написано 11.02.2015г. четвъртък в 18:18
към обект/отдел Център за споделени услуги

Здравейте Анна, бих искал да попитам какво е заплащането на агенти / мениджъри ако имате такава информация. Отделно вие в кое направление или департамент сте?

Поздрави,

написано 03.02.2015г. сряда в 21:45
към обект/отдел център за споделени услуги

Често се остава overtime, който не се заплаща. Това не се съобщава на интервютата. Заплащането не е високо предвид естеството на работа. Бонуси - един годишен, евентуално края на март за миналата година. Критерии за получаване - доста размити.

написано 22.08.2014г. събота в 22:31

Случайно се рових и видях, че няма мнения за центъра за споделени услуги и ето ме да напиша моето. Работя в компанията от около 6 месеца и до този момент съм много доволен. Колектива е супер (с много малко изключения.. нормално е!), тийм лидерите по-скоро са ок отново със същата скоба, но мениджърите нагоре са си просто супер - хора с много опит и знания, тежът си на мястото и няма младо и зелено. Фирмата не е побългарена, има какво да се научи и като цяло е много приятно място за работа. Заплащането е малко над средно за бранша и е както се договориш. Единствените по-осезаеми минуси са леко странната локация (комплекс ЕСТЕ в Изток, но ако си с метро си супер), само 20 дни отпуска стандартно, липсата на работа в някой от екипите което е може би временно и някой ИТ проблеми със системите. Кандидатствайте смело, определено е един от най-добрите шеърд сървисес центрове и едно много добро начало или развитие.

написано 19.08.2014г. сряда в 13:46

Здравейте! Бих искала да знам нещо повече за новия проект на AIG "Claims". Знам, че като предстоящ проект още няма изградени мнения, но всяка информация за фирмата, ръководните кадри и очаквания за проекта биха били от полза. Благодаря предварително!

написано 14.08.2014г. петък в 14:10

КАКВИ СА ЗАПЛАТИТЕ ЗА ПОЗИЦИИТЕ ВСЕ ПАК?МЕРСИ!

написано 04.04.2014г. събота в 20:17

Здравейте, някой има ли информация за работата в BPO центъра на AIG -какво е работното време, натоварването и за административните позиции с чужд език?

написано 03.04.2013г. четвъртък в 10:47
в град Варна

Крайно некоректне фирма. Пълни измамници, така обучавт агентите си да лъжат, че просто няма накъде. Две години им давах пари, а после???? Неможело и стотинка да взема. Кожодери. Когато съблазняват хората са много добри какво ли необещават само да им дадеш пари. Не работете за тях, за да си нямате проглени с недоволни клиенти, задради ръководни личности който, който необясняват всичко а само шикалкавят. После като стане проглем ни лук яли ни лук мирисали. Във Варна за да се покрият даже са сменили името на фирмата.

написано 28.09.2010г. сряда в 20:46
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Велико Търново

застраховах се в тази компания внесох 500евро и за съпругата си 500 евро но поради трудният живот  криза---- нямам възможност да продължавам да плащам някои може ли да ми каже мога ли да си взема част от парите които дадох без да приценя че за напред не ще мога да плащам тъи като ме съкратиха от работа  някои ако знае има ли възможнос за разваляне на договора нека ми съобщи на емеил   [email protected] или на тел 0889940825   сашо   срещу възнаграждение  естественно

написано 20.08.2010г. събота в 14:00
в град Благоевград

Кажете нещо повече ,към днешна дата за тази застрахователна компания.Обадиха ми се  и се чудя какво да правя.Кажете как е заплащането за застрахователните консултанти ,и има ли смисъл изобщо да се захващам.