написано 24.11.2013г. в 20:24
към обект/отдел Конфекция

Господин Ангелов,и господин Богданов,

обръщам се към Вас дано вземете под внимание писаното и ни осигурите най-после СПОКОЙСТВИЕ и НОРМАЛНА РАБОТА във фирмата като ОТСТРАНИТЕ от "власт" Цветанка Асенова!!!!!

Може ли тази "госпожа" без никакъв морал и отношение към хората в бригадата ни да сипе обидни думи като некадърници,олигофрени и малоумници и да я търпим а вие да си мълчите.

Може ли и в това ли се състоят задълженията й като "началник" да ни дебне в цеха и в тоалетната?!!!?!!

Ние предлагаме да я назначите като НАДЗИРАТЕЛ,защото тя се вълнува само от клюки,скандали и ровене на чужди бюра,а и УМСТВЕНИЯТ Й КАПАЦИТЕТ не позволява да е нещо повече!!!!!

НЕ СТЕ ЛИ ЗАБЕЛЯЗАЛИ ДОСЕГА,ЧЕ ТЯ НЕ Е ДОБРЕ С НЕРВИТЕ И ОТ ДЕН НА ДЕН СТАВА ПО-ЗЛЕ.

НИЕ не сме длъжни да я търпим,защото сме дошли в тази фирма да работим качествено и да си изкарваме парите!!!!!

Моля Ви вземете мерки хората да не напускат заради нея бригадата!!!!!! :-P

написано 22.08.2013г. петък в 10:11
към обект/отдел администрацията
в град Велико Търново

Фирмата е един от добрите работодатели в града. Заплатите са прилични и по-важното - се плащат на време. Забавяне от няколко дена може и да се случи, но това е смешно да се прави на проблем в икономическата криза в момента.

Работа има много, което само може да ни радва и да сме спокойни, че фирмата върви и се развива добре.

Някой хора са свикнали да мързелуват и да симулират дейност, ако сте от тях, от сега ви казвам - тук не е за вас. Спестете си времето и кандидатствайте другаде, вместо само да плюете по фирмата.

Свалям шапка на братя Ангелови, че дават хляб на ~650 човека.

написано 03.08.2013г. неделя в 20:14
към обект/отдел taina
в град Велико Търново

ИСКАМ ДА СЕ ОБЪРНА КЪМ М.АНГЕЛОВ.

господин АНГЕЛОВ с какви данни назначихте Й.Филипов и Пъшев да се разпореждат тези хора не разбират нищо от нищо .

Изтървахте кадарни хора.

Атанасов е горе долу пощенска кутия и той горе долу не виждате ли

започвате да губите пари

написано 03.02.2013г. в 19:06
в град Велико Търново

Господин Управител,как може да бъде назначен такъв ръководител,като Цветанка Асенова,която със СЕЛСКАТА СИ ПРОСТАЩИНА да ръководи бригада от работници!?Та тя е за медицинско лечение в подходящо заведение!

написано 15.10.2012г. вторник в 12:36
в град Велико Търново

Някой има ли информация за заплати и условия на работа във фирмата? Става въпрос за длъжността касиер-счетоводител във Велико Търново. Благодаря предварително !

написано 16.05.2012г. четвъртък в 11:41
в град Аврен

Аз пък искам да изкажа разочарованието си от тая фирма.Скоро бях на интервю там и стана ясно, че мъжете които търсят трябвало задулжително да могат да карат  мотокар.Като им казах,че нямам документ за мотокар и никога не съм карал, казаха, че организират специален курс със изпит, който  фирмата плаща.И гледаха по най- бързия начин да приключат с пародията на интервю, понеже съм нямал други въпроси.Явно си търсят балами, които да могат да работят 1000 длъжности наведнъж , без да имат съответния документ за това и после, ако дойдат проверяваюи да ги обуят хубаво с глоби.Пуста българска глава, все гледа да  мине тънко със селски шмекерии и тарикатщина.Ама иначе реват по местните вестници, че не можели да си намерят работници за трите смени и никой не искал да работи. Отделно , имам познати , които са подавали молба за работа при тях и даже и за интервю не ги търсят. А един бивш колега  веднага е почнал работа при тях.Явно всичко в Булгаристан  става на роднинския принцип-за едни винаги може, за други - не.По- скоро да фалира тая държава, защото ми писна от нмошеници, изедници и селски тарикати.

написано 15.05.2012г. сряда в 20:11
към обект/отдел Сортиране и рециклиране
в град Велико Търново

Отскоро работя във фирмата,имах много притеснения и трудности.Но искам да споделя изненадата си от начина,по който бях приета и подпомагана,за да свикна с работата.Бригадирката работи наравно с нас,организира перфектно работата и най-важното- сплотява хората с желанието да бъдем екип,колектив с традиции .Името и е Елка- чудесен и отговорен човек.На доста места съм работила,но в днешно време такова отношение и помощ не бях получавала.

написано 27.08.2011г. неделя в 21:50
отношение шубе го/я е и не казва!

Относно заплащането:

Заплатите се превеждат на банкомат, но не целите, а част от тях. Другата част се задържа от работодателя около три месеца и тогава се превеждат на дебитната ви карта, работодателя си оперира с вашите пари !

И още - щете-нещете част от заплатата ви се изплаща във вид на купони за храна в строго определени вериги магазини. Поне този вид заплащане не се бави, работодателя е на кяр от представителите на хранителните магазини !!!

написано 26.08.2011г. събота в 18:35
към обект/отдел varna
в град Варна

Намери време, за да прочетеш това съобщение Живял някога юноша с лош характер. Баща му веднъж му дал ему пълно с пирони чувалче и казал да забива по един пирон във вратата на двора всеки път, когато изгуби търпение или се скара с някого.

Първия ден той забил 37 пирона във вратата.

През следващите седмици се научил да контролира количеството забити пирони, намалявайки го от ден на ден: Разбрал, че е по-лесно да контролира себе си, отколкото да забива пирони.

Накрая, дошъл денят, в който юношата не забил нито един пирон във дворната врата.

Тогва той отишъл при баща си и му казал новината.

Тогава бащата му казал, да изважда по един пирон от вратата, всеки път когато не загуби терпение.

Накрая настъпил и денят, когато юношата могъл да каже на баща си, че извадил всички пирони.

Бащата го завел при вратата:

« Сине, ти се държа прекрасно, но погледни, колко дупки останаха на вратата »

Тя никога няма да бъде същата както преди.

Когато се скараш с накого и му кажеш неприятни неща,

оставяш му рани като тези на вратата. Можеш да намушкаш човек с нож и после да го извадиш,

но раната остава завинаги.

И няма да е от значение колко пъти ще молиш за прошка. Раната си остава.

Раната, направена от думи, причинява такава болка, както и физическата.

Приятелите – това е най-рядко срещаното богатство! Те те карат да се усмихнеш и те ободряват.

Те са готови винаги да те изслушат ,

Те те подкрепят и ти откриват сърцето си.

Покажи на своите приятели колко са ти скъпи.

Прочети тези кратки бележки,

това са не лоши съвети за живота:Давай на хората повече, от колкото очакват Когато губиш, губейки не загубвай дадения ти от живота урок. Запомни тези 3 правила:

- Уважение към себе си

Уважение към другите

Отговорност за всички собствени действия и постъпки.