Чипита България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6&markers=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6

Чипита България

не очаквайте уважение от шефовете. Бягайте надалеч от тази фирма. Само робски труд и нищо друго.

това че публикуват едни и същи обяви дали е нормално. не изглежда присъщо на голяма компания......... всъщност това голяма компания ли е !???

Работил съм в фирмата и съм щастлив, че все още съществува близо 6 год бях на лентата сега искам да се свържа с Вас за работа и да ви помоля за едно работно место, имаме собствено жилище в Казичене семейството ми се нуждае от мен имам сили да поддържа и се развивам в една добра среда,липсва ми семейството моля ви за едно работно място тел за връзка 0897272437. Йордан Димитров.

Много враждебна среда сред колежките, много ниска култура и дребнаво заядливо отношение една спрямо друга. Почивките не се разпределят сред всички в смяната по равно, определени почиват през 30 Мин. Други припадат до машините, от горещината съчетана с бързината на поточната линия. Работата не отговаря на заплащането, което предлагат. Щат 925 лева и не признават трудов стаж. Трябва човек да няма никакъв избор за да отиде и да работи там.

Какви са щатовете на операторите сега 2020 ?

Здравейте, има ли мнения от сегашното време хихи, как е сега 2020 година вече?

Нека да започнем от интервюто, на което присъствах за позиция Асистент на директор на производствения отдел. Интервю, за което съжалявам, че отделих около половин час. Като човек, с бакалавърска степен по Бизнес администрация и наясно поне бегло с условията на провеждане на интервю, бях потресена от това, на което станах свидетел и участник, за съжаление. С пристигането ми чаках няколко минути, за да се появи HR представителят, който ще проведе интервюто. След като се появи, бях заведена в съседна сграда, където се оказа, че се намира офисът на “директора”, в който явно щеше да се проведе интервюто, или подобие на интервю. Непрофесионална обстановка, неуважение от въпросния “директор” и неадекватност от лицето, което уж провеждаше интервюто, а именно ръководител на HR отдел. Това ме посрещна в този офис. Необмислени, неконкретни въпроси изстреляни в простанството, да се чудиш теб ли питат, интересуват ли се изобщо да научат нещо за теб, за да могат след това да преценят, дали си подходящ за ролята или не. Безмълвна оставах на моменти. И за да стане пълна програмата, от време на време, седящия на собственото си бюро, “директор” се вмъкваше в “разговора” с още по-безсмислени реплики и подмятания, докато си преглежда работната документация. А ние с интервюиращата си седим на съседна маса. Страшно предразполагащо да дадеш всичко от себе си, нали? Ходила съм на страшно много интервюта и съм се запознавала с много хора, дори “по-важни” и интелигентни от този “директор” и такова неуважение и незаинтересованост не бях срещала. За това и реших да пиша тук. За да може възможно най-много хора, които решават да кандидатстват там, да се откажат на мига. Можете да си представите, как в бъдеще, ако бъдете назначени, ще се държат с вас, ако още на интервюто се покаже такова отношение. Изводите си ги вадете сами.

Що се отнася за хората, които работят там, не знам и не мога да разбера какво ви задържа там? За съжаление, съм запозната в детайли, с работния процес в производствения отдел от мой близък. Лицемерие, използване на човешкия капитал до припадък, неоценяване и дори подигравка с човешкото същество, които ме шокират. Не мога да си обясня логично, какви хора трябва да са тези, които заемат по-горни и управленски позиции, че да не зачитат човешката същност и да се отнасят с подчинените си като с парцали и отрепки. Сякаш не зависи самият работен процес и производство на продуктите, с чиито продажби “Вие” си пълните джобовете, от всички тези работещи и даващи здравето си по машините, хора.

Останах потресена и много огорчена от краткия си досег с тази фирма и СИЛНО не я препоръчвам.

Аре оправете Шибаните Работни Смени и Мижавата Заплата,?!?...Не мое за 23-Работни Надника да взимаш по 800-900лв.Работиш 7/24:...СМЕШНО Е, ЗАСРАМЕТЕ СЕ ДА ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА....ЗАТОВА, ще има недоволни Хора,които ще изразяват НЕДОВОЛСТВОТО СИ ОТ ВАС....
Защото, сте БОКЛУЦИ....Защото, не сте Яли Пернишки Винкел и Бой...И, защото не са ви Ебани....Мамините Ви Гъзове!!!!!!..

Гръцка Фирма, Български Измислени Уж Поставени Шефове и ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!...

Едно наистина УЖАСНО място за работа! Отвратително отношение към работниците. Враждебна среда. Не им пука за хората. Не препоръчвам!