НИКОН - НК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОН - НК ЕООД

До регионалните , Панталей , и Александър. Пиша ви по повод това че двама от служителите на магазин H14 са във интимни отношения от няколко месеца , и това не прави впечатление на Управител,и Заместник Управители.Става въпрос за Главната касиерка Севдалина,и Стефан на Алкохола.Редовно Стефан и Севдалина се натискат по време на работа,почиват над 1 час, и си правят каквото искат .Стефан идва да я взима от работа,влиза във склада със детето и , и никой не им прави забележка.Панталей , вие сте сериозен човек, вземете някакви мерки защото никой от персонала не е съгласен със подобно отношение,взаимоотношения и т.н.Смятам че във една сериозна фирма , не трябва да се допускат подобни сцени .

Работих за тях далечната 2017 година. Само глоби, плащане на липси и бракове. Беше много, мнгоо зле. Скапан плод и зеленчук пристигаше. Говорих с една жена която работи на каса относно глобите и тя ми вика сега положението е още по зле. Леле. А аз едното време имах 120 лева или казано по просто 3 глоби за 1 ден. Нито съм виновен че цигарите бяха свършили защото съм обикновен продавач касиер и не поръчвах аз цигари. Половината ден зареждах скапания им зеленчук но имало по хубава стока в склада което е пълна лъжа и получих глоба че лоша стока съм зареди. Разбира се не знам кой е бил проверяващия за да го поканя в склада да ми покаже хубавата стока, която я няма за да твърди такова нещо хахаха. Яко текучество на кадри. Сега като клиент в магазина им всеки ден гледам само нови хора и касиери за 1, 2 дни и си тръгват. Никой няма да им търпи глобите. Продажба на кисело мляко по 4 броя, ама ние поръчваме каса 20 броя касета. Изтичат. Накрая не си ги взимаш, ама плащаш бракове. Хахаха и пари да ми дават не бих се върнал да работя за тях. Парите в плик бяхя смешна работа. Мега, мега зле... И не с 5, а с 6 звезди си качвайте обявите вече никой не ви иска. В квартала всеки е работил за магазина ви. Както каза една колежка това не е работа, това не е заплата, а благотворителност. Като пишете глоби и глобявате спите ли спокойни, щастливи? Някой хора хранят семейства, децата си, и това 50лв глоба за служител е глупост. Как не Ви е срам... Бачкайте си роби..

На 1 декември постъпих на работа като първи работен ден(обучение), справям се отлично и адаптивно във всяка една сфера, започнах без уведомяване колко часа ще бъде обучението, както и какво точно ще включва, нали все пак за каса става дума, 1 работен ден правиш всичко, за да си починат "колегите"-колегиалност, според тях висока, според мен-Апокалипсис.
Не се предоставя място за съхранение на лични вещи, сигурно сам трябва да си търсиш правата, там където се подписваш, че това ти се осигурява.
За човек, който още първите 10 минути започна да работи нормално, адекватно и възпитано, няма как да приема поведение на обучаващ колега, който най-вероятно смята за призвание наглия и безпардонния си нрав.(комплексите се избиват, където и върху, когото трябва, а не на единственото място, което си мислиш, че си нещо повече от друг)
Изказвания подкрепени с действия от страна на "колеги", като цитирам "Всеки има роля по време на работа, като се разпределят задълженията, но ти понеже си тук, днес ще изненадаме колежката, като направим"това",вместо нея. Абсолютно трябва да има компромиси и подкрепа от страна на служителите един към друг, но не за сметка на някой друг, който идва, за да се научи възможно най-бързо да работи на позицията за която е кандидатствал, не и в това време, не и по този начин!
Не бих си позволила да повиша тон на клиент, както и абсолютно невъзпитано да демонстрирам великата си позиция на работното място, но то е само в моята глава, в Магазин Дар, улица Луй Айер 36, компетентността по отношение на човешки взаимоотношения е в дефицит, а по този начин тази верига магазини ще изпадне в РЕЦИДИВ!
Няма как водещата фигура да обяснява на човек колко е доволен, или не от него, без да го интересува дали служителят е доволен от това, което е видял, извършил, или се е поддал на тоталитаризъм през денят и в срокът, който е предоставен (естествено това беше и последният ми работен ден там).
Няма как да се претендира, че се изисква лоялност, коректност и добросъвестност, чрез арогантно поведение!
На подобно място с това отношение, смятам че единственото същество, което могат да моделират по техен начин, през тяхна призма без да им противоречи, или се отнесе ответно, като огледало това е КУЧЕ! (Не виждам как един нормален и себеуважаващ се човек би допуснал това, замълчах си на мястото, защото вече се бяха определили задълженията от страна на колегите, след тръгването на управителя от работа, все пак съм лоялна и коректна, казах си, че ще издържа до края, понеже съм човек с по-силна воля и характер от всички там взети заедно!)
Благодаря за вниманието, ако имате други въпроси можете да си отговорите на база този отзив!
Толеранс, възпитание, ценности и морал са водещите в моето развитие и винаги ще бъдат на ПЪРВО място и няма как да допусна да бъдат потъпкани!
Хубав ден!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Не струват... Относно служителите , чудя се как след като някой се държи така лошо с вас не сте го пратили към интензивното... Късметлии са тия 'управители' (поне засега)

