Систем Солюшънс Бат - България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Систем Солюшънс Бат - България ЕООД

Виктория нямах предвид заличаване от търговския регистър той клиентите от Швейцария си продължава да ги лъжи/само недей ме оспорва/а че спря да лъже хората във България.Скоро и съда ще реши въпроса за "Швейцарската" ни екскурзия а може да се видим и със теб там за да уточним кога сме били на частно посещение там.До скоро.Както каза шефа ти във България има закони и трябва да се спазват.Не може два месеца да си работил за него а накрая да изкарва че сме били на екскурзия.Но за това има хора да преценят как е било.

Провери търговския регистър, Радо :)

Тази фирма вече не съществува изтрая само една година за  такъв работодател и това е много .За една година много народ мина оттам и не попадна на работодател .Благодаря.

Виктория, всички които сме работили за г-н Цветков, знаем каква е истината! Нямам никакво желание да се защитавам пред теб , най-малкото защото не си никаква в тази фирма, а и аз съм чист пред съвестта си, защото съм си вършил коректно задълженията! За разлика от отсрещната страна...
Приятен ден!

Драга Виктория, по повод нападките за стоене по ферми и форуми.... ти също не беше рядко явление във Фейсбук, през.... работно време, пък било то и от личния ти компютър. Но не това е тамета на разговора.
А колкото до небезизвестния вече г-н Цветков- отношението му е пъти повече от некоректно. Доброто ми възпитание ме спира с определенията...
Това, което ми беше обяснявано, че е предмет на дейност на фирмата се оказа меко казано невярно. От бившият ми работодател, г-н Цветков получи интериорни врати, с уговорката, че са мострени.Мостра на какво?
Аз клиенти в псевдо офиса не видях.
Всички ходеха на "работа" с неясни цели. Единственото движение беше около износа на дограма.
Но не с това ми се обясни, че се занимава фирмата.
Излишно е да изпадам в полемики. Добро мнение не тая нито за господина, нито за известна част от персонала му, нито за фирмата му.
И следващия път, драга ми Виктория, без да знаеш кой стой зад "неизвестен ник", не бързай да нападаш. Има безкрайно недоволни от работодателя ти....
Останете си със здраве!

Ех, излъгани и други, защо никога нямате имена?! Аз съм Виктория, и май около фирмата повечето служители ме познават или са чували разни неща.
Аз ще бъда обективна-работата е приятна и с г-н Цветков се работи сравнително лесно. Е, да, по-лесно е да си лежа вкъщи и по банковата сметка да ми превеждат заплата, ама...Ама чак да е тежко - ми не съм копала, че да е тежко.
Що се отнася до заплати-Цветков е коректен към служителите му правопропорционално на тяхното отношение към него и фирмата. И за да не си говорим врели-некипели и с недомлъвки, да Ви кажа-като си забравят работниците стълбата кой тича да им я носи? или някой материал....ама да се плюе е лесно.
Ако ме попитате аз защо съм бивш служител вече-ами по-добра алтернатива и взаимно съгласие.
Но, не е екоректно към човек, който Ви е хранил и дори търпял да се отнесете така-като има само лошо какво сте правили там?!

фирмата е създадена със една единствена цел да се тегли ДДС от поръчките които се изпълняват във България.Управителят няма никакво коректно отношение към служителите си .Показателен е факта че за 1 година през фирмата са минали повече от 14 човека при положение че реалният персонал е 4 човека.За г-н Цветков във България хората не им се работи/той по принцип живее във Швейцария/.Български производители продават дограмата на българската му фирма след което тя продава на швейцарската му фирма и така той си тегли ДДС от България-супер нали.За него кодекса на труда е закон направен от хора които не разбират от бизнес.Обича да реже от заплатите на служителите си за всичко дори и да му оправят служебните автомобили/имаше такъв случай миналата година във Франция-колата на монтажниците бе засечена от френски камион и въпреки констатацията че нашият шофьор не е виновен на него и на другият служител им бяха удържани по 180лв.След няколко месеца застрахователната компания признава всички щети по колата и ще заплати на г-н Цветков всичко но той отказа да върне парите на работниците .Понеже във фирмата има и монтажници на дограма които работят на територията на Франция и Швейцария командировъчни от тази година не се изплащат ,той просто не признава тази наредба и се налага момчетата да си търсят правата във съда.Изобщо ако това е последната фирма във света не се хващайте на въдицата му за големи заплати ,за развиване на производство и много други.Просто ще бъдете поредните които са му повярвали .Има и много други неща но те са от прекалено личен характер и не си струва да си мърся клавиатурата за това.Не на последно място заплати се дават когато поиска шефа и на когото поиска.