написано 13.05.2011г. събота в 16:17
в град Аврен

Ами връзка с тази фирма има в интернет   www.store.bg това е сайта на фирмата,от там можеш да си извадиш контакти....

написано 13.05.2011г. събота в 13:30

извинявам се може ли някой да ми даде някакво инфо за връзка с тази фиема,благодаря предварително

написано 09.07.2010г. събота в 09:39

Това са глупости! Всеки,който си върши добре работата във фирмата, няма повод да се оплаква. Целият екип е супер готин и всеки с готовност помага на другите, ако има нещо неразбрано. За пръв работя в толкова сплотен екип и още не мога да се нарадвам, чеме взеха в тази фирма. Интриги няма, а ако имаскандали, то е защото някой не си е свършил работата. Относно работенето извънредно, аз си го правя изцяло по мое желание. Работата ми доставя удоволствие и гледам да си я свърша същия ден, за да имам повече време на следващия и да свърша още повече. Не мисля, че някой цели да се издига с интриги и да се прави на важен. Всеки си има свои задължения и всеки може да помоли някого да свърши нещо, ако мисли, че пита правилния човек. Възлагането на задачки не е начин да се покажеш колко си велик, а израз на желание за по-бързо и ефективно приключване на дадената задача. Ако всеки чака някой друг сам да се сети да свърши нещо, няма да се стигне доникъде. Има си дневни норми,които трябва да се изпълняват. Дали ще ги изпълниш за 5 часа или за 10, това си зависи от теб. Не може да се мотаеш някъде и да губиш време, а след това да се оплакваш, че седиш извънредно.

Относно заплащането - няма да коментирам. Мога само да кажа, че когато пуснах молба за работа във фирмата, заплатата, която беше описана в обявата, е по-ниска от тази, която взимам. Определено ясмятах за ниска, но въпреки това се зарадвах, когато ме викнаха на интервю, понеже точно такъв екип търсех - млад, амбициозен и... леко чалнат. Отново повтарям - радвам се, че работя в тази фирма и поне засега нямам никакви намерения да я напускам.

Показани мнения 1 - 4 от общо 4