написано 07.10.2014г. сряда в 14:56

Интаресува ме на интервю и по-скоро второ за технически секретар изпитват ли ти дали владееш англйски език

написано 24.09.2014г. четвъртък в 17:37

Работя от почти 1 година в кол центъра на картов отдел. Честно казано тази позиция ми дава възможност много бързо да вляза в ритъма на работа, да се запозная с всички продукти и най-важното – без никакъв опит до момента да натрупам знания в областта, която ме интересува. Научавам много нови неща и всички ми помагат. В началото бях малко притеснена и ми се виждаше сложно, но сега съм сигурна, че работата е за мен. Има доста шансове за развитие в банката, не само като длъжност, но и като учене на нови неща в бранша. Почти всички шефове са почнали работа от най-ниски позиции. И няма никакво текучество!!! Работила съм в друг кол център и оттам знам какво е яко текучество. Тука няма такова нещо. Обаче като навсякъде не може да стане веднага- трябва си доста работа и доказване, защото се работи на високи обороти и те оцентяван по резултата. Едва ли за една година работа може да очаквам развитие,аз още всеки ден научавам нови неща. Съвсем неизпълнимо е да искаш развитие след месец- два работа, това не може да стане никъде, особено в банка , която и да е. Работя с клиенти ежеминутно. Не е хубаво да мислиш за тях като за луди, надрусани, истерици и да ги наричаш така. Ако почна да го мисля така, ще трябва да си сменя работата, защото не е за мен и няма да се справям добре – тука много държат на доброто обслужване.

написано 19.09.2014г. събота в 19:59
към обект/отдел Централно управление

Започнах работа там с големи надежди и радост. Разочарованието ми след няколко месеца работа там е огромно. Вземах заплата 540 лева, с нощните дежурства. Къртовски труд, приемане на 200-220 обаждания на ден, не се назначават нови хора, незнайно защо. На смяна сме двама, работим за 5-ма. Докато обслужваме клиенти по телефон, вършим още няколко неща едновременно-опаковане на карти, писане в тетрадки, изготвяне на протоколи. По време на нощните смени опаковаме, правим протоколи и разпределяме пратките за изпращане по офиси. Ужасно натоварване, лошо отношение от ръководството, колегите гледат,че се мъчим, но с нищо не помагат. Ръковоството вижда какво се случва, но на никой не му пука,че служителите изнемогват. На най-ниската позиция служителите са роби, които вършат цялата работа на дирекцията. Говорим с всякакви клиенти, пияни, луди, надрусани, истерици, които ни заплашват, обиждат, крещят. Прибираме се вечер толкова изтощени и съсипани, на никого не пожелавам такава работа.Никакви възможности за професионално развитие, колегите работят там над 5 години.От УЧК не се интересуват за кариерата на служителите си, пробвахме се да кандидатстваме за други позиции, но освен ужасно отношение, друго не получихме. За бога хора, не започвайте работа там! Не и на позиция за обслужване на клиенти в кол център или на фронт офис!Намразих си живота, откакто почнах работа там. Има голямо текучество, колеги бягат след месец работа.Защо ли?!! Така, драги колеги, няма да задържите своите служители!!!Спасих се и съм много щастлива!

написано 16.09.2014г. сряда в 20:02

Едно нещо имам да кажа за тази компания..........................................................................................................................................

А то никак няма да се хареса на някои...................................................................................................................................

Еми по-яка е от СОТ 161. Хахах! :D

написано 25.08.2014г. вторник в 15:26

Много слаби HR-и има в тази банка.

написано 23.07.2014г. четвъртък в 16:22

Работя в ПИБ вече почти 4 години като фронт офис. Работата ми доставя удоволствие. Много е обидно хора, които са работили само един месец да изразяват мнение за моята работа и да се изказват едва ли не от името на всички служители в банката. Как може да си устискал на едно място само месец и да знаеш и да си оценил всичко?!? Само обучението за фронт офис е минимум 2 месеца! Работата ни е сложна и отговорна и трябват много усилия, непрекъснато учене и лична мотивация. Не е за всеки, и не всеки може да се справи, затова и много хора си тръгват още в началото, защото разбират, че не са за тази работа. Обаче да плюеш така грозно и да пожелаваш фалит на банка е непочтенно, безотговорно и само издава що за злобен човек си.

Изразявам своето лично мнение. Гордея се, че съм част от този екип и от това как се справихме (и то не за първи път!) със ситуацията – всички, от ръководството до последния човек в офиса. Видях как и много новоназначени колеги показаха голямо сърце в своята работа, те със сигурност ще останат и ще бъдат доволни от работата си.

написано 16.07.2014г. четвъртък в 11:36

Изключително съм разочарован от ПИБ работих един месец и веднага се махнах. За къртовският труд който се полага дават невероятно мизерните 550 лв. това е пълна подигравка с хората не започвайте работа в тази банка освен ако не искате да работите за жълти стотинки и да се смазвате от работа без да имате никакъв шанс за развитие запознах се с колеги които работят там от 7 години и не са мръднали грам в никакво отношение. Бонуси за годинатра я има я не не се взимат всяка година за тримесечие да не говориме. Никакво поущрение за положения труд, работил съм много работи, но такава мизерия като в ПИБ не бях виждал ще отказвам всички познати които искат да станат техни клиенти тази банка заслужава да фалира жалко, че преднамерените атаки към тях не успяха да ги разклатят много. Казвам го не за друго и не от злоба просто трябва да има справедливост и защото се подиграват с персонала си ( не говоря за хората на по високи позиции, подиграват се с хората, които им вършат истинската работа). Не се прецаквайте да започвате работа в ПИБ и не си правете никакви илюзии за развитие освен ако нямате огромни връзки там.

написано 06.07.2014г. в 21:51
към обект/отдел централа

Здравейте,тук искам да изразя благодарността си към колегите от офис Драган Цанков - фронт и каса.Всички показаха колко са компетентни и как се работи в екип.В дните на злонамерена атака към банката,те се справиха професионално.Специални поздравления на Теодора Колева - справи се блестящо,в тази напрегната ситуация ,в която бяхме ( 27.06.2014).Доказа на какво е способна.Браво на всички -Адриана,Вероника,Даниела,Люси ,Миро,Мария,София,Цеца,Даниел,Хриси.На колегите от Охраната и Инкасото - страхотни сте.Дано вече ни оценят.

написано 14.06.2014г. неделя в 18:02
в град Ардино

Ненормално отношение,непроменяни от години заплати...среда,в която няма развитие за хората с потенциал,измислена управа...

Зад лъскавите реклами се крие една разрушителна за психиката на служителите среда,абсурден подбор на новите служители (неграмотни и елементарни хубавелки),които на всичкото отгоре са и по-добре платени, от тези които работят там от години-това е ПИБ!

На никой който уважава себе си,има акъл и желание да се развива не пожелавам да попадне в този ужас!

Поздрави

Показани мнения 1 - 10 от общо 331 12345 По-стари » >|