написано 01.05.2014г. петък в 13:36

Адвокат.Безплатни трудови дела.

Възстановяване на работа и обещетение от 6-брутни заплати.

Атанас Янков

[email protected]

написано 30.04.2014г. четвъртък в 19:12
към обект/отдел [email protected]
в град Стара Загора

МОШЕНИЦИ И АРОГАНТНИ ДО КОСТИТЕ НА МОЗЪКА СИ!!!!!!!!!

написано 26.04.2014г. неделя в 23:23
към обект/отдел казичене

това е наи лошата фирма с наи некадърните началници с наи лошите колежки на  които можеш да попаднеш

написано 15.05.2013г. четвъртък в 14:28

Искам да попитам как от централна гара да стигна до Чипита?

написано 18.03.2013г. вторник в 12:02

Относно мнението на АН (бивш служител) - няколко мнения преди моето. Мнението на АН е типичния пример за акция и активно мероприятие на ПР отдела на компанията.

А именно - единствено хвалби без да се посочи нито едно негативно нещо или условия или ситуация; оценки с максимално високата степен и то с избягване на новите възможности на сайта и администраторите за реакция на такива акции.

Поставени са всички оценки максимални и точно с една степен надолу за да не бъде разпознато мнението като типична ПР акция от администраторите на сайта.

Моля админите да си свършат работата и да изтрият въпросното мнение и точките от него.

написано 26.10.2012г. събота в 14:03

Здравейте и от мен. Това, което ще напиша за фирмата е, че написаното от Борисова е абсолютно вярно с една разлика. Тя е написала за постъпилите на работа пролетта, затова работят около 6 месеца, а аз ще ви предупредя, че лятото също набират работници (юли, август) и те работят само 2-3 месеца, в края на октомври винаги има съкращения. Предупреждавам всички, които искат да кандидастват за работа в Чипита да знаят, че са за временно. Това в интервюто не се казва.

написано 29.01.2012г. в 02:40
към обект/отдел BR

Работила съм повече от 8 години в Чипита. Като цяло съм доволна от фирмата! Започнах с огромен ентусиазъм и желание, защото имах нужда от тази работа. Не очаквах да е лесно и може би затова издържах толкова време. А през тези години имаше много трудности, наистина - работа на три смени, не винаги с определено работно място (местят те там, където имат нужда от човек), почивните дни не са ти сигурни (обаждали са ми се вкъщи в последния момент, но пък са ме питали дали мога да отида), самата работа беше тежка, динамична,  някои позиции бяха неподходящи за жени, често ставаха аварии по линиите, но... никой никого не задържа насила! От друга страна пък имаше и плюсове, които оценявах, защото липсваха в много други фирми!  Преди малко повече от две години напуснах по собствено желание - чувствах се вече амортизирана, много изморена и изнервена. Сега обаче пазя само приятни спомени - както за момичетата от администрацията, така и за повечето началник-смени, и най-вече за момичетата, с които сме се трудили рамо до рамо, и които винаги много съм уважавала!

написано 09.01.2012г. вторник в 12:00

КЪМ РОСЕН

Какъв ли "приятел" е този дето да ти каже това???!!!Започни работа там щом толкова го желаеш, то е казано че човек най- добре сам да опита нещо за да се убеди! Успех!

написано 06.01.2012г. събота в 17:20
към обект/отдел Казичене

Имам приятел който работи там и ми е разказвал че фирмата е коректна както със заплащането така и с работното време.Отношението към служителите също е добро.Това са основателни причини за да желая да стана част от този екип.

Показани мнения 1 - 10 от общо 131 12345 По-стари » >|