ОТ НАЕМИ НА МАТЕРИАЛНАТА БАЗА.НЕ Е ВЪЗМОЖНО И ДА НАСТЪПИ ПРОМЯНА В РЪКОВОДСТВОТО. ИЗБОРА НА ПРЕДСЕДАТЕЛ СЕ МАНИПУЛИРА И ТАКА ТОЙ СИ ПРОДЪЛЖАВА ДА СИ СТОИ В КЪЩИ И В СЪЩОТО ВРЕМЕ Е ПРЕДСЕДАТЕЛ И ЩЕ БЪДЕ ТАКЪВ ДО КОГАТО Е ЖИВ.

администраторът каза:
Не пишете коментарите си само с главни букви това се счита за висок тон в интернет и не се приема добре.
написано 24.09.2010г. събота в 12:12
към обект/отдел София

Смешни заплати от по 600 лв (след 2 години ти вдигат заплатата с около 80лв) , изнервяща обстановка,

Уволнения и наказания за дребни неща .

Не си губете времето.

Показани мнения 1 - 4 от общо 4