Сачи /img/frontend/nomap.png"

Каквото искат да коментират клиентите, стандарта "Стара планина" е най-доброто качество, което се е появявало на пазара от 15-тина години насам! След закупуването на първия колбас (кайма, малотрайни продукти), аз и моето семейство ядем само това. От всичките продукти пълни със соя, глутамати, е-та и т.н., направо ми се гади..! Прекрасен (стария) вкус и качество и истинско месо!!! Изключително съм доволен от всички продукти на всички фирми, на които съм опитвал продуктите им с марката "Стара планина"!
Но за какво всъщност пиша в този форум..? Не е само за мнението ми. Опитах се в интернет да открия и-мейл на фирма "Сачи", но нищо не намерих. Някой може ли да ми помогне? Искам да разбера, защо от близо месец не мога да открия никакъв продукт "Стара планина" в нито един магазин, на нито една фирма?! Какво се е случило? А специално търся "Сачи", защото техните продукти са и с най-ниска стойност, без това да се отразява на качеството - говоря за "Стара планина", естествено. :)

бих искала да кандидаствам за работа в фирмата  но незнам как и каде.някои ако може да ми помогне да го направи на е-мел:[email protected]

Моля ви ако някой може да ми каже телефон за връзка с представител на компанията,или  адрес на електрнна поща на фирмата в пловдив да ми пише на моята поща [email protected]  088768080.
Бих желал да кандидатствам за работа във фирмата чувам само добри отзиви ,моля ви пишете ми.
Благодаря предварително

Когато работех там заплащането бе перфектно.Всички ползваха социалните придобивки-транспорт
и т.н Работата на смени не ми хареса.Да работиш в екип е много приятно, а началник-цеха е харизматична личност.Наистина нямах много свободно време,но нали идеални работни места не съществуват.Добро място е за работа,заради интересните хора,който работят там.

аз съм работила в "Сачи" като оператор на всички машини но по принцип на македонката ЗАПЛАТАТ МИ ХАРЕСВА ЕКИПА СЪЩО може би за напред щях да се развия но излезнах в майчинство сега се интересувам за работни места защото бих искала пак да се върна но разбрах че нямя работни места Аз съм доволна от фирмата

Давайте мнения за работодателя и работната среда-тук нас това ни интересува

те хубаво слагат кожи и кокали , и , да , мила гражданко, ядем ги на село , но Сачи продават продукта си под логото "кренвиршите от месо" , а месо в тях няма

Тези кренвирши когато излязоха на пазара бяха мноого вкусни и имаше месо в тях а днес изядох един които уж трябваше да има пилешко месо нищо общо беше едно меко нещо даже не знам какво има в него не искам и да знам защото повече никога няма да си взема такива отвратителни месни кренвирши и ще казвам на всички мои познати да не правят грешка като мен

Еееееееееее де!Вие ги изкарахте по-черни и от дявола. Не мога да се саглася с Вас. Работила съм там 3 години и половина докато бях студентка и то редовно обучение.Така че смело мога да заявя, че благодарение на Сачи успях да се дипломирам.Благодарение на смените и доброто заплащане.Освен това успях и да израстна професионално - имам 2 повишения.А по отношение на продуктите на фирмата не мисля , че са чак толкова лоши.Ако знаете как ми се хапва сега една топла Лионска наденица...ммммм - много е хубава.Фактът , че има кожи не е кой знае какво - навсякъде ги слагат.Но за сведение поне се почистват много добре и се изваряват.Нима като заколите прасе на село не ядете кожи скъпи граждани?Ядете и още как и като гледам още сте живи.:)Така че гледайте по-оптимистично на нещата и не петнете името и продуктите на фирмата.Има мноооооого по-кофти фирми в България - да речем италианските- плащат малко , искат много работа и уважение никакво. Така че скъпи съграждани ЦЕНЕТЕ РОДНОТО!!!!

Затуй ли кренвиршите са тъй евтини, тъй ги отбягвам и са само хубави на реклама по телевизора? За сведение, няма на пазара месо под 7-8 лв/кг. Тоест, не може да е от месо и да струва 4-5лв на кг. И от 50% месо не може да е.