написано 09.10.2014г. петък в 19:04
в град Гоце Делчев

Може ли някой да ми даде информация за позицията   Sales Operations Analyst, заплащане, как протича интервюто и каква е работната среда в Нестле !

написано 08.10.2014г. четвъртък в 21:17
към обект/отдел Фабрика Варна
в град Варна

Така рекламираната кампания на NESTLE за наемане на Х-стотин млади специалисти на работа не е нищо друго а само драстично намаление на заплатите! Това става по следния начин:

1.Съкращават служител с 20 години стаж и заплата ХХХХ лв.

2.Назначават млад "специалист" по стажантска програма за ХХХ лв.

ТОВА СЕ НАРИЧА ОПТИМИЗИРАНЕ НА СЪСТАВА!

Иначе за NESTLE (според кодекса на NESTLE) хората са най-глямото богатство на фирмата!!

ВЯТЪР И МЪГЛА!!! ИЗХВЪРЛЯТ ТЕ НА УЛИЦАТА СЛЕД ТОЛКОВА ГОДИНИ ВСЕОТДАЕН ТРУД, БЕЗ ДА ИМ ПУКА! ВАЖНО Е ДА СЕ СВАЛЯТ РАЗХОДИ, А КАК НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!!

написано 21.08.2014г. петък в 14:30

Подкрепям колегата "Малък дистрибутор", ще добавя само, че всичко в тази фирма е абсурдно, имам чувството, че от вчера са започнали така наречената дейност "бизнес" и тепърва прохождат. Няма да навлизам в подробности, ще кажа само - по никакъв повод и колкото и да ви се иска, НЕ започвайте работа в тази фирма. Големите обещания са им кукичката на която може да клъвнете. Само голи обещания, нищо друго. Има много "началници", договора е 100% в полза на "Нестле" и могат да го прекратят когато си поискат. Абсолютни използвачи, изискванията им са неоснователни поради причината, че не са създадени усовия за да се постигнат целите. Правят се ревизии и резултатите са винаги отчайващи, нямаш възможност да контролираш какво се товари на комютъра и ако нещо не отговаря на справката ти го пишат на твоя сметка и съответно ти удържат от парите които ще получиш след 2 месеца, апропо, за да работиш в "Нестле", трябва да имаш готови пари, иначе може да гладуваш... и да, накрая се оказва, че си работил за 400 - 450 лв на месец .... смях.  За да приключа, понеже може да се пише много, но няма смисъл, ще кажа НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НЕСТЛЕ БЪЛГАРИЯ АД.

написано 05.08.2014г. сряда в 11:58

Здравейте, искам да попитам дали някой е запознат със стажовете в производството на Нестле-София? Информираха ме че са по 3 месеца но за заплащане и дали си заслужава нищо. Ще бъда много благодарна ако някой ми даде по-подробна информация :)

написано 29.07.2014г. сряда в 12:59
към обект/отдел И това е без значение

Здравейте! За работата в Нестле България АД гр. София, какво да Ви кажа. Скъсваш се от работа и пак понасяш критики и скандали, редовно се остава след работно време, което се заплащало допълнително - пхахаха. Уважението е никакво, заплащането е жалко и варира от земята до небето. Всеки ден, ходиш на работа и все ти пишат минус часове и като дойде шестмесечието за изравняване на заплатите - ти режат главата до кръста в заплатата. Все има някакви проблеми и ти се принуждаваш да ставаш ел. техник, ВиК и какво ли още не. Пращат те принудително отпуски и после защо нямаш отпуска. Идват хора и си отиват по простата причина, че работата е Отвратителна. Тотално некадърни шефове. Планиранията им за бъдещ период са направо смехотворни. Те един график за работа не могат да направят, а да не говорим за нещо повече. Никога не бих помогнал на някой да влезне в "матрицата" и после да ми "горят ушите". Недейте да се занимавате с тази простотия "Нестле България АД". Нито заплащането, нито уважението, нито нервите, нито нищо не си струва там. А и 60% от колегите са "страшни пичове и работници". Това да си работиш сам и да те гледат е нещо нормално. Аз извадих късмет, че попандах на свестни колеги, които работят редом с мен. На повечето места са страшни педер@си ...