Така ряботих в магазина върших си работа всеки управител обиждане малтретиране и обидите от управителя Пантелей Панталеев че съм бил дух в магазина е под всякаква критика укриване на стока с изтекъл срок една заплата ама друга съвсем управителят е идиот с грубо отношение не знам как да се държи отнася не ме ебе дори да ме знаеш кой съм еби си майката такъв магазин управител и шеф сте за 0 точки укриване на данъци ще разберете кой съм работих вие все недоволни да го дихате нали съм дух така че bb the way everything ;)

Това което пиша е видяно от всеки в магазина в ж к Банишора и ако някои не ми вярва просто да изгледа записите много внимателно там се вижда отлично как управителката любмика сваля цената на месо от което минута по късно си купува за вкъщи голямо количество после цената на същото месо се връща чувам как служители коментират че това е очевадна измама също излага хранителни продукти с изтекъл срок на годност от 3-4 седмици дано да не почине някои клиент а заместничката и николина също излага такава стока със изтекъл срок на годност като умишлено стоката се преопакова или разопакова в зависимост от самата хранителна стока това съм го виждал многократно и е практика там въпросът ми е заслужава ли ръководството да бъде лъгано и манипулирано и клиентите да бъдат тровени ?

Трябва всеки кандидат за работа в дар да е наясно че ако отиде да работи в дар всекидневно ще се занимава със долни прости и злобни управителки и със също толкова долни прости и злобни заместник управителки всички те мразят служителите на дар защото са много глупави много е вероятно затова да е толкова голям бракът на стоката тъй като те са некомпетентни да дадат ефективни предложения на за намаляването му на Тихомир Димитров който иначе е интелигентен и добронамерен човек но е заобиколен от некадърни управителки и техните още по неспособните им заместнички дано фирмата да не фалира но ако това се случи по стара традиция ще обвинят обикновените служители на фирмата затова помислете добре ако искате да кандидатствате за работа там не си заслужава повярвайте ми или ще съжалявате

НА ИНТЕРВЮТО ЩЕ ВИ ОБЕЩАЯТ ПО ВИСОКИ ЗАПЛАТА И ОСИГУРОВКИ А ВЪВ ДОГОВОРЪТ ВИ ЩЕ НАПИШАТ ТОВА КОЕТО РЕАЛНО ЩЕ ПОЛУЧИТЕ А ТО ЩЕ Е МНОГО ПО МАЛКО ЗАЩОТО ТИХОМИР ДИМИТРОВ Е ЛЪЖЕЦ ТОВА Е ФИРМЕНА ПОЛИТИКА ДА ВИ ЛЪЖАТ НА ИНТЕРВЮТО АЗ ЗАТОВА НАПУСНАХ МНОГО ЛЪЖЕ ТОЗИ ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО

...