написано 09.02.2010г. сряда в 15:02
към обект/отдел Гара Искър

Работех при Росен до преди 2г.Напуснах сам за което още съжалявам.Не искам да правя реклама на фирмата,но само ще ви кажа,че до момента,колкото и да се е свил обема на работа Росен не е съкратил нито един човек.Единственния минус е че Росен е малко сприхав,но пък бързо му минава.Това се компенсира от добрия колектив,своевременно изплащане на заплати и чисто новата техника .За тези които се колебаят да започнат работа там ще им кажа,че при тях се търсят кадри единственно поради разширяване на фирмата,а не заради текучество.       Успех!

Показани мнения 1 - 2 от общо 2