Всеки си има глава на раменете, но не правете моята ГРЕШКА !!!

Сега се чудя, как да я поправя...

П.П. Ако обичате хлебарки, мишки и всякакви такива гадини или просто учите за ветеринар - мястото ви е ТАМ !!! :D

написано 04.07.2014г. събота в 22:23

Виждам ,че има хора питащи за работа като малък дистрибутор на сладолед и искам да изкажа мнение и да "спася" някой от яко набутване ! Към момента положението за малките дистрибутори (МД) е повече от трагично !Нестле третира МД като роби - ниско заплащане, съчетано с много отговорности и работа ! Какво е МД и какви са му задълженията  ще обясня накратко - МД (малкия дистрибутор) е шофьор,товарач,разтоварач,МОЛ ,мърчандайзер ,следи за изтекъл срок и правилното функцонниране на фризерите ,отчита оборота по банков път . Той е външна фирма с която Нестле сключва договор за дистрибуция на стока ,в случая сладолед до клиенти на фирмата като му предоставят готов район ! Дават камион на който , по време на сезона (март-септември) си плащаш горивото ,като самоосигуряващо се лице си плащаш и здравните и социални осигуровки, както и на счетоводител ,който да води счетоводството на фирмата!  Дотук всичко изглежда идеално !  От тази година има условие МД да получават парите си 60 дни след издаването на фактурата т.е. за февруари пари получаваш през май ! Докато получиш пари дават аванс който по късно през сезона си го взимат !  И това не е болка за "умиране" ! Основният проблем, е че % който дават е прекалено малък ,а разходите са прекалено много и накрая на сезона като "удариш" чертата се получава месечна заплата около 600лв/месец за 7-те месеца през който си работил ! Почти е невъзможно да "хванеш" таргет, било то месечен или годишен  по простата причина -алчонстта на началниците, който поставят непостижими цели ! Тъй като целта е непостижима и за да докажат колко "много работят" те карат да рабориш и неделя  края на месеца  и въобще не ги интересува ,че МД е човек и има нужда от почивка ,както и че кара МПС над 3.5т оборудвано с тахограф и по този начин нарушава закона ! Много ще Ви е добре да Ви се работи нон стоп - 7 дни в седмицата за някакви смешни пари ,нали? Даже ако може да е без пари ще е още по-добре ! Лятото забравяш за отпуска ,пък зимата се чудиш как да "свържеш двата края" и изобщо не ти е до почивки ! Това е накратко "картинката"--  много часове на работа  , много отговорности , задължения и изисквания  ,постоянно недоволни началници ,защото "-винаги може повече" постоянно нарушаване на закона с извънредното работно време ит.н. и всичко това съчетано със средна заплата около 450лв. за 12месеца. Успех на всички който ще работят като МД в сладоледения бизнес на Нестле !!!

написано 08.04.2014г. сряда в 11:28
към обект/отдел Кафе аперитив ,,ФЕНИКС 1122,,
в град Монтана

Клиентите ми искат вашия сладолед и това ме стимулира непрекъснато да Ви претиснявам. Искам Славян Недев и Васил Василев да ми върнат фризерчето - може да не съм с най - голям % на продажба, но пък съм коректна и смятам, че ще ми помогнете. Благодаря Ви предварително.

написано 05.04.2014г. неделя в 09:30
към обект/отдел Кафе аперитив ,,ФЕНИКС 1122,,
в град Монтана

Аз и моите клиенти хапесваме Вашите сладоледи, но дойдоха и ми взеха фризерчето - продажбата ми била малка. Моля, за Вашето съдействие и ми помогнете отново да зарадвам клиентите в моето кафененце. Благодаря Ви предварително.

написано 19.03.2014г. четвъртък в 22:00
към обект/отдел Sales
в град Велико Търново

В Jobs.bg е публикувана обява за Супервайзор продажби за град Велико Търново. Някой може ли да даде допълнителна информация по темата.

Благодаря предварително

Показани мнения 1 - 10 от общо 203 12345 По-стари » >|