Авант-Екс Технолоджийс /img/frontend/nomap.png"

Авант-Екс Технолоджийс

Не мисля че е много коректно подобни мнения от хора които никога не са работили в дружеството и дори не са били интервюирани. Мисля че заплатите са над средните за сектора и са съобразени със способностите , отговорностите и задълженията на всеки служител, т.е има както заплати над средното ниво за сектора, така и под него.
Съветвам всеки заинтересован да се яви на интервю където ще получи цялата необходима информация относно условия на труд и заплащане.
Тони Стойнов
Технически Директор

Бих искала да ви кажа, че може би заради кризата, но предлагат доста лоши условия на работа - ниско заплащане, ако може и да не ви платят е най-добре за тях, плащането се бави с поне един месец, осигуровките със сигурност са на минимална ставка.. иначе екипа е супер - готини хора са.. жалко, че продалжават да работят в такива зверски условия на труд.
Най-добре почерпете шефовете с нещо и не постъпвайте на работа при тях